Hani yol'cular dosttu? Hani arkadaştı? Hani yoldaştı?

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@xDodo
Bunu ögrendigim iyi oldu :) ama pek güvenli degilmis görüldügü gibi.;)

Scudo

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Bu sabah işe giderken her sabah karşılaştığım bir bisikletlinin bisikleti ile yürüdüğünü fark ettim. İşe geç kalma pahasına yanında durup yardım teklif ettim ve lastiğini onardım. Teşekkür etti ve oradan ayrılıp geç kalmak üzere olduğum işime gittim. Hoş gerçi bu gün de işe MTB ile gittim. Acaba ondan mı durup yardım ettim bilmiyorum. :);) Bir de yol bisikleti ile deneyeceğim gecerken yanından yardım etmeyi. :D

Kaan.Özçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.025
Bisiklet
b'Twin
@SerkanH
Bence bir hafta boyunca Canyon'u al bakalım sende bir farklılık olacak mı? Aynı deneyi Sedona 310/Triban 520 ile yaptım, bir değişiklik olmadı bende. Ama yine de güveniyorum, ne de olsa B'twin benimki [emoji12]
Cevabı buraya yazmayı unutma sakın.

Tapatalk kullanılarak gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: SerkanH

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@Kaan.Özçelik

Canyon ile durmam herhalde. Hatta büyük olasılıkla "lastiğin mi patladı? Tüh" Der ondan sonra da yama seti ile pompamı mazgaldan içeri atarım onun gözü önünde. :p:p

• Beğen
Tepkiler: Kaan.Özçelik

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Exxplosive
Tamam ne yaparsaniz yapin, size kalmis. Iylik yapsalar ne olcakti, iyilige gececek sanki. Bu size iyi bir ders olmus, birdahakinde daha tetbirli olursunuz, bazi seylerinde nerde ve nasil muhafaza edilecegini bilirsiniz. Mesela belinize baglayarak.

Bu arada konuya 105 yorum yapilmis ve sizin mesaj sayiniz ise sadece 5 sayi artmis.:(;) Yeni konulariniz insallah daha basarili olur, mesela günün Fotograflari gibi konular cok tutuluyor.:harika:

@SerkanH
Canyon ile degil, MTB ile hatta Market bisikletleri ile de durup yardimci olma, yardim ve iylik degmez ve yaramaz.

• Beğen
Tepkiler: Volg
Tepki
36
İsim
Sinan
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hacım çok üzüldüm, Allah kimseyi zalimlere muhtaç etmesin inşallah. İnsanlık hali yaşadığınız olay herkesin başına gelebilir. Keşke birisi yardım etseydi..

Exxplosive

Üye
Tepki
39
@Murat Cömez akşam akşam hiç güleceğim yoktu, mesajlarım filan sayılmış, her iletiye cevap veremiyorum kusura bakma çalışan bir insanım:)
Hala daha ders olmuş filan diyor, tedbir filan diyor :)

Harun ÇEVİK

Forum Bağımlısı
Tepki
989
İsim
harun çevik
Bisiklet
Diğer
Yol bisikleti alayim hiç bir bisikletliye yardım etmeyecem. Aha da yazdım buraya:ckkmk: aa

Ahmet Onur Çakmak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.562
Ben uzun zamandir foruma dogru duzgun girmiyordum çesitli sebeplerden. unutmus olacagim ki dedim takilayim biraz. Actim okudugum ilk konulardan biri bu oldu :) ortam hic degismemis. Yol bisikletlerine ölüm. Hele karbonsa off :)

Bugraacik

Forum Demirbaşı
Tepki
778
İsim
Buğra Açık
Bisiklet
Carraro
Benzer olay benimde başıma geldi. İstanbul Üniversitesi merkez kütüphanesinden çıktım, İBB'nin orada lastiğimin patladığını fark ettim ve caddenin sağında bisikleti ters çevirdim. Patlağın nerede ve neyden olduğunu ararken yanımdan toplam 2 seferde 3 kişi geçti. Kafalarını çevirip bakmaktan başka hiçbir şey yapmadılar.

Arkadaşım ben bisikletle döner dağıtan biri değilim ki, yol bisikleti kullanan bi insanım. Ki döner bile dağıtıyor olsam sizin durup bi hayırdır sıkıntı mı var diye sormanız lazım "bence".

@katran

Ula keşke "dislike" tuşu olsa :D:D

• Beğen
Tepkiler: Volg

Volg

Aktif Üye
Tepki
122
İsim
Hüseyin Eren Kurt
Bisiklet
Diğer
@Bugraacik
Yardım etmedikleri için bir şey diyemeyiz belki malzemeleri yoktur yada o an aceleleri vardır. Ancak bir selam verip geçmiş olsun dememelero kendi hayvanlıkları.

LG-H542 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Exxplosive
Nemutlu bana sizi güldüre bildiysem, okadar agladiginizi gördükten sonra sizi güldürmek istedim.:koptum::koptum::koptum: