İnceleme Giro foray kask - doğa bisiklet

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.966
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@vincekar
Mips özellikli olmasını da düşündüğümüzde fiyatınız uygun.
(link)

Scudo
Tepki
51
Bisiklet
Scott
@Serkan Mıstınoğlu bunu bende gördüm 78 lira kargo ücreti var. Hiç dışarıdan ürün almadigim icin soruyorum. Bunlardan başka masraf cikarmi acaba vergi filan olur mu.birde kask bu sağlam gelir dimi .

:DDD

Forum Bağımlısı
Tepki
449
İsim
Muhammed Hüten
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gerçekten müthiş bir kask. Kafaya tam olarak oturuyor. MIPS olanını almanızı tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: İsmail Selçuk

TeAk

Aktif Üye
Tepki
69
İsim
Tevfik
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhabalar,

Almanyadaki müşterim aşağı linkteki kasktan hediye edecek. Sunucuları ben de barınıyor ve her yıl uzatıyor. Bu yıl uzatma benden olsun abi bu kasktan getirebilir misin dedim. Kardeşim komple kapatacağız ama yine de getireyim hediyem olsun dedi. Sizce nasıl kask? En güzel özelliği benim için 63 olması.
(link)

• Beğen
Tepkiler: Ali Eren

Ali Eren

Daimi Üye
Tepki
1.797
İsim
Ali Eren
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhabalar,

Almanyadaki müşterim aşağı linkteki kasktan hediye edecek. Sunucuları ben de barınıyor ve her yıl uzatıyor. Bu yıl uzatma benden olsun abi bu kasktan getirebilir misin dedim. Kardeşim komple kapatacağız ama yine de getireyim hediyem olsun dedi. Sizce nasıl kask? En güzel özelliği benim için 63 olması.
(link)
Aynı kaskı kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim.Rahatlık açısından değerlendirecek olursak baya iyi.Sağlamlık olarak ise kesinlikle mükemmel

• Beğen
Tepkiler: TeAk

TeAk

Aktif Üye
Tepki
69
İsim
Tevfik
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aynı kaskı kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim.Rahatlık açısından değerlendirecek olursak baya iyi.Sağlamlık olarak ise kesinlikle mükemmel
Teşekkür ederim hocam cevabınızdan dolayı. Haftaya İstanbul’da birkaç şirket ile toplantısı var. Bakalım getirirse harika olur benim için :)

• Beğen
Tepkiler: Ali Eren

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.067
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhabalar,

(link)
Güzel kask, dahada güzel yanı MIPS teknolijisine sahip olması. Şimdiden kazasız belasız günlerde kullanmanız dileğiyle.

• Beğen
Tepkiler: TeAk

TeAk

Aktif Üye
Tepki
69
İsim
Tevfik
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Güzel kask, dahada güzel yanı MIPS teknolijisine sahip olması. Şimdiden kazasız belasız günlerde kullanmanız dileğiyle.
Çok teşekkür ederim hocam. Dileyen herkesin gönlüne göre versin🙏🏻 Fiyatlar uygun olsada keşke herkes rahatça herşeye erişebilse, çok isterim.