Giant Contend SL 2

Scudo

ahlaksahibi

Daimi Üye
Tepki
338
İsim
yusuf
Bisiklet
Salcano
Hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanın. tcr candır hayallerimin bisikleti bana göre Scott addict ile birlikte en beğendiğim geometriye sahip lakin kilo probleminden dolayı vazgeçtim alüminyum kadro Van rysel edr af 105 aldım

millokan

Üye
Tepki
30
İsim
okan
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Trakyalı

a.erkan

Forum Demirbaşı
Tepki
789
İsim
Erkan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Hayırlı olsun. Caddebostan dan ml beden heralde 😀. Liste fiyatı mı indirim yaptılar mı sorabilir miyim? Biz de bakıyoruz oradan ama pazarlık şansımız var mı onu merak ediyorum. Hatta aldığınız bisikleti haftaiçi bir arkadaşa alacaktık size kısmetmiş

Trakyalı

Aktif Üye
Tepki
338
İsim
Gökhan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayırlı olsun. Caddebostan dan ml beden heralde 😀. Liste fiyatı mı indirim yaptılar mı sorabilir miyim? Biz de bakıyoruz oradan ama pazarlık şansımız var mı onu merak ediyorum. Hatta aldığınız bisikleti haftaiçi bir arkadaşa alacaktık size kısmetmiş
Çok teşekkür ederim. Evet caddebostan ML kadro. Nakit,havale fiyatının üzerine çok birşey yapamıyorlar açıkçası. İlk olarak açılmamış kutu olarak alırsanız kurulum olmayacaksa diye nakit, havale fiyatının üstüne bir miktar indirim sözü almıştım. Sonrasında bisikletin kurulumunuda vs de dahil ederek değişik bir ticaret oldu aramızda :) dediğiniz gibi kısmet bizeymiş :)

Son düzenleme: