'ezhel' ismiyle tanınan ünlü rapçi sercan ipekçioğlu tutuklandı

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Cemil Dada

Mesele içenleri şeytanlaştırmak olmamalı tabi,ama kişilerin bu yola neden düştükleride incelenmeli ve psikolojik tedavi yollarına gidilmeli,eroin adlı piyesin müziklerini yaptım 1 yıl boyunca bu eroin belasının ne olduğunu yaşanmis bir olay ile amatör tiyatro seven gençler senaryoyu canlandırdılar ,sahneler çok etkileyici idi ve ağlayanlar sızlayanlar çoktu ,
Yaşantımın en önemli yılları idi gençleri uyarmıştık ,,,

Tepki
24
İsim
Can
Bisiklet
Cannondale
Sanki böyle müzik yapan tek Ezhel. Khontkar falan da var böyle sözler yazan. Çok da kaliteli müzik yapıyor ikisi de. Saçma bir sebepten içerde Ezhel.

• Beğen
Tepkiler: Cemil Dada

Cemil Dada

para todos todo nada para nosotros
Tepki
694
İsim
Cemil Dada
Bisiklet
Cube
@Kudret Kurtcebe
Tutuklanmayla ilgili düşüncelerimi yazarken tam da bundan bahsediyordum, sanırım eksik kalmış. Bu çocuğun 'düştüğü bir yol' yok, eroin ya da sentetik herhangi bir uyuşturucu kullanmıyor. İlgili bir yazı için : (link)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Ilter Elmas

Shut Up, Legs!
Tepki
1.951
İsim
Ilter Elmas
Bisiklet
Carraro
Khontkar da tutuklanmış galiba. Youtube'den şarkılarını dinliyordum, bazı şarkıları kaldırılmış.

Guanzo

Aktif Üye
Tepki
88
İsim
Mehmet
Bisiklet
Ghost
Rapçileri sevmem ot içen esrar içen tiplere de karşıyımdır her zaman.

Fixie Cem

Aktif Üye
Tepki
246
Bisiklet
Peugeot
Rap sanatçısı Vio vefat etmiş :(

(link)

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Küsküllü Bela
Zaten onun hakkinda iluminati iddalari vardi. Ismi bile ofsayt adamin. Lakabi yani

Ilter Elmas

Shut Up, Legs!
Tepki
1.951
İsim
Ilter Elmas
Bisiklet
Carraro
@mariokaldato Ben onun Bir Pesimistin Gözyaşları albümü ve öncesini ve Silahsız Kuvvet olarak yaptığı işleri çok seviyordum. Bir Pesimistin Gözyaşları sonrası işlerini pek sevemedim nedense.

• Beğen

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Ilter Elmas
Ya basarili evet farkli sozleri var "Ama' bu cahil ergenler icin gecerli. Dikkatli bakinca birbirinden alakasiz cumleleri alt alta getirdigi ve sagdan soldan arakladigi cok bariz. ( ozellkle acem edebiyati, islam felsefesi )

Ben ona "saatli maarif takvimi rapcisi " derdim eskiden

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Bunu da buraya birakayim da savundugumdan degil. Insanliginin ne derece iyi oldugunu bilmiyorum.

Dipce: Destekcileri de var yani.

• Beğen
Tepkiler: Çağdaş78

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bu olay bu muptezeli dahada meşur etmekten baska bir ise yaramayacak

• Beğen
Tepkiler: Gökhan Akkaya

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@mariokaldatoBelki doğru diyor olabilirsiniz hocam. Ama şarkı sözlerinde o kadar doğru noktalara değiniyor ki. Yani TeVe'ler kan kusarken bir Rap'çinin "esrar için" (ki öyle dediğini hiç sanmıyorum) demesiyle ortalık karışıyorsa[emoji19]. Yasaklamayı seven hükümetimiz Rap'i de yasaklasın bari.

Cemal Ç.

cember3454

Kendi halinde...
Tepki
891
İsim
Berke Uslu
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mariokaldato Bu tarz olaylara sözlediğiniz yönde yaklaşmak hiçbir yarar sağlamayacağı gibi aynı zamanda verilen zararı da arttırır görüşündeyim. Keşke her şeyi bu kadar kolay kestirip atabilsek hocam. Ama malesef tepki göstermezsek daha kötü sonuçları da olabilir, devamı da gelebilir. Daha önce de bashettiğim gibi olay bir sanatçının tutuklanması. Umarım en kısa sürede adalet yerini bulur.

• Beğen

DurgunDeniz

Daimi Üye
Tepki
419
Şahsen ben sevemedim pek kendisini,şarkılarında da türkçeyi katlediyor yok ex yok bilmem ne.Ama hapse atılması çok göstermelik bir hareket...Hükümetimiz işte hava atıyor her zaman ki gibi...

cember3454

Kendi halinde...
Tepki
891
İsim
Berke Uslu
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mariokaldato

Uzun yıllardır Sagopa Kajmer dinleyen bir insanım. Neredeyse her parçasından kendimde bir şeyler bulurum. Kendisi türkçe rap müziğin nirvanalarından, mihenk taşlarından biridir.
İddialarınızın haklı yönleri olabilir. Bahsettiğiniz alıntılamalar ve birbirinden alakasız cümlelerden örnekler verirseniz yaptığınız yorum hakkında tartışabiliriz.

@mariokaldato

Uzun yıllardır Sagopa Kajmer dinleyen bir insanım. Neredeyse her parçasından kendimde bir şeyler bulurum. Kendisi türkçe rap müziğin nirvanalarından, mihenk taşlarından biridir.
İddialarınızın haklı yönleri olabilir. Bahsettiğiniz alıntılamalar ve birbirinden alakasız cümlelerden örnekler verirseniz yaptığınız yorum hakkında tartışabiliriz.