B
BF Okuru
Misafir
@mertgulkokan
carraro şirketi tecrübesiz anlaşıldı calipso gibi,argus ve salcano şirketi bunlardan tecrübeli,,tabi onlarında eksik yönleri vardı ama çok büyütülecek kadar değil
aşağıda 2 eylül uzunda yarışacak yarışçıların tam listesi, örnek alacak idi carraro şirketi ,olay aşağıda, doğrusu budur ,,
2 eylül kapadaokya yol yarışı
carraro şirketi tecrübesiz anlaşıldı calipso gibi,argus ve salcano şirketi bunlardan tecrübeli,,tabi onlarında eksik yönleri vardı ama çok büyütülecek kadar değil
aşağıda 2 eylül uzunda yarışacak yarışçıların tam listesi, örnek alacak idi carraro şirketi ,olay aşağıda, doğrusu budur ,,
2 eylül kapadaokya yol yarışı
1 | Hakan Ana | Elit Erkek (19-34) | ||
2 | Özkan Dizar | Elit Erkek (19-34) | ||
3 | Ürün Bakar | Ankyra SK | Elit Kadın (19-34) | |
4 | Berkay Altınay | AKADEMİK | Elit Erkek (19-34) | |
5 | Tuğrul Karataş | All Ride Cycling | Elit Erkek (19-34) | |
6 | Mustafa Karamalı | Velonight Cycling Team | Elit Erkek (19-34) | |
7 | Ayşegül Gökalp | Elit Kadın (19-34) | ||
8 | İbrahim Şimşek | Ferdi | Elit Erkek (19-34) | |
9 | İbrahim Tolga Bodur | VELOMARİS TEAM | Elit Erkek (19-34) | |
10 | Erdem Gürcan | VELOMARİS TEAM | Elit Erkek (19-34) | |
11 | Eyüp S. Çalışkan | Ferdi | Elit Erkek (19-34) | |
12 | Hakan Yücel | Elit Erkek (19-34) | ||
13 | Salih Beyaz | Master Erkek (35-39) | ||
14 | Fatih Saraçoğlu | Çadosk | Master Erkek (35-39) | |
15 | Mutlu Bahtiyar | Arnavutköy Cycling Club | Master Erkek (35-39) | |
16 | Seyran Güneş | PEGASUS CYCLING TEAM | Master Erkek (35-39) | |
17 | Hakan Bahrilli | Velonight Cycling Team | Master Erkek (35-39) | |
18 | Ali Cumhur Saraç | Master Erkek (35-39) | ||
19 | Nevşin Mengü | Master Kadın (35-39) | ||
20 | Özgür Baha Pars | Master Erkek (40-44) | ||
21 | İsmail Mert Bezgin | IGR CC | Master Erkek (40-44) | |
22 | Gökhan Engiz | Master Erkek (40-44) | ||
23 | Evren Şahin | çukurova cycling | Master Erkek (40-44) | |
24 | Nicholas Anderson | Ferdi | Master Erkek (40-44) | |
25 | Salim Akdaş | Water Runners | Master Erkek (40-44) | |
26 | İsmail Geçim | Hİ RİDE | Master Erkek (45-49) | |
27 | Ali Dinç | Master Erkek (45-49) | ||
28 | Mustafa Kürşat Akın | karaman extrem spor klübü | Master Erkek (45-49) | |
29 | Mutlu Erçevik | ISS CYCLING TEAM | Master Erkek (45-49) | |
30 | Ramazan Ünver | Master Erkek (45-49) | ||
31 | Murat Küçük | All Ride Cycling | Master Erkek (45-49) | |
32 | Tuncay Tekin | Zeugma | Master Erkek (45-49) | |
33 | Avni Yağcıoğlu | IGR CC | Master Erkek (50-54) | |
34 | Yahya Kemal Aygün | Master Erkek (50-54) | ||
35 | Can Toydemir | GO İPRAGAZ | Master Erkek (50-54) | |
36 | Ertan Elbeyli | Master Erkek (55-59) | ||
37 | Yüksel Kılıç | ISTANBUL TRİATLON KLÜBÜ | Master Erkek (65+) |