Fixed Gear Buluşmaları

Scudo

mcanb

Forum Bağımlısı
Tepki
917
Ya benim gelmem acele oldu yoksa getirirdim ben, ama daha 2 gun once belli oldu, nerden aliyosunuz parcalari?

Ha bu arada elimde fazla 52 disli aynakol var, disliler degisemiyor tek parca, belki yapildigi zaman degisiyodu da su anda sanmiyorum, ilgilenen olursa getiririm onu da :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mcanb

%90 Ebay'den getiriyoruz.

Bana bi parça lazımdı aslında onu sorucaktım sana.

Shimano 600 Fren kolları için kauçuk ped.

http://i218.photobucket.com/albums/cc25/zoeturkey/adsz-2.jpg

600'e olabilen üstten delikli bir şeyde olabilir.

Can Özbek

Forum Demirbaşı
Tepki
398
Halil sipariş konusunu akşam ararım konuşuruz yada sahilde zaten denk geliriz..

mcanb

Forum Bağımlısı
Tepki
917
Ebay de buldun mu bundan? Eger bulabilirsen ya getiririm ya yollarim sana. Bu seferki gelisime yetismicek ama

Can Özbek

Forum Demirbaşı
Tepki
398
İş nedeniyle Burdur taraflarındayım fakat en kısa zamanda dönmeye çalışacağım çarşamba-perşembe akşamı bir buluşma ayarlayabiliriz hazır diğer Can' da gelmişken.. ;)

mcanb

Forum Bağımlısı
Tepki
917
Benim yarin 9 dan once kadikoyde olmam lazim, bulusucakmiyiz ona gore plan yapiyim, 7 gibi falan erken mi herkes icin?

Cumartesi veya pazar icin planiniz var mi bir de?

mcanb

Forum Bağımlısı
Tepki
917
Can, haber gelmedi ben ona gore plan yapiyim aksam cunku bikac arkadasimla bulusmam lazim, haftasonu uzunca bir tur yapalim mi, pazar veya cmt? Sabah falan cikariz erken cok sicak olmadan 2 3 saat??

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Can'dan ses soluk çıkmıyor ,
Hala İstanbul dışında olsa gerek.

HaftaSonu yapabilirseniz güzel bir tur diliyorum , Ben çalışmaktayım çünkü.

Can Özbek

Forum Demirbaşı
Tepki
398
Selam beyler,
kusura bakmayın burda işlerim yoğun bugün saat 17.45 uçağı ile geliyorum istanbula 8 gibi evde olsam sahile inmem 20.30-21.00 ı bulabilir eğer sizde uygunsanız sahilde olalım. Cumartesi günü bir turumuz var zaten Can, ama ben fixed ile gelmeyebilirim bu sefer malum dik rampaların olduğu bir tur olcak sanırım. Bu akşam sahilde olacaksak ki ben çıkmayı düşünüyorum eğer uçağım rötar yapmaz ise detayları konuşuruz zaten... Buraya yazın ben yazmasam bile bir şekilde göz atıp haberdar olurum
;)

Can Özbek

Forum Demirbaşı
Tepki
398
Bu arada illa bugün yapıcaz diye birşey de yok tabi, akşam saatleri 20.30-21.00 Halil' inde katılması için daha uygun herkes için uygunsa bence akşamda olabilir...

mcanb

Forum Bağımlısı
Tepki
917
Haftasonu nereye gidiceksiniz? Ortalama hiz nedir duz yolda? Ona gore gelebilirim belki??