'' haziran ayı kartepe ''

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Mehmet Ser

19 haziranda hava sıcak olacak rampada bu ne demek acaip yanacağız......
ve krem şart ben getireceğim yüzüme süreceğim....
tank taburu, yani panzer takımı tankları yağlasın, yani bisikletleri...

:D :D :D

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
@Kudret Kurtcebe

tamam çavuş :D anlaşıldı :D

iskender şerit

Forum Bağımlısı
Tepki
464
Bisiklet
Bianchi
5-10 tane helyum gazlı uçan balonları alarak kartepeye sizlerle beraber çıkmayı düşünüyorum.:D :D :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mustafa ayvaz

malesef kusura bakmayın çünki dönüş çile tren rezalet ve bölüneceğiz dönüşte anca 10 adam farklı vagonlara bölünerek gidecek ikişer ikişer olacak o da çok sıkışık olan kapı tarafı, herkez aynı vagon kapısına yönelmeyecek anca 10 kişi ikişerli gruplar halinde dalacak vagonlara, sayı fazla olunca panik olmakta ve yorgunlukla beraber kaza yapılması işten bile değil ve hatta tren ile ray arasına düşmekte var sonu ölümle bitecek bi olayın sorumluluğunu almak istemediğim için kontenjanı 10 kişide tutmaktayım ..yalnız istanbul ekibinden birisi gelmez ise boşalan yere gelebilirsiniz 10 sayısı sabit kalacak kontenjan hep 10 dur ....topiği takip edin...19 una kadar.....listede gelmeyen olur işi çıkan olur ....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
istanbul ekibi....

şafak 17........................

kontenjan kapandı...................

1- mehmet ser
2- eren tublek...
3- aydın ...
4- cengiz....
5- engin özen
6- volkan
7- ali kıran...
8- atom
9- kudret
10- hasan...

derbentten turanza.....

evet 19 haziran dedik......hareket 19 haziran saat 07.30 da haydarpaşada olacağız ......gazanız mübarek olsun ....

dönüş...19.30 treni derbent, ikili girilecek vagonlara herkez ayrı ayrı vagonlara dağılacak acele yok panik yok .....kapı tarafı çok dar olacak ve her kapı açılışında bisikleti almak durumunda olacaksınız 19.30 treni kalabalık gelecek bu şartları kabul eden dönüşte bu çileye razıyım diyen gelebilir ...dönüş çiledir benden hatırlatması ..

Tepki
25
@Kudret Kurtcebe
Kudret abi benim de ismim vardı bu listede . hayırdır bişey mi kaçırdım.?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@aydın agca

aydın sonra mesaj atmışsındır ve ben sonra yazmışımdır ismini, 2 sayfada atmışsın mesajı ve ben yazmışım, birinci sayfadan almışsın yukardaki listeyi ..en yukarı bak listedesin..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@aydın agca

aydın sayfaları şaşırdın bence....

:D :D :D :D :D

istanbul ekibi....

şafak 16........................

1- mehmet ser
2- eren tublek...
3- aydın ...
4- cengiz....
5- engin özen
6- volkan
7- ali kıran...
8- atom
9- kudret
10- hasan...

derbentten turanza.....

evet 19 haziran dedik......hareket 19 haziran saat 07.30 da haydarpaşada olacağız ......gazanız mübarek olsun ....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
istanbul ekibi....

şafak 16........................

1- mehmet ser
2- eren tublek...
3- aydın ...
4- cengiz....
5- engin özen
6- volkan
7- ali kıran...
8- atom
9- kudret
10- hasan...

derbentten turanza.....

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
yine yer bulamadık yaw neyse bi dahaki sefere artık....size iyi yolculklar...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Hasip Çehre

aytek ...eski olayımızın şerefine bu etapta olman bana onur verecek..şöyleki bilmeyen dostlarım bilsin istiyorum................30 ağustos kartepe bi günde 270 km lik bi topik olayını bisiklet forumda açmıştım ....bunun nedeni vardı çünki ben tcdd ye öfkelendim nedeni doğu ekspresindende ve adapazarı trenlerindende yük vagonlarının kaldırılması olayı idi. bunu protesto ettim bu olaya o.k diyen tam 13 adam onay verdi amaç gerçekten protesto idi ...ve hazır olmayanlar gafil avlandı .....gerçi burda önemli olan katılmaktı ..başaran başaracaktı .... evet 150 km de işi bitirdim derbentten döndüm tren ile 6 kişi 270 i tamamladı ...kartepe 1640 a sabahın köründe saat 04.30 da bostancıdan hareket ederek dile kolay tam 109 km sonra 22 km lik rampaları yiyerek ...1640 alındı tabi ben suadiye yolunu ilk kez kullandım ...akabinde 800 metre bayır yukarı treking yaparak, 1640 a suha ile vardım ...suhanın kulakları çınlamıştır ...amaç macera idi. bu serüvendi, zati amaç serüvene koşmaktı ,ister hazır olalım yada olmayalım kondüsyon yetsin yetmesin başaran başardı başaramayan durumunu anladı...
bu turda çok şeyleri öğrendim tabi........
bi kere ekip ile gitmek olayı ekibin rüzgarında gitmek ,tabi grupta süratli adamların olması sonucunda diğer arkadaşlar gruba yetişemedi..onlarda motivasyon bozuldu......bi ara, gruba arkada kalan arkadaşlarımıza göz kulak olalım dedimsede, ama bu tabi olmadı ,basıyorduk deliler gibi, o sene bende spd dahi yoktu tabi bunlar eksilerime yazıldı...ayrıca 04.30 da başlayan turda sabah karşıdan esen rüzgar fazla değildi ama grubun sağından gitmek bana pahalıya mal oldu ....evet bi arkadaş aytek in uyarısna rağmen su borusunun üstünden geçerken düştü ,dizi yaraladı ve kesildi diz ..diğer arkadaş ise ona eşlik ederek geriye dönüldü, gebzeyi geçmiş idik ..akabinde izmite yaklaşırken bi arkadaş kırık camın üzerinden geçti tekeri yarıldı ,ordan geri döndü tren ile ....3 kayıp verildi...izmitten bi arkadaş dahil oldu .........

suadiye yolu tam bir cehennem idi......ve bu cehennem yolu aşırı sıcakta tırmanmaya başladık .....zirveye sekiz adam ulaştı .......
aytekin erzan ,ali emre akcan ,suha, harun, evren, kudret, koray ve volkan
zirveyi almıştık ta istanbuldan 04.30 da çıkarak 109 km pedal basarak ve 109 km nin üstüne 22 km rampa çıkarak aldık o 1640 ı,,,, protesto yarı olmuştu diğer yarısı ise geldiğimiz yolun geri alınması idi altı adam bunu tamamladı suha evren ,aytekin ,ali emre ,volkan harun ....trenle dönenler hakan ,sado, ben , koray ..fatih ise izmitten katılmıştı gene izmite döndü.....evet bu ağır tur bana çok güzel anılar bırakmıştır aynısını yaparmısınız derseniz ...bi düşüneyim derim, ama gidiş ve dönüş farklı olursa bu tur bence güzel olur

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
şafak 15......

1- mehmet ser
2- eren tublek...
3- aydın ...
4- cengiz....
5- engin özen
6- volkan
7- ali kıran...
8- atom
9- kudret
10- hasan...

derbentten turanza.....

evet 19 haziran dedik......hareket 19 haziran saat 07.30 da haydarpaşada olacağız ......gazanız mübarek olsun

son an süpriz olabilir.....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
evet arkadaşlar kartepeye adını yazdırmış arkadaşlar düşünceleriniz nedir kesin geliyormusunuz yoksa bi engel çıkacakmı ...evet yoklama başladı arkadaşlar ...