Gran fondo yarışlarından alınan ücretler

Gran fondo yarışlarında alınan ücretler makulmü ?

• Toplam katılım
    164
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Ali Kılıç 35.5

Çılgın Fixieci (fren yok, vites yok, kural yok)
Tepki
3.916
İsim
Ali Kılıç
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
@Punctum

Zahmet olmazsa bu organize işlerden anlayan biri olarak siz de bir maliyet analizi yapabilir misiniz? Biz de sizin bu konudaki hayali varsayımlarınızı değerlendirelim. Olmaz mı?

Scudo

a.valverde

El Imbatido
Tepki
2.597
@Punctum nasil etsinler ki , mumkun degil .
Zaten hali hazirda duzenlenen bu Edirne Cumhuriyet yarislarini , biz daha nasil iyi hale getirebiliriz , organizator dostlara nasil destek oluruzu tartismak ve bu organizasyon gibi daha baska alternatifi FONDO'lar nasil yapabiliriz ve bu durumlara fikir uretmek varken , sanal bir tartismanin icinde kaybolup duruyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Çağdaş78

Ali Kılıç 35.5

Tepki
3.916
İsim
Ali Kılıç
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
@a.valverde

Bu mesajda kimi itham ediyorsunuz? Daha önce bu konuya yanıt verdim. Ben hiçbir ücretsiz yarış hakkında tak bir cümle olumsuz yazı kaleme almadım. Aksi varsa mesajlarım herkese açık, ispat ediniz.

Punctum

Forum Demirbaşı
Tepki
1.301
İsim
Mehmet O.
@Ali Kılıç 35.5

Ben daha çok organize işler filmindeki "superman" karakteri gibiyim...

Kesin zarar ederim...:)

Benim asıl merak ettiğim bu Gran Fondolar profesyonel bisiklet dünyamızı geliştirecek mi, geliştirmeyecek mi? Siz onu deyiverin bir hele...

a.valverde

El Imbatido
Tepki
2.597
@Ali Kılıç 35.5 Ali Bey , dun de aynisini yazdim , tekrar yaziyorum , rica ederim , benim yazdiklarimi siz ustunuze almayiniz. Sizin calismalariniz ve emeginiz icin , sahsen tesekkur ederim.

Punctum

Forum Demirbaşı
Tepki
1.301
İsim
Mehmet O.
@Kudret Kurtcebe

Beğendiniz mi?

Punctum

Forum Demirbaşı
Tepki
1.301
İsim
Mehmet O.
@Kudret Kurtcebe

Teşekkürler. Şu anda karşımda duruyor :) Benim için büyük keyifti onu yeniden kullanabilmek.

Bakın, demek ortak noktalarda buluşulabiliyor. Klavye üzerinden tartışmak kolay değil...

a.valverde

El Imbatido
Tepki
2.597
@Çağdaş78 haklisiniz , ancak biz yeniden Amerika'yi kesfetmeye calisiyoruz. Daha dogrusu , kisilerin egolarini bu sayfalarda gidermeye calisiyoruz.,

Ucretlerin pahalli olusundan dem vuruluyor ancak , bu fazlalik toplam hesapta, yol , otel, yemek icinde cok cuz'i bir bedel.
Ayrica herkes duzenlenen tum GF 'lere katilmak zorunda mi?

• Beğen
Tepkiler: Ilter Elmas

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
@Punctum

Ortak nokta tabiki var klasikler beni hala etkiliyor,birde sağlam bir soru var yukarda ,gran fondo esasında amatör bisiklet yarışı ,buraya froome 'da katılmış idi yarıda bırakmış idi ,burada yarış modunda yapıldı tüm gran fondolar,
Belçikada 8000 kişinin katıldığı gran fondoda kategori yok idi bunu nerden biliyoruz forumda mustafa kumbaraci vermişti mesaj ile ,abdulkadir ise 1970 'de ıtalyada yapılan gran fondoda yarış tarzinda olmuş yani istersek bizde yapabiliriz ,yani sponsor firmalar yapabilir,yarış modunda olmaz katagori olmaz ,nabza göre şerbet misali,

@Punctum

Valla o bisikletin değerini bilin ,,,,

Ali Kılıç 35.5

Tepki
3.916
İsim
Ali Kılıç
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
@Punctum
Favorit bende de var.
Yalnız çoktan fixie oldu.
Frensiz fixie haliyle kendisiyle 12000+km devirdik. Severim kendisini.
Bugün karlarda dolaştık. Karda buzda skid atma keyfi paha biçilemez idi.
20181226_113040.jpg

• Beğen
Tepkiler: a.valverde

Punctum

Forum Demirbaşı
Tepki
1.301
İsim
Mehmet O.
@Kudret Kurtcebe

Kudret bey,

Gran Fondoların içeriği ve işleyişi ile ilgili her türlü tartışmayı, öneriyi, katkıyı, vs. çok değerli bulurum. Hatta forum bunun için çok da yararlı bir mecra olur. Yurtdışındaki örnekler, bizdeki uygulamalar, eksikler, hatalar, vs...

Ama lütfen artık, tamamen özel bir işletmenin bu konudaki tasarrufu üzerinde fikir yürütmeyelim. Kendimizce hayali hesaplar üzerinden insanları yargılamayalım. Bunun zaten pratikte bir karşılığı da yok, sizin buradaki anketinize evet veya hayır denmesinin hiç bir değeri de yok. Lütfen anlayın artık bunu...

Diğer yandan bisikletim için düşünceleriniz için teşekkürler. Bunun yanında karbon yol bisikletim de var ama Favoriti seyretmek bana daha çok keyif veriyor...

Ali Kılıç 35.5

Tepki
3.916
İsim
Ali Kılıç
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
Burası doyduğumuz şehir Çorum.
Yollar açıktı. Sadece parkın içi 20 santim kar idi. Bir dalayım içine ne olacak dedim ve girdim. 4.5 km sürdüm bizim mahallede. Yokuş aşağı inerken lastik yakmadan 750 metre skid tuttu makine. Harikaydı.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
@Ali Kılıç 35.5

Götürdün beni eskiye nostalji oldum pejo yol ,,,,,,,ahhh eskiye takılırsak bugünü yaşayamayiz ilk pejoya bindiğimde dünya benim olmuştu neyse geçmişte kaldı

Punctum

Forum Demirbaşı
Tepki
1.301
İsim
Mehmet O.
@Ali Kılıç 35.5

Favoritiniz çok güzel. Lakin ben tam orijinal haliyle korumaya ve biraz da koleksiyon değeri ile saklamak niyetindeyim. Belki bir ara Favorit sahipleri olarak başka mecralarda karşılaşırız, neden olmasın?

• Beğen
Tepkiler: Ali Kılıç 35.5

Ali Kılıç 35.5

Tepki
3.916
İsim
Ali Kılıç
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
@Punctum

Olabilir tabii... Neden olmasın?