Forumdaki müzisyenler

cem deviren

Daimi Üye
Tepki
200
ben de kendi çapımda gitar çalıyorum :) şu an yurt dışında staj yapıyorum gitarımı getiremedim buraya tellere dokunmadan zor geçiyor zaman :d neyse kaldı 1,5 ay :) umarım güzel turlar yaparsınız...

• Beğen
Tepkiler: özençekçen
Scudo

Fatih Esen

Aktif Üye
Tepki
62
bende ankaradayım bateri çalıyorum aynı zamanda epinefrin ve böğüren record guruplarının uzun süre menejerliğini yaptım isteyenlere organizasyon ayarlaya bilirim.

• Beğen

özençekçen

Daimi Üye
Tepki
248
@cem deviren

evet cem ankara ve izmirli müzisyen arkadaşlarım yapıcak gibi turu ama istanbuldan ses yok çok memnun oldum umarım en kısa zamanda kavuşursun gitarına:)

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben de eksik kalmayayım.Müzisyen aynı zamanda aktif müzik öğretmeniyim.Halen tiyatro müziği yapmaktayım.Piyano'dan bağlamaya,klarinetten kemençeye bir çok enstruman çalmaktayım.Bilgisayarla müzik yazılımları kullanıyorum.(Cubase-Finale)
bu programlarla yapılmış bir çok çalışmam mevcuttur.Çok ilginçtir ki 40 yıl önce bisikletle bağlama arasındaki seçimini bağlamadan yana kullanmış biri olarak,yıllar sonra bisikletforumda böyle bir yazı yazmak nasip oldu.O yıllarda bisikleti seçseydim bir bağlamam olmayacaktı ancak bağlama sayesinde bir çok bisikletim oldu.Hepinize sevgiler.

• Beğen

özençekçen

Daimi Üye
Tepki
248
@Derya Keçeci

Yazmak size yazdırmak bize nasip oldu derya hanım gönlünüz sazınızdan ayağınız pedalınızdan eksik olmasın:)

Anıl Aşkın

Aktif Üye
Tepki
39
Selam olsun!

6 senedir bas gitar çalıyorum. :) Epey bir süre grup işleriyle uğraştıktan sonra şu aralar daha çok spor bisiklet endeksli yaşayanlardanım.

• Beğen
Tepki
19
bende ankarada davul (bateri) çalıyorum varsa ankaradan arkadaşlarla pedallamak isterim, türkiyeden arkadaşlarada burdan selamlar

• Beğen

özençekçen

Daimi Üye
Tepki
248
evet arkadaşlar konu amacına ulaşıcak gibi müzisyen bisiklet dostalarını aynı turda toplamak karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak müzik ve bisiklet adına muhabbet etmek hattaki müzik yapmak.

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Aklımdan böyle bi konu açmak geçiyordu açıkçası. Ama aklıma başka bir fikir geldi. Bunu da öğle saatlerinde paylaşmayı düşünüyorum :)

halil fatih akbaş

Forum Bağımlısı
Tepki
274
Bisiklet
Specialized
her zaman söylerim bisiklet 5 duyu organının özgürlüğüdür diye müzik ise ruhun özgürlüğüdür burada müzisyen arkadaşları görmek gerçekten harika bir olay bende bateriyi öğrenme safhasındayım
herkeze bol notalı pedallamalar arkadaşlar..

• Beğen
Tepki
7
@Berk Mercancı

Ben de yakında tatil için izmirimdeyim. basslarımız aynıymış.. :)

Ankara'dayım. Gitar, bass, bateri ve dj turntable kullanıyorum. Pedallayalım tabi ki de beraber. Belki de pedallıyoruz ama henüz birbirimizi tanımıyoruz. Malum kalabalık oluyor toplantılar. Konu da genlede bisiklet oluyor haliyle.. ;)

Göktuğ ÖZEL

Aktif Üye
Tepki
48
@özençekçen

Ben Karabük Üniversitesinde Okuyorum. Mersinde yaşıyorum. gerçi birkaç güne Edirneye taşınacağız =) Amatör olarak Ney üflüyorum 6-7 ay oldu ancak kendimi başarılı buluyorum :) Bi de ney kamış olsa =) Plastik plastik biryere kadar artık bana ayak uyduramıyo :) :eek:

• Beğen

özençekçen

Daimi Üye
Tepki
248
evet sevgili müzisyen yada müziğe ruhunu koymuş arkadaşlarım sizlerle tanışmak gerçekten çok güzel yakında müzik ve bisikleti yan yana getirip bir yardım kampanyası başlatmayı düşünüyorum bunu da forumdan duyuracağım ilginize çok teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Göktuğ ÖZEL

Murat Dağcı

Aktif Üye
Tepki
75
Hepinize selam ey pena veya bagetdaşlar deyim :) Adım Murat 12 yıldır Heavy Metal ve türevlerini çalıyorum. Amatör üstü bir grubumuz var ve şu an adı Endgame.. Bass gitaristim ve aynı zamanda davulcuyum. Drum and Bass kardeşliği :) İstanbul'da olmayı ve sizlerle tanışıp pedallamayı çok isterdim. Ama yolu Konya'ya düşecek olan olursa başımın üstünde yeri var.. Hepinize bol Metal'li ve bol Pedallı günler dilerim.. Özellikle sele üstünde Heavy Metal Candır ve artı özellikle Yokuş Tırmanırken "Lamb of God" Kandır diyerek yazımı noktalarım. Konya'dan müzikle uğraşan bisikletçilerle tanışmak isterim. Ne tarz yaparlarsa yapsınlar benim için sorun değil. "Müzik evrenseldir".

kıvanç özkarayel

Daimi Üye
Tepki
150
Bisiklet
b'Twin
bende kıvanç 15 yaşındayım yaklaşık 2,5 yıldır amatörce keman çalıyorum yakında oturan müzisyenlerle tanışmak isterim

• Beğen

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@özençekçen

Derya bey olarak düzeltelim:)

• Beğen

serhat toy

Forum Demirbaşı
Tepki
369
9 yıldır gitar en büyük parçam.
Asıl tarzım Thrash, aynı zamanda besteciyim.
Grubum var, ama bir süredir hem arkadaş hem de grup üyesi olabilecek bir davulcu bulamadığımız için askıya alındı.Adı Yaşamdan Muaf.

Son 1 yıldır da klasik gitar ile ilgileniyorum...
Batı klasik müziği hoşuma gidiyor.

İzmir'de olup kendine güvenen müzisyen arkadaşlar varsa,bir kaç ay içinde bir proje düşünüyorum bunun üzerine konuşabiliriz...

• Beğen

özençekçen

Daimi Üye
Tepki
248
@Derya Keçeci

derya bey istemiyerek bi gaf yapmış bulundum kusura bakmayın saygılar.evet istanbul anadolu yakasından müzisyen arkadaşlar bu başlık artında organize olup kısa turlar düzenlemek yüzyüze tanışmak istiyorum ilgi gösteren tüm arkadaşlara teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: Göktuğ ÖZEL