Gran fondo dedesi....

Scudo

delibalta

Forum Bağımlısı
Tepki
2.741
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
arkadaşların tartışmalarını okudum ,bence gerek yok,kurtcebe öyle beni birileri geçecek diye korkusu olmayan bir kişi
Şaka o zaten hocam. Kurtcebe'yi tanıyan herkes bunu bilir, yarıştığı kişileri de tanıyorsanız bunun hafif şekerli bir sataşma olduğunu anlarsınız. Tartışma falan yok yani, Kurtcebe arada uğrayıp bakıyorsa görünce gülerdi dediğime.

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.350
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Ya ben Kudret Kurtcebe ismini bi yerden daha biliyorum ama nerden olduğunu çıkaramıyorum bir türlü. Var mı kendisinin daha farklı hobileri de, zamanında daha farklı şeylerle de uğraşmışlığı falan?

Can Çelik

🛠 🛠 🛠
Tepki
6.995
İsim
Can Çelik
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
Ya ben Kudret Kurtcebe ismini bi yerden daha biliyorum ama nerden olduğunu çıkaramıyorum bir türlü. Var mı kendisinin daha farklı hobileri de, zamanında daha farklı şeylerle de uğraşmışlığı falan?
Bu ismi bi yerden hatırlıyorum kimdi kimdi derken... Ortaokuldayken Güven Erkin Erkal'ın programında gördüğümü hatırladım. Aratınca youtube'da da buldum programı. Kafasında kask deliği şeklinde güneş yanıkları bulunan güzel insan 🥰

Covanni

Üye
Tepki
139
İsim
Oki
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Eskilerden bir rock müzik müzisyenidir kendisi.
Eskilerden bir rock müzik müzisyenidir kendisi.
Bir sonraki sayfada bir sürü açıklayıcı cevap gelmiş zaten. Görmeden cevapladım kusura bakmayın.