Hafta sonu eskişehir

extremum

Üye
Tepki
31
geçen hafta gidilmedi arkadaşlar bu hafta sonu gidlim biyerlere

Scudo

escudos

Aktif Üye
Tepki
29
benim için şimdilik olur pazar günü bi işim yok ama pazartesi staj a başlıyacağım için gidilecek yerde önemli....

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Yarın bisikletin tamir işi inşallah tamamlanırsa Pazar da işim olmaz ise birşeyler yapabiliriz bakalım. :)

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@bozuk_para

Yahu Selçuk nedir bu maddi konu sorunu ? Biz öğrenciyken yapıyorduk bir çok turu. 20 lira masraf etmiyorduk belki. :D Turlar ekonomik de yapılabiliyor. Bisiklet ve sen olduktan sonra ne lazım ki ?

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
abi madii konular iyi olmıyınca pazarları ek iş çıkıo (pc arza felan) onlara bakıyorum yani normalde sallamıorum yoksa gezi harcaması sorun dil

bu arada eya yapalım bu hafta bişiler gitmeden inş

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@bozuk_para

Hmm. O zaman ayrı. Pazar günü bir randevum olabilir. O olmazsa yaparız bir şeyler. Onun dışında akşamları kızılinler tarafına bir iki antrenman için çıkmaya başlarım inş.

Gitmeden derken ? Kim nereye gidiyor ? :rolleyes:

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
@eYa

pazar günü yparsak iyim olur gercekten didimde görev yapmıomusun sen didime gitmeden :)

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@bozuk_para

Didim'de görev yapıyorum ama her öğretmen gibi temmuz ve ağustos tatilimi kullanıyorum çok şükür. E onu da memleketimde kullanayım olmaz mı ;)

Bu pazar çift şapka çıktı yahu. Cumartesi bişiler yapsak ? Pazar ya randevum var ya ev taşıma işi.

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
@eYa

cumartesi öğlene kadar çalışıyorum öğleden sonra bişiler olursa bakalım

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@bozuk_para

Yarın öğleden sonra ve akşam üzeri 19:30'a kadar bişiler yapabiliriz ;) Kızılinler doğru ufak bir antrenman olabilir. Epeydir binemedim.

Dün önümden geçtin beni görmedin ayrıca Ben yaya idim. Sizin evin orada. Acelem olduğu için ben de seslenemedim.

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
@eYa

olur bu akşam bişiler yapalım madem ama katılım ne düzeyde olur ben bilemem ben bugun antrenmana cıkıcam ikide 6 ya doğru biter heralde ondan sonra bişiler yapalım 05448373029 ulaşabilirsin bundan bana evdeki net faturalarını ödemeyip bisiklete malzeme alıdığım için evde net yok :D

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@bozuk_para

İyi oldu akşam akşam 41 km mesafe 24,6 ortalama ile. :) Ciğerler hala balgam atıyor yalnız. Didim'in mis gibi havasından sonra Eskişehir'in kuru ve kirli havası 10 günde doldurmuş ciğerleri. :( Bisiklet de olmasa işimiz kötü :)

Tekrar görüşmek üzere

backbone

Üye
Tepki
21
slm.kardeş hoşgeldin bakalım
uzun zamandır siteye giremiyorum
nasılsın?Didim bırakılıpda gelinirmi kardeşim.orada eki kurup ege turu yapsaydın sahil kenarından güneye çıksaydın...müsait bir zamanda kısa bir tur yapalım..kendine iii bakk...

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@backbone

Ahmet abi sen sağ mısın yahu :rolleyes: :)

Evlendin gittin be abi. Darısı başımıza :(

Hangi gün izinlisin, akşam üzerleri vaktin oluyor mu v.s. kısaca ne zamanlar müsaitsin ? Bir vakit denk getirip pedallarız inşallah.

ozic

Aktif Üye
Tepki
108
beyler bu hafta sonu bişiler dusunuyomusunuz dusunuyosanız haber im olsun..