En ucuz karbon yol bisikleti

attila k.

Üye
Tepki
6
Daha önce HIZ ve RAHATLIK için ENDURANCE yol bisikleti tavsiyesi istemiştim. Ancak forumda bu türü fazla kullanan yok sanırım. Daha önce denemediğimden riske girmek istemiyorum. Bu yüzden normal yol bisikleti alacağım
######
Aradığım kriterler KARBON olması ve İÇTEN KABLOLU olması
Bütçem geniş ama ben en uygun fiyatlısını arıyorum. Marka farketmez. Fiyat/Fayda oranı yüksek olan model de olabilir
Şimdiden teşekkür ederim

Scudo

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
Eger karbon kadro seçecekseniz ucuza kaçmamanızı öneririm. Karbon teknolijisi üst düzey üretim metodları gerektirir, bilinen bir markanın modelini seçmeniz daha doğru olur.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Piyasada ki en ucuz karbon yol bisikleti, f/p oranı en yüksek olan bisiklet.
(link)

Önerim:
(link)

• Beğen
Tepkiler: attila k.

Hamza Hakkı

Forum Demirbaşı
Tepki
303
Bisiklet
Giant
Geçenlerde bir abim Scott Foil aldı ben çok beğendim fiyatı 5500 liraydı yanılmıyorsam. Foil'e bakmanızı öneririm ama en uygunu arıyorsanız sanırım Salcanodur.

(link)

Ali Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.572
Bisiklet
Specialized
hocam merhabalar.

o fiyata foil almak çok zor, nerden almış acaba? foiller baya pahalı çünkü. merak ettim.

pardon link koymuşsunuz:)

Hamza Hakkı

Forum Demirbaşı
Tepki
303
Bisiklet
Giant
Geçen senenin modeli olabilir fakat ellerinde kaldı mı bir sorun isterseniz

kerem oktar

Forum Demirbaşı
Tepki
204
Bisiklet
Bianchi
atilla bey bisiklet için yeterli bütçe olması çok iyi bisiklet alabileceğiniz anlamına gelmiyor. Yol bisikletinde hız ve rahatlık istemişsiniz bunun için alacağınız bisikletin kadro ölçülerini ve açılarını doğru seçmeniz gerekir ve bike fiting yaptırmalısınız bu size rahatlık sağlayacaktır. Hız konusuna gelince üstadlar 'giden bisiklet değil sizsiniz' der her zaman! Aramızda alimünyum kadro, sora set ve R500 jantlı 10 kg lık bisikletle, 7,5 kg lık üst model bisikletli arkadaşlarımız kadar iyi gidebilen insanlar var. Hatta 2,20 lastik taban ölçüsüne sahip 15 kg lık mtb ile 120 km yi 35 ortalama ile giden arkadaşımız var :) Size benim tavsiyem bütçenizi cebinizde saklı tutun 2-3 bin tl ye ikinci el bir bisiklet alın bu yaz kullanın ve kışa girerken aklınızda istediğiniz marka istediğiniz model ve ayırmanız gereken bütçe oluşacaktır :)

Tepki
1
btwin ucuzdur facet 3 serisi 2500 civarı fiyarı fiyat performans yeter bence 5 yıldız

Tuncay Üner

Forum Bağımlısı
Tepki
619
Bisiklet
Trek
Planet X RT-58 Ultegra 6800

(link)

düzenleme: pardon başlığı unutmuşum. en ucuzu bu değil, fiyat/performans oranı oldukça yüksek bir bisiklet.

• Beğen
Tepkiler: Max Torque

attila k.

Üye
Tepki
6
Beni yanlış anlayanlar olmuş...
En ucuz İÇTEN KABLOLU, KARBON yol bisikleti lütfen

Cube'nin alt kabloları dışarıda gibi sanki
Yoksa iyiymiş

Sedona Black Code güzelmiş
Bunlar 5000 tl seviyesinde
Daha uygun fiyaya varmı acaba?

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
En uygun karbon bisiklet dediğim gibi Salcano ama bana göre berbat bir boya işçiliği var o ayrı.
Cube'un alt kablolar dıştan evet. İçten kablo neden bu kadar önemli? Bu modele de bakın o zaman Cube'dan biraz daha ucuz aynı donanımlar mevcut içten kablo.

(link)

Salcano hariç bulabileceğiniz en ucuz karbon bisiklet.

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.203
Bisiklet
Specialized
Focus Cayo olabilir, ama onun da fiyatı Sedona Black Code'dan aşağı değil bildiğim kadarıyla.

attila k.

Üye
Tepki
6
İçten kablolu olmasını sırf görsellikten dolayı istiyorum. Sürdüğüm yol en fazla 50 km. 100 km denemesi yapacağım. Bunlar daha aeorodinamik oldukları için rüzgarı yırtıyorlarmış. Ben böyle olduğunu düşünmesem de içten kabloluları beğeniyorum :)
@Murat B. Size yardımlarınız için ayrıca teşekkür ederim
############
Son durum
KTM Revolation
SEDONA Black Code
Bu ikisi yahut
CANYON bisikletlerde galiba %19 vat denen indirim var. Bu da benim vereceğim gümrük vergisine denkgelir. 1300 euroya aradığım model var. Sanırım 300 euro 200 euro kargo parası varmış. 1600 euroya mal olacak. Netleştirebilirsem buna da bakıyorum

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
mtb ile 120km yi 35 ortalamayla kim gitmiş? link verebilir misiniz

• Beğen
Tepkiler: kfy11

kerem oktar

Forum Demirbaşı
Tepki
204
Bisiklet
Bianchi
nasıl bir link istiyorsunuz!! pazar günleri antrenmanlarımız var buyrun gelin ağırlayalım sizi linkten daha gerçekçidir bizzat tanışıp görmek :)

@ihsangencer

ben pek anlayamadım 2,2 lastikle gidilemeyeceğini ve benim oraya yazdığım rakamların tamamen farazi uydurma olduğunu mu düşündünüz izah edebilirmisiniz

kerem oktar

Forum Demirbaşı
Tepki
204
Bisiklet
Bianchi
@Murat B.

rubaix 255 km 35 km/h ve mtb bisiklet!! öle birşey yapabileni görmedim henüz görürsem yazarım, görmediğimi değil...!

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
Sanirim nasil bir link istiyorsunuz sorunuza ornek olmasi acisindan bir mesajdi o. Yoksa kimse sizden Paris Roubaix rotasini mtb ile surusunuzu sormuyor.