Getoech''dirt jump pro'' Kadro inceleme

Yavuz Bozkurt

Aktif Üye
Tepki
46
@onur6161

Tabi st.craft@hot. eklersin bende daha tam toplayamadım ama inş. bu hafta içi halledicem

Scudo

Hasan Mert

Üye
Tepki
30
Bisikletin tam toplanmış halini gerçekten çok merak ettim şimdi :p
Toplanmış halinin Fotoğraflarınıda sergilersiniz umarım :)
Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler

Yavuz Bozkurt

Aktif Üye
Tepki
46
pek foto yok foto çekmek için makine bekliyorum arkadaştan ama öyle bi-2 tane çekmiştim onlarım koyıyım bari :rolleyes: yenileri gelicek yakında

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Yavuz Bozkurt

aynakolda 32 t yaprak kullanırsanız arkadada 16 t dişli kullanırsanız daha rahat edersiniz. tavsiyem olsun ;)

DarkWeder

Üye
Tepki
14
Gerçekten Güzel Bi Bsiklet Olmuş... Fakat Merak Ettiğim Bsi Var Frenlerinizin Markası Nedir?

Yavuz Bozkurt

Aktif Üye
Tepki
46
@DarkWeder

ben bi tane daha koyıyım fakat elimde SAĞLAM bi makine olmadıktan sonra pek belli olmıycaktır (link)

Yavuz Bozkurt

Aktif Üye
Tepki
46
Arkadaşlar bu arada ilgilenen varsa corratec jant seti satıyorum bu gece gerekli bilgileri ve fotoğrafları gerekli bölüme postalıycam
Saygılar ve Sevgiler :)

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
msj sayım yetmediği için buradan yazmak zorundayım ve konuyu hortlatmak zorundayım yüzden modlara kusura bakmasınlar diyorum ve hemen soruma geçiyorum...

yavuz bouncher nasıl bir kadro sağlamlık bakımından??
şu anda streetmi yapıyorsun yoksa FR mı onu tam bilemiyorum bana
ben freeride yapmayı düşünüyorum...
droplar faln veya hızlı inişler yapıcam.
kadro sağlamlık bakımından nasıl rahatmı ayrıca üzerinde kullandığın maşa 130 mm duro mu yoksa 100 mmlik bi duro mu?
maşadan da biraz bahsedersen iritaşlarda denk geldiğinde veya arazide iniş yaparken tepkisi nasıl.?? iymi kötümü biraz açıklarsan sevinirim...

kadroyu daha çok atlama zıplama için kullancam arazide yani FR da yapıcam ona göre düşünüpte söylersesen sevinirim....

• Beğen
Tepkiler: Yavuz Bozkurt

Yavuz Bozkurt

Aktif Üye
Tepki
46
@gvenc

Kadromdan memnunum baya sağlam bi kadro bana yetiyor açıkçası baya düştüm sapa sağlam bişey olmadı. maşam 100mm maşadanda memnunum arazide kullanılabilecek bir maşa yumuşaklık-sertlik ayarı yapabiliyorsun

Ayhan_Işık

Daimi Üye
Tepki
73
Merhaba bende FREERİDE topluyorum ve bu kadronun sıfır fiyatı makul geldi normalde 2. el bi SCOTT YZ3 Kadro alcaktım ama bu kadroyu görünce almışken sıfır alıyım edim fikrim değişti sizin düşünceleriniz nedir bu kadro scott-x11-canondale yerini tutarmı acaba??

• Beğen
Tepkiler: Yavuz Bozkurt

Yavuz Bozkurt

Aktif Üye
Tepki
46
@Ayhan_Işık

x11'i bilmem ama canondale'nin yerini tutamaz tabikide 2.el bi kadro alıcağına
'0' bi geotech alman daha iyi diye düşünüyorum Scott için çoğu kişi hantal bi kadro diyor ne kadar doğru ne kadar yanlış orasını bilemeyiz tabikide. ama yeni başlıyorsan bence bu kadro çok iyi ve ucuz, bu kadroyu alırsın disk sistemini jantları iyi alırsın baya bi kullanırsın bence.. Saygılar

Ayhan_Işık

Daimi Üye
Tepki
73
Benim düşündüğüm şu sadece bi kere almak kadro ömür boyu kullanırım askerden sonra belki değiştiririm.Almışken iyisini alayım diorum X11 de var kafamda ama ''ZOR'' a gelmiomuş kadrosu hemen kırılıyormuş.

Yavuz Bozkurt

Aktif Üye
Tepki
46
@Ayhan_Işık

evet sağlam bir kadro değil.. giant brass1 veye brass2 al derim uzun süreli bir kadro düşünüyosan

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
Kadro hakkında bilgi vermek istedim biraz geç kaldım belki ama düşüncelerşmi söylemek istedm,geotech kadro gercekten güzel kayseride bi arkadaşımız aldı gayet memnun ve gercekten hoş gözüküyor tavsiye edebeileceğim kadrolar arasında ve gercekten fıyatına gore mukemmel denebilir
Saygılar iyi pedallar