Eskişehir

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
Fırsat buldukça ben de yardımcı olabilirim, sevgiler.

Scudo

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@cagkan dur

Çağkan pazar günü söğüde gideceğiz gel istersen .gezi havasında olacak performansa yönelik değil ama km olarak toplamda 120 km civarı haberin olsun.gelirim dersen özelden yada face den görüşelim detayları veririm.Hatta faceden davetiyeni yolladım bile.

Cagkan Dur

Forum Demirbaşı
Tepki
84
Bisiklet
Trek
cok tesekkur ederim abi ama hafta sonlri calisiyorum kusura bakma gelmeyi cok isterdim ama emin ol.
baska bir zamana artik :(

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

Genç Osman Bircan

Forum Demirbaşı
Tepki
651
http://i1096.photobucket.com/albums/g336/gencosmanbircan/3562-bayram_tebrigi.jpg

Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar,hayırlı bayramlar dilerim.Malatya dan çok selamlarımla

• Beğen
Tepkiler: ottoman
Tepki
0
merhaba çağrı akoğlu ben bisiklet konusunda tecrübeli biriyimdir istersen sana inceliklerini gösterebilirim
yardım edebilirim...

Arda Zaim

Üye
Tepki
61
Arkadaşlar merhaba. Bisiklet Forum ailesine yeni katıldım. Uzun süredir forumu takip etmekteyim. Hafta sonlarımı arkadaş grubumla yaptığımız bisiklet gezilerine ayırıyorum. Fazla kaliteli bir bisikletim yok. Maksat spor olsun. Kazasız pedallamalar.
Saygılar.

H.T

Forum Bağımlısı
Tepki
1.284
İsim
Hasan
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Aramıza hoşgeldin.Bol pedallamalar...

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
Hoş geldin Arda.....Bisikletini küçümseme bisiklet üzerindeki en önemli donanım İNSAN dır .Kendini geşiltirmeye bak,pedal çevirmekten zevk almaya bak gerisi teferruat....

ömer korkmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
258
bende eskişehirdeyim. şehir bisikletim var bu sıralar yol bisikleti topluyorum. kısa zaman sonra turlara katılacağım. yardıma ihtiyacın olursa bende yardımcı olabilirim;)

abdullah uluşerbet

Aktif Üye
Tepki
48
Bisiklet
Bianchi
bisiklet mi insanı sürer yoksa insan mı bisikletii =) foruma hoş geldin güçlü pedallar

merve acar

Üye
Tepki
11
eskişehir tam bisiklet sürülecek bir şehirmiş gibi geldi bana çok şanslısınız ya özellikle sazovaya giderken baya eğlenceliydi tek sorun köpekler şehrinizin değerini bilin bol bol pedallayın bisikletin kötüymüş felan hiç takma pedalla gitsin :D

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
Uzun zamandır ara verdigimiz perşembe akşamı gezilerimize hava şartları müsade ettigi sürece devam edecegiz.Buluşma noktası espark avm önü olacaktır...

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

ömer korkmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
258
Bende Eskişehir'deyim Katılmak isterim. Bisikletler yol yarış bisikleti mi? Yoksa dağ bisikletimi.(bende yol bisikleti var) Görüşmek üzere.

• Beğen
Tepkiler: Bülent Onutkan

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Bülent ONUTKAN

Şükür kavuşturana Bülent .İşleri yoluna koyduğuna sevindim.....haftaya söz vermeyim ama katılmaya çalışacağım......Buluşma saatini paylaşırsan sevinirim....

• Beğen
Tepkiler: Bülent Onutkan