Erciyes üniversitesi

Tsubasa

Üye
Başlık
1
Tepki
181
Çok aktif gruplar var aslında . Üniversitede caminin karşısında Saklıbahçe pide salonu var orda Halil abiyi bulun bisikletçi olduğunuzu söyleyin her türlü tur aktiviteden haberiniz olur. Çarşamba akşamı ve Perşembe akşamı grupları da var perşembe akşamı saat 8 de forum önünde çarşamba akşamı 8 de özkayalar spor önünde toplanıp küçük turlar yapılıyo.

• Beğen
Tepkiler: kaankkoc

kaankkoc

Üye
Başlık
0
Tepki
4
İsim
Kaan Koç
Bisiklet
b'Twin
Çok faydalı oldu bu bilgi, çok teşekkür ederim en kısa zamanda katılıcam :):)

mehmetsunu

İKONOKLAST
Başlık
263
Tepki
12.640
Bisiklet
Cube
Kayseri de bisiklet gruplarının envai çeşidi bulunur: Akıllısı, delisi, turcusu, performansçısı, mtb cisi yolcusu. Aklına ne gelirse hepsi var. yalnız bir çoğu gelişme dönemini tamamlamış olup adam seçmece usulü kapalı devre üye kaydetmektedir. Ben ARGOS u öneririm. Deli gibi pedallıyorlar öyle lay lay lom işi yok. Üstelik en kurumsal görüneni. Hafta sonları bir 100 km pedal basıyorlar. Onun haricinde gizliden gizliden tek tabanca 50+ pedallayan bir kesim varki yaptıklarına şaşar kalırsın.

air28-3

Forum Bağımlısı
Başlık
2
Tepki
4.705
İsim
Ersin
Bisiklet
Geotech
Her sabah 8-10 saatleri arası çıkıyorum minimum 75-80 km. Hatta bu gün Erciyes Üniversitesi kampüsünden Talas' a doğru geçtim. Bazen akşamları da gezinti yapıyorum. Vakti olan arkadaşları beklerim..

• Beğen
Tepkiler: mehmetsunu

Oktay O.

Aktif Üye
Başlık
1
Tepki
490
İsim
Oktay O.
Bisiklet
Canyon
Mesajları görünce mutlu oldum şimdi.
Agustos 14 itibariyle kayseri de yeni hayatıma başlamış olacağım. Aslına bakarsanız bisiklet konusunda biraz umudum yoktu. İnşallah kısa sürede düzenimi kurup turlara katılırım.

Yukarı Alt