Fender Stratı olan?

Scudo

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Bir stratocaster ve İspanyol klasiğimle de ben takılıyorum. Roland Mini Cube ile evlere şenliğiz :)

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Sabih Bağcı

emrah sökmenberk

Daimi Üye
Tepki
191
İsim
emrah
Bisiklet
Mosso
:) acaba bi sistem kurup düz yolda bisikletle giderken bateri çalınabilir mi? Tekerleklerine küçük çocuklarınki gibi dengeler takalım ve ön tarafını sabitleyelim daha sonra gidon kısmına gerçek boyutta olmasada mini boy bir davul seti koyalım :) :) sonra video çeker yutup a koyarsın burda paylaşırsın fenomen olursun :) :)

evet aslında iyi olabilir bunun üstünde bir çalışmak lazım farklı bir proje çıkabilir ortaya :D
aet4.jpg
bu arada bu da benim ufaklık bir fender değil ama :p :D

• Beğen

Sabih Bağcı

Trakya Bisiklet Kulübü
Tepki
205
İsim
Sabih Bağcı
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@emrah sökmenberk

evet aslında iyi olabilir bunun üstünde bir çalışmak lazım farklı bir proje çıkabilir ortaya :D
812 dosyayı görüntüle
bu arada bu da benim ufaklık bir fender değil ama :p :D

Uyyyyy çok iyi ya banada evde böyle bişeyi olan adam lazım ama bu sene çalmıyorum sınavdan dolayı ayda bir yada iki ;)

phrygian

Halaybaşı
Tepki
559
İsim
Ali Burak
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
2008-2010 arası HSS Duncan manyetikli Meksika Strat kullanmıştım, tonundan memnun olmama rağmen donanım olarak oldukça zayıf buldum, hardcase'de saklayıp özenle bakmama rağmen sap atması oluyordu elden çıkardım. Ayrıca Strat bana göre değilmiş benim aşkım her zaman HH SuperStrat. :D

• Beğen

Sabih Bağcı

Trakya Bisiklet Kulübü
Tepki
205
İsim
Sabih Bağcı
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@aliburak

Tarzlar çok etkiliyor bende SSS lerin distini çok seviyorum :) kaça almıştın gitarı?? :)

phrygian

Halaybaşı
Tepki
559
İsim
Ali Burak
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
tam hatırlamıyorum ama 500dolardan azdı fiyatı, Amerika'dan amcama aldırmıştım ki gitardan hiç anlamaz, sadece marka ve model verdim, o da Meksika bulup alıp gelmiş. :D

• Beğen

Sabih Bağcı

Trakya Bisiklet Kulübü
Tepki
205
İsim
Sabih Bağcı
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@aliburak

Bi tanıdık bulsam bende aldırabilirim aslında :D ben road worn players strat istiyorum ama bakalım daha yeni bisiklette alacağım :D

@SerinUcer

Hahahah çok özürdilerim :) yalnış anlamışım :) bence pedal şart analog setuplarda işime yarar ama benim şu an o kadar ileri işlere ihtiyacım yok bi dist pedalım var bide wah almayı düşünüyorum o kadar :) ilerde grup kurup ciddi işler düşünürsem anca analog setup alırım yada ayarlarım :):)

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ona bir de twin reverb lazım.Denedin mi bilmiyorum ancak gezegendeki en muhteşem ikililerden biri de budur.

• Beğen

muratto

Aktif Üye
Tepki
170
İsim
murat topcu
Bisiklet
Focus
Stratın sert kemik tonlarına veda edıp aslında strata pek de uzak olmayan daha tatlı tonlu ve usun sustaınlı gıbson lps ye gecıs yapalı 2 sene oluyor. Bu arada analog setup kurup 300 lıralık gitardan vıntage strat tonları alabılırsınız ıstersenız zor degıl :)

• Beğen

Efe Yamac Yarbasi

Daimi Üye
Tepki
311
Bisiklet
Cannondale
gitar çalmaya neredeyse hiç vakit bulamıyorum. vaktim ve biraz da param olsa ben de bir fender strat almayı düşünüyorum diğer gitarlarımın yanına :)

• Beğen

Sabih Bağcı

Trakya Bisiklet Kulübü
Tepki
205
İsim
Sabih Bağcı
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Derya Keçeci

maalesef 6 milyarım yok :D zaten yeni bisiklet ve yeni gitar 5 edecek amfiyi bir süre değiştirmeyi düşünmüyorum :D şu an line 6 var tonunu beğeniyorum ama fender alırsam line 6 yı satıp marshall yada fender amfi alabilirim ekleme yaparak :D

@Efe Yamac Yarbasi

uygun bir squier de olabilir mesela squier affinity strat yada standart stratlar daha ucuz ve kaliteli :D

Efe Yamac Yarbasi

Daimi Üye
Tepki
311
Bisiklet
Cannondale
ben de geri kalmayayım bahaneyle :p 1174714_10151824225051591_359575858_n.jpg umarım gitarla uğraşan herkesin çok daha iyilerine sahip olma şansı olur :)

• Beğen

Sabih Bağcı

Trakya Bisiklet Kulübü
Tepki
205
İsim
Sabih Bağcı
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Efe Yamac Yarbasi
Vaaaayy jackson ve gibson :) çok kaliteli ve temiz bakımlı gitarların var :) günahı ne kadar bunların :)

Efe Yamac Yarbasi

Daimi Üye
Tepki
311
Bisiklet
Cannondale
@Sabih Bağcı

ehehe fena değiller ama orası bana kalsın :p takas sonucu falan almıştım gibson'u. esp sv standard vardı önceden. modelleri de 2001 Jackson SL2H ve 2012 Gibson Stuido, ikisi de amerikan üretimi. bi tane de kore malı ibanez rgt42dxfx'im var ama onu ankara'da ailemin yanında bırakmak zorunda kaldım. 2 hafta sonra amerika'ya gidicem, orjinal floyd rose alacağım jackson'a. iyice aşınmış bıçakları, akord bile tutmuyor :S bu seviyede bi gitarın akord tutmaması bayaa sinir bozucu tabii :D

• Beğen

Sabih Bağcı

Trakya Bisiklet Kulübü
Tepki
205
İsim
Sabih Bağcı
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Efe Yamac Yarbasi

Hayırlısı olsun :) Jacksondan alınan bi ton var özellikle adrian smithin sololarda kullandığı sert ve parlak güçlü bi ton :) ama nedense fender bana daha iyi geliyor gerçi çok kararsız kalıyorum :) pahalı modellerde özellikle fender, jackson, gibson vs.

@emrah sökmenberk

davul setinin tamamının ortalama fiyatı ne kadar üstat :D

Serdar Kaptı

Aktif Üye
Tepki
71
Bisiklet
Dahon
Bir zamanlar, bir Fender American delüx tele gitarım ve Fender Blues deluxe 40 w lambalı amfim vardı. Sinema okudum ve ödevler için bütçe yaratmak amacı ile tek tek sattım. Hatta "Kerem ile Fender" adıyla bir ödev belgesel bile yaptım. Acayip aletlerdir. Bilen bilir. Elimde kalan tek ekipman BBE Green Screamer overdrive bir pedal. Oda araya sıkışmış gözümden kaçmış:) Bir gün geri alma, tekrar kavuşma umudum var...

• Beğen

Sabih Bağcı

Trakya Bisiklet Kulübü
Tepki
205
İsim
Sabih Bağcı
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Serdar Kaptı

gönül verenlerdensin üstat bu işe :) :)

• Beğen
Tepkiler: Serdar Kaptı

pacman

Üye
Tepki
39
İsim
Mahmut Çığşar
Bende basit bi oscarshmitd var. Keyifle kullaniyorum. Gercekten cok guzel aletler. Arkadas caz bas aldi, provalarin tadi guzellesti.

Sabih Bağcı

Trakya Bisiklet Kulübü
Tepki
205
İsim
Sabih Bağcı
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@pacman

bana precision baslar daha güzel geliyor basta keskin parlak tonları seviyorum sanırım :D