Erden Eruç sponsor buldu.

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
AKTAŞ Group Hint Okyanusu kıyılarına kadar ana sponsorumuz...
Adalar Kürek Kulübü üyeleri desteklerini sakınmadılar. Desteğini esirgemeyen yeni dostlarımız var...

Bursa'dan AKTAŞ Group’un Pasifik geçişinde ana sponsorluğu üstlendiğini kıvançla anons edebilirim. Ta Hint Okyanusu kıyılarına kadar AKTAŞ ile beraber ilerliyeceğiz. Kasım ayında Türkiye’ye geldiğimde AKTAŞ Yönetim kurulu ile tanışmış ve o toplantı sırasında AKTAŞ çalışanlarına Ocak ayında bir sunum yapmak üzere davet edilmiştim.

Sunumumun akabinde, AKTAŞ CEO’su, sayın Simay Kızılok Ergüç önümüzdeki yıllarda şirket olarak üretimlerini iki katına çıkarmak ve %95 ihracat hedefine ulaşmak hedeflerini açıkladı. AKTAŞ olarak bunu başarabileceklerine inanıyordu ve dünya kalitesinde ürünleri vardı. Global düşünmekteydiler, önemli başarılara şimdiden ulaşmışlardı ve sıra yeni hedefler koymaya gelmişti. Azim, cesaret ve başarı sözcükleri AKTAŞ gurubunu tanımlıyordu. Daha sonra AKTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı sayın Şahap Aktaş mikrofonu devraldı ve hayal etme cesaretini gösteren bizlerin, artık beraber yola devam edeceğini ifade eden, "bu projede biz de varız" sözleriyle AKTAŞ Group desteğini perçinledi.

Bana 2005 yılından beridir Türkiye’de olabilecek en mükemmel PR desteğini veren Marjinal Reklam ve Tanıtım şirketini, AKTAŞ Group ile tanıştırmam çok doğaldı. Bana inanan ve güvenen bu iki şirketin projeyi ortaklaşa geliştirme kararını almaları benim için büyük bir mutluluk kaynağı oldu.

İstanbul merkezli Adalar Kürek Kulübü ve ENKA Vakfı, kas gücüyle devrialemin gerçekleşmesi için kaynaklarını paylaşmakta tereddüt etmediler. Türkiye Coğrafya Kurumu ve Amatör Denizcilik Federasyonu’nun yanı sıra Türkiye Kürek Federasyonu da kurumsal desteklerini sakınmadılar. Bu kurumlar üyeleriyle öykümüzü paylaşarak ve kritik anlarda yardım elini uzatarak önümüzü açtılar.

Devrialem sırasında ve bilhassa okyanus geçişlerinde gereken kaliteli besin konusunda Mountain House kaynak sağlamakta. Winslow Liferafts, teknedeki can salını elden geçiriyor, su geçirmez plastik bir bavula yerleştiriyor ki, gerektiğinde can salı sorunsuz kullanılabilsin. Seattle’daki Fisheries Supply yolculuk ve teknenin hazırlanmasında gereken tüm alışverişlerimizde indirim uygulayarak, kaynaklarımızın daha uzun ömürlü olmasına katkıda bulunuyor.

Daha yeni, The Mountain Fund ile çalışma kararı aldık. Mountain Fund, bir dizi kar amacı gütmeyen kurumu bir çatı altında toplayarak bunların ellerindeki kaynakları paylaşmasına ve amaçlarına böylece daha kolay ulaşmalarına aracı oluyor.

Mountain Fund aynı zamanda, Amerikalı dağcılar kaybolduğunda, onların ailelerine sahip çıkmayı amaçlayan "Climb-Aid, The Climber's Alert Network" hizmetini başlatan kurum. Charlie Fowler ve Christine Boskoff’un Çin’de kaybının ardından yaşanan krizde, arama kurtarma fonlarının oluşturulmasından hukuki sorunlara, ailelere maddi destekten medya ilişkilerinin düzenlenmesine kadar ortaya çıkan bir çok sorun, Amerikan dağcılık camiasında böyle bir hizmetin gerekli olduğu kanısını uyandırmıştı. Mountain Fund bu görevi üstlenmeyi kabul etti.

Bizim Mountain Madness ile Around-n-Over çatısı altında başlattığımız, "amacı sınırlı" Boskoff Fowler Arama Kurtarma Fonu, düzenli bir bağış akışı ile büyümekte, ancak hala Çin’deki Genyen zirvesi eteklerinde kayıp olan Christine’in bulunabilmesi için lazım olan miktarı denkleştiremedik. Uzun vadede bu fondan arta kalan kaynakları, Mountain Madness ile beraber bu dağcıların anısına eğitim amaçlı bir projede değerlendirme kararındayız.

Yukarıda değindiğim maddi katkılar ve diğer destek, bizi doğru yolda olduğumuza inandırıyor ve teşvik ediyor. Bize gösterilen güvenin karşılığı, sonuca ulaşmak üzere üstlendiğimiz sorumluluktur. Kesin olan tek şey, başlamak cesaretini ve devam etmek azmini göstereceğimiz... Gerisine tabiat ana karar verecek.

Altı Zirve Projesi, Around-n-Over için kaynak üretmek üzere üstlendiğimiz bir proje olduğundan, eğitim ve hayır amaçlarımıza ulaşabilmek için, ek bağış ve sponsorluklar aramaya devam edeceğiz. Kar amacı gütmeyen Around-n-Over kurumuna destek vermek isteyenlerin fikirlerini bekliyoruz.
""""""""""""""""""""""""""""""""

Yukarıdaki alıntı (link) adresinden alınmıştır. Ayrıntılar için lütfen ziyaret ediniz.
Bu şirketin hem bir Türk firması olması hemde Bursa da olması beni daha da çok sevindirdi.

Erden beyin Bursa ya gelişi dün gibi aklımda. Kendisi ile tanışma sohbet etme fırsatı bulmuştum. Düzenlediğimiz 2 ayrı toplantıya katılmış doğa dostlarına binlerce kişiye anlatırmış gibi çoşku ile hayallerini anlatmıştı.

Aktaş grup tan geldiğinde kendisini Olay ve As tv ye götürmüştüm. O zaman da umutluydu Erden bey.

eşim ve bana hindistan gezimiz konusunda tabiki yaparsınız bunlar ( bu tip geziler ) "olağanüstü" şeyler değil sadece "olağan dışı " başarılar demişti.

Bu gelişme beni bir hayli memnun etti.

Scudo

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
işte bu süper bir haber...çok sevindim. Bu sponsor firmanın şehrimizden çıkması da ayrı bir güzellik tabii ki...

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
ya ne güzel.sevindirici bi haber.gözünüz aydın.darısı Serkan arkadaşımıza diyelim...

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
yolunuz hep açık ve aydınlık olsun,desteklerimiz ve yüreklerimiz sizinlee:)

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
bizim okula gelip kendisi seminer vermişti kendisi ile aramızda 2-3 metre ya vardı ya yoktu çok süper bi seminerdi slayt gösterileri ile fotoları ile güzel bir sunum yapmıştı; kendisinin videolarına hayran kalmıştım süper bir haber sponsor bulması paylaşım için teşekkürler

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
@derya.k

Bir de bize tabi ki ! İmzama dikkat lütfen. :)

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Seni yürekten kutkuyorum güzel insan.Hep yanındayız.

Yüregim ve Sevgimle...

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
@derya.k

@ataruh

Sevgili Derya çok teşekkür ederim.
Ben buna zoru başarmak diyorum. Erden Eruç zoru başardı bu güzel projesi ile.
Darısı bana ve Soner Abime...
İnşallah bulabiliriz.

Erden ERUÇ'a hayırlı uğurlu olsun. Dileğimiz herşeyin yolunda gitmesidir.

Sevgiler...

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
çok sevindirici bir haber hem Erden bey için hemde türkiyedeki diğer sporcular için...

Böyle güzel bir projenin güzel bir sponsorlukla gerçeğe dönüşüek olması sporcularımızı şevklendirmekte etkili olacaktır bence...

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
@ataruh

pardon:) haklısınız tabikide darısı sizede.inşallah gönlünüzce olur.sevgiler...

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
inanmak başarmanın yarısıdır herkez istediği projeyi gerçekleştirir umarım canı gönülden destekliyorum yolu açık olsun

Ahmet Mumcu

Daimi Üye
Tepki
1.073
Aman Hindistana giderken Pakistanin Belicistan bolgesinde dikkatli olun, adam kacirmalar ve insanlarin sebep oldugu tehlikelerle dolu.
Sizlerle gelmeyi cok isterdim, basarilar.

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
@Ahmet Mumcu

Süremiz çok uzun olmadığı için bazı bölgeleri araç ile geçmek durumundayız. Hem güvenlik hemde coğrafi şartların ( çöl ) çok acımasız olduğu yerleri. Belucistan ve Zahedan listenin en başında geliyor.
Teşekkür ederim.

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
Kazasız belasız tamamlamanız dileğiyle.Size ve eşinize sağlıklıpedallar diliyorum.

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
@simplonmurat

@eldorado

Teşekkür ederim. Aslında bizim konumuz başka bir yerde devam ediyor.

(link)