Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Forum avatarı

Scudo
Çok güzel bir uğraş Tebrik ediyor tüm arkadaşların ilgi göstermesini temenni ediyorum.kolay gelsin

valla baştan oy kullanmamış olsam murat34 e verirdim..şahane bi avatar:)

arkadaşlar bu ana kadar bu başlık altında adı geöen arkadaşlarımızın adlarını yukarıdaki ankete ekledim..oylarımızı oradan kullanırsak daha düzenli ve hesaplaması daha kolay olur.

tşk ler.

anket bu konunun ilk sayfasında ilk mesajın üstündedir..hatırlatayım dedim.

Ben serbes ten yana kullandım oyumu...
İlk gördüğümden beri kıskanmıştım onun avatarını...

Nazik düşünceleriniz için Teşekkür eder,Yeşil Bisikleti zirveye çıkarmak için sitede emeği geçen tüm arkadaşlara saygılarımı sunarım.

Tamam ben de kabul ettim,
Kadro senin olsun bende komponentleri alayım.
Ama ama benim adım yok bana kim oy verecek ????
:mad: :boese157: :eek:
Bulduuuuuummmm
:cool: :rolleyes: ;)
benim ilk oyumu bana ben vereyim.

Turhan bey,
Şaka bir yana bu ankette ben oy kullanmadım...
Dolayısıyla "bana ben oy vermedim"... :p Takdir edersiniz ki etik bir tavır olmaz...
Anketteki ismi geçen arkadaşların tamamının avatarlarını görmediğim içinde ankete katılıp oy kullanmadım...
Hem zaten duyduğuma göre Trek 9.8 in 17.5" kadrolusu hediye verilecekmiş...Oda bana küçük... :eek: :p

Yaptığım gözlemlerde murat34 arkadaşımızın yaptığı avatar iyi bir uğraş verilmiş,sonuç olarakta güzel amacına ve siteye uygun bir avatar.Tebrik ediyorum .

Düşünceleriniz için Teşekkürler,sizleride aramızda görmek isteriz.

evet sonuç belli olduğuna göre murat arkadaşımıza hediyesini vermek gerek dimi?

sanırım iş benim oylamamı bekliyormuş serbes ve murat34 arkadaşlarımız artık ödülü paylaşırlar ikisi de oyların % 31.58 ini aldılar. Artık nasıl paylaşırsınız bilemeyecem :D

Güle güle kullanın. speacial ver canım hediyeyi :D

en güzel ve "dünyanın en sexi" avatarı ben de...hiç boşa anketle falan uğraşmayın...

valla sen avatarı değişince işler değişti tabii:D:Düuheuehuea:D

Back