Erciyes üniversitesi

halfmanhalfbike

Aktif Üye
Tepki
56
oraya da konabilir. yada orası örnek göstererek bizde fakülte için isteriz aynısını.

Scudo

mert lap

Üye
Tepki
10
@Batuhan Keleş

Kar oldugu zaman binince dışardan biraz manyak gibi görünüyorsun ama ben yinede binmeye çalışıyorum.

halfmanhalfbike

Aktif Üye
Tepki
56
@Batuhan Keleş

ben genelde okula gidip geliyordum yagmurda falan farketmiyordu. sonraları ustum falan çok fena oluyor diye karda binmeyi azalttım. gezmeye çıkıyordumda okula gitmiyordum.

Volkan Ceyhan

Aktif Üye
Tepki
24
Arkadaşlar topluluğa üye olan var mı aceba? başlamış mı üye alımları?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
organizasyon ve bilgilendirmeleride burdan duyurabilrimisiniz?her zaman facede olmuyorum ve cuma günü toplantı filan denmiş facede yeri ve tam saati nedir?yarın medikodan bende üye olurum.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
arkadaşlar hepinize merabalar!!! ıspartadan mezun oldum kayseriliyim. normal olarak eve döndüm. bisikletle donmaya adam arıyorum. toplanıyor musunuz napıyosunuz? var mıdır gezecek adam felan yada kulüp ne bileyim. sevgiler saygılar hepinize...

niyazi keşo

Daimi Üye
Tepki
143
@Volkan Ceyhan

meraba volkan abi ben niyazi tanımışındır heralde :) abi ben kayseri meslek yüksekokulu elektronik bölümü 1.sınıftayım bugün tam okuldan çıkarken bizim panoya bisiklet şenliği diye bi levha asmışlar ben görmedim ama arkadaş görmüş cep telefonu ile resmini çekmiş bana gösterdi yarın daha dikkatli inceliycem haberiniz olsun :) SAYGILAR !!

niyazi keşo

Daimi Üye
Tepki
143
@Batuhan Keleş

evet bahsettiğim etkinlik oydu ve evet iptal edildi fakat yarın saat 10:30 da medkoda toplanılıp eski talas turu olacak ve herkes davetli :))

Volkan Ceyhan

Aktif Üye
Tepki
24
@niyazi keşo

Merhaba niyazi, hatırladım tabi kardeşim. Kusura bakma foruma çok giremiyorum ama o afişi bende gördüm saat 2de gittim. Malum olaylardan dolayı tüm faaliyetler ertelenmiş ama klüpten arkadaşlar ordaydı tanıştık, muhabbet ettik biraz. Daha sonraki etkinliklere katılırız artık ;)

mert lap

Üye
Tepki
10
Arkadaşlar malum olaylardan dolayı iptal olan şenliğin tekrarlanması gibi bir durum varmı? Bir haberi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

ahmetçetinkaya

Forum Demirbaşı
Tepki
129
Bisiklet
Specialized
AKÜBİT (Akdeniz Üniversitesi Bisiklet Topluluğu) ten selamlar herkese.

Yarış
Nihayet kampüsümüz içerisinde bir yarış organizasyonu projesi hayat buldu.
(link)
herkesi bekliyoruz........

Ersin Erbeden

Forum Demirbaşı
Tepki
234
Bisiklet
Carraro
Kaç aydır mesaj yok.Bu sezon o kadar insan nerde acaba :)

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kapadokya turu için arkadaş arıyorum. Tur güzergahı Kayseri' den başlayacak Garipçe köyü üzerinden (yeni yol) Avanos, Çavuşin, Göreme, Uçhisar, Ortahisar, Ürgüp, Nevşehir ve otobüs ile Kayseri' ye geri dönüş şeklinde sona erecek. Bisiklet ile katedilecek yol 100-125 km aralığında. Hava iyi olduğu bir gün geziye çıkılabilir. Avanos'ta yemek molası...

ThePoorWanderer

Aktif Üye
Tepki
88
@yusuf tunçer

4 gün önce yani 23 Nisan'da ben o bayırı çıktım. Merak edenler içinler; Kayseri'de 1040m başlayan rakım 2250m'ye kadar yükseliyor. 24km hiç dinlenme imkanı yok. Sürekli bayır. Eğim %1'den %13'e kadar çıkıyor. Oradan aşağı indim Develi'ye. İki tek cıvıklı yedim. 2 bardak çay içtim. Hemen dönüş yoluna koyuldum. Yine aynı şekilde sürekli bayır çıkıyorsunuz.
Kayseri-Develi arası 3 saat 30 dakika sürdü. Dönüşte ise yani Develi-Kayseri 4 saat sürdü. Zor bir parkur ama güzel bir antrenman yolu.

• Beğen
Tepkiler: Ersin Erbeden

Ersin Erbeden

Forum Demirbaşı
Tepki
234
Bisiklet
Carraro
@ThePoorWanderer

İşte bitti.Dönerken bile bisikletle gelmiş arkadaş.Otobüste neymiş :)

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ersin, sevgili yeğenim kapadokya gezisine çadırla gitmiyoruz, günübirlik tura çıkıyoruz. İstersen dönüşüde bisikletle yapar (toplamda 250 km) mega turcular arasına dahil olursun.
Develi turuna çıkan arkadaşada selamlar. Bir dahaki sefere haber verirse bende ardına takılırım. Cıvıklı yemeyide özlemişim.