'' haziran ayı kartepe ''

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@engin özen

engin kartepede durum başka olacak yani orda bekleme olacak,
kuzu yaylasına kadar beraber çıkacağız ...kuzu yaylasından sonra kopmadan devam edeceğiz mecburen kuzu yaylasından sonra durum karışık....

kartepe prosedürü yolu bilen iki kişi kovboy hasan ve ben....

hasanın sorumluluğunda olanlar....

1- mehmet ser
2- eren tublek...
3- aydın ...
4- cengiz....

benim sorumluluğumda olanlar...

1- turanza...
2- engin özen
3- volkan
4- ali kıran...

evet 19 haziran dedik......saat 07.30 da haydara gelecekler....
saat 08.15 trenine bineceğiz...saat 10.21 derbentteyiz....
hasan , ben , cengiz, mehmet, aydın, eren, engin, volkan, alidir,

turanza dost derbente gelirse bizle buluşur saat tam 10.21 de derbentte oluruz ..derbent tren istasyonundan maşukiye bir km ....15-20 dakika kültür fizik yapacağız hemen girmeyeceğiz 21 km lik rampaya ..dönüşte 19.30 treni var acelesi olan önden binebilir ama acelesi olmayan bi sonraki tren ile gidebilir tabi -21:48 .

son iki kişi ,kontenjan 12 kişi demiştik 11 kişi istanbuldan geliyor kartepe futbol takımı..joker turanza...

Scudo

iskender şerit

Forum Bağımlısı
Tepki
463
Bisiklet
Bianchi
istenilen saatte derbentte olurum. Geçen sene mayıs ayındaki turda suadiyede beklemiştim ama bilgim dışında tur iptal olmuştu.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@turanza

dostum bu tur açıkça korsan hasana bakmakta o olmaz ise bende yokum ,maskotsuz kartepeye gitmem, korsan nere ben ora .....
evet tren derbentte saat tam 10.21 de olmakta, tren geç geliyor derbente ....11.00 gibi tırmanış başlar ,yalnız erkene alma durumu olabilir bu köprü geçişi ayağımızı bağladı çok insan köprüden bisiklet ile geçecek, geçen sene çok insan geçti bu kaçırılmaz bi fırsat tabi 5 haziranda köprü geçişi olmaz ise ,bu işi 5 haziranda yapalım diyeceğim bisiklet bayramında, bakalım haftaya bu kartepe topiğine mesaj atacağım durum ne olacak belli değil .....

Tepki
25
@Kudret Kurtcebe
i her gün birkaç kilometrelik rampaları çıkarak işe gidip geliyorum daha uzun rampaları deneme şansım olmadı, kartepe benim için zorlu olabilir fakat bitireceğime inanıyorum..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
kartepe prosedürü yolu bilen iki kişi kovboy hasan ve ben....

hasanın sorumluluğunda olanlar....

1- mehmet ser
2- eren tublek...
3- aydın ...
4- cengiz....

benim sorumluluğumda olanlar...

1- turanza...
2- engin özen
3- volkan
4- ali kıran...
5- atom

evet 19 haziran dedik......saat 07.30 da haydara gelecekler....
saat 08.15 trenine bineceğiz...saat 10.21 derbentteyiz....
hasan , ben , cengiz, mehmet, atom ,aydın, eren, engin, volkan, alidir,

turanza dost derbente gelirse bizle buluşur saat tam 10.21 de derbentte oluruz ..derbent tren istasyonundan maşukiye bir km ....15-20 dakika kültür fizik yapacağız hemen girmeyeceğiz 21 km lik rampaya ..dönüşte 19.30 treni var acelesi olan önden binebilir ama acelesi olmayan bi sonraki tren ile gidebilir tabi -21:48 .

son bir kişi ,kontenjan 12 kişi demiştik 11 kişi istanbuldan geliyor kartepe futbol takımı..joker turanza...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
hasan dostumun önerisi üzerine ...kuzu yaylasına kadar saat tutacağız ....
14 km rampa durmadan çıkılacak ....burda kaybolma olmaz kuzu yaylasından sonra irtibat sağlanacak 3 yol ayrımına 3 adam bırakılarak en son adam gelince yola devam edilecek ....kuzu yaylasına kadar prosedür serbest tırmanış .....
14 km dir ......kuzu yaylasına önce varanlar bekleyecek .....irtibat ceplerden sağlanacak kuzu yaylasına kadar maşukiyeden ciddi bi yol ayrımı yoktur ana cadde yolu takip edeceğiz sağa sola sapacak yol yoktur fazla.......

evet 19 haziran gözüküyor 12 haziran seçim yaprak kıpırdamaz......
5 haziran hasan edirneye soyunmakta, dile kolay 250 km evet ...26 hazirana bu olay artık sarkmaz...................

BF Okuru

Üye
Tepki
2
köprü geçişi 5 haziranda olmaz ise ,12 haziran seçim var 19 hazirana gidebilir ..köprümü kartepemi diyenler ...yada 26 hazirana kartepe giderse geçmi olur evet düşünceler nedir ...

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@aydın agca

Kudret bey,

Başınızda kask oldugu resim var ya,

işte ordaki gözlükten bana da lazım. Ancak yüzüme oturur küçük bir yüzüm var. Nerden temin edebilirim acaba ? Bilginiz var mı ?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@psychologicalmaniac

bu gözlük yeşil bisiklet tarafından bana hediye edildi selami çeşmede istanbul.....bi tane kalmıştı bulabileceğinizi zannetmiyorum

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Kudret Kurtcebe

kartepeye kaydolmayı çok istedim ama 19 hazirana yeğenimin sünneti olduğundan yapamadım. bence köprü işi olmayacak gibi. seçim yaklaşıyor, bu iş idarecilerin kafasında ekstra bir yük. olursa ona katılacağım, veya kartepe'ye gidemesem de sapanca tam göl turu yapmayı çok istiyorum, gebze başlangıç gebze bitiş olarak.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@mtsemiz

seçim işi köprü olayını bence engeleyecek gibi.....19 una sarkar bu seferde bizim kartepe 26 sına gider bakalım arkadaşlar ne der..köprü geçişini yakalamak istiyorum açıkçası....sapanca güzel tren ile derbente gidilir çok kolay bi parkur trenle dönülür bu sıcak havalarda açıkça artık çekilmez uzun yollar .....haziran geliyor temmuz ve ağustos artık tren muhabbetleri olur ....

Hasan Bahri Toros

Forum Demirbaşı
Tepki
684
Bisiklet
Scott
Köprü geçişi seçim sebebiyle 19 Hazirana ertelenirse Kartepeyi 26 Hazirana kaydırabiliriz. Kartepeye her zaman gidebiliriz ama Köprüden her zaman geçemiyoruz. Köprü geçişi için hazırkıta bekliyoruz :in:

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Hasan Bahri Toros

aynen hasan köprü beklemez kartepe beklesin kartepe her daim orda geronimonun yuvası dumanlı tepe, 26 sına kadar iş uzayacak gibi zannetmiyorum seçim öncesi versinler izin ,ama bellide olmaz ....evet o gün pazar günü hazır kıta orda olacağız emme ben her zaman arkada olacağım ....

Eren Tublek

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Bisiklet
Trek
@Kudret Kurtcebe

O zaman 26 sını sabitleyelim isterseniz.Kendi adıma konuşmam gerekirse bana uyar dostlar

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Eren Tublek

evet eren 26 sına uçu açık diyelim zati 5 hazirana izin, seçimler dolayısıyle zor gibi....
12 haziran seçim ....19 hazirana köprü olursa ...26 kartepe......

BF Okuru

Üye
Tepki
2
pazartesi resmi bi açıklama olacak köprü için buraya bilgi düşerim ....
bakalım 5 haziran olsada geçsek şu köprüden sıratın köprüsünü geçtikten sonra kartepe iyidir.....

:D :D :D :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
istanbul ekibi....

1- mehmet ser
2- eren tublek...
3- aydın ...
4- cengiz....
5- engin özen
6- volkan
7- ali kıran...
8- atom
9- kudret
10- hasan...

derbentten turanza.....

evet 19 haziran dedik......ucu açık tarih,26 olabilir şimdilik diyelim..

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
26 haziranda kapadokya bisiklet turunda olacağım için o tarihte olursa katılamayacağım...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@VOLKAN ÇELİK

valla durum belli değil açıkçası ,5 haziran köprü kesinleşmedi hala...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
istanbul ekibi....

1- mehmet ser
2- eren tublek...
3- aydın ...
4- cengiz....
5- engin özen
6- volkan
7- ali kıran...
8- atom
9- kudret
10- hasan...

derbentten turanza.....

evet 19 haziran dedik......hareket 19 haziran saat 07.30 da haydarpaşada olacağız ......gazanız mübarek olsun ....