Geçen Hafta Ölüyormuşum Az Kalsın

Atahan Eker

Daimi Üye
Tepki
461
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok geçmiş olsun dostum

• Beğen
Tepkiler: S26
Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Geçmiş olsun. Foruma da yeni değilsiniz ki kask konusunda her hafta birkaç defa yapılan hatırlatmalardan bihabersiniz diyeyim... Neyse, pahalıya mal olmuş ama atlatmışsınız. Bir daha başınıza gelmemesi dileğiyle...

Aşkın Şentürk

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Mosso
Allah acil sifalar versin bir daha boyle bir olay tekrarlanmaz insallah. Bu arada kucuk bir tavsiye (olan olmus olayla ilgili bir sey soylemek istemiyorum) doktorunuzu lutfen cok iyi dinleyin hastaliginiz suresince ve sonrasinda dediklerini harfiyen uygulayin.

• Beğen

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
Allah sevdiklerinize bağışlamış geçmiş olsun. Eskişehirde bayağı bir maganda var. 2 sene orda okudum. Şehiriçinde üstüme araba süren çok oldu ama yinede çoğu ilimizden daha uygun bisiklet ve motor sporları için

• Beğen

enzo

Forum Psikopatı
Tepki
1.183
İsim
Enes Ç.
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Geçmiş olsun.

• Beğen

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Allah'a hamd olsun, sizi ailenize bağışlamış. İnşallah en kısa sürede ve en az etkiyle atlatırsınız.
Ben de bir ay önce ciddi bir trafik kazası geçirdim, eğer kemerim takılı olmasaydı sonum sizden kötü olabilirdi. Dolayısıyla halinizi çok iyi anlıyorum. Bu sürede size düşen sabır ve şükür ile başınıza gelen musibetten kurtulmayı beklemek.

• Beğen

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
@Emre GÜLEN

Kask olayını geçersek, sol sinyali verip yolun soluna geçtim ve karşıdan gelen arabanın geçmesini bekliyorum ki bunun normal olması gerekiyor. Bölünmemiş bir yolun orta yerinde duruyorum. Araç ise kamera kayıtlarına göre taa karşıdaki duvara çarpana kadar fren lambası yanmıyor. Adam artık ya paniklemiş ya bir sorun var bilemiyorum ama sonuçta fren yapmıyor ve yüksek hızda seyir ediyor.

• Beğen
Tepkiler: Emre G.

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
@ahmetcan44

Ben de ona kızıyorum biraz. Forumda en ufak yerde bile kask takılması gerektiğini bas bas her fırsatta yazıyorum ama kendim takmadım.

Tolga.Yuzuncu

Aktif Üye
Tepki
48
Bisiklet
Geotech
çok geçmiş olsun kardes. Bende 1 haftadır sağlam bir kask bakıyorum ve burada okudugum acı tecrubelerden sonra kaskı almadan bisikletin pedalını cevirmiyecem diye soz verdim kendime.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Gecmis olsun. Verilmis sadakaniz varmis. Allah acil sifalar versin.
Sikayetci olun. Affetmeyin!

• Beğen

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
Çok geçmiş olsun,üzüntü içerisinde okudum,

Allah razı olsun,sağlıkçı hanımefendiden,insanlığın yaşadığını hatırlatmış oldu bizlere,çok sağolsun Allah sevdiklerini bağışlasın (amin)

Sokakta,caddede arabası ile hız yapanlara okadar kızıyorum ki,altında ki araçları parçalayasım geliyor..

İnsanız işte hayatımız,pamuk ipliğine bağlı,

Şifalar dilerim,sağlıklı haberlerini bekliyoruz..

• Beğen

Formicasmind

Aktif Üye
Tepki
64
Bisiklet
Cannondale
Geçmiş olsun Kask her zaman önemli. Kaskı olup kaza yapan ve geçici hafıza kaybı yaşayan arkadaşım var.

• Beğen

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
Büyük geçmiş olsun gerçekten. Tekrar HOŞGELDİNİZ arkadaş :)

• Beğen

Çağlar İLİ

Aktif Üye
Tepki
43
Bisiklet
Giant
çok geçmiş olsun... Allah bir daha yaşatmasın.. Ne olursa olsun araçta dahi kısa mesafede kemeri bisiklet ve motosiklette kask takmak lazım 1m bile olsa...

• Beğen

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
Çok geçmiş olsun. Allah sevdiklerinize bağışlamış. Kask çok önemli. Her ne kadar önemli desemde bende uymuyorum bazen ve kendime kızıyorum. İlla başıma birşey gelince mi takıcaksın diye. Hep yanımda olur fakat bazen(sahil turları vs) takma gereği duymuyorum nedendir bilmem. arkadaş çok güzel demiş kulağımıza küpe olacak @Özgür KK
tekrar çok geçmiş olsun.

• Beğen

Şafak Başlar

Forum Demirbaşı
Tepki
347
Bisiklet
b'Twin
Geçmiş olsun. Ben de benzer bir kaza yaşayıp gözümü hastanede açmıştım. Çok kötü bir sonla da bitebilirdi. Sağlığınız yerinde olduğuna göre moral bozmaya gerek yok. :in:

• Beğen

HikmetYılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
877
Bisiklet
KTM
Geçmiş olsun, buradaki 2 nokta (kask takmak, aceleci olmamak) hem size hem bize ders olsun. ;)

• Beğen