Elixir cr mi? XT mi ?

Scudo

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
@sercanczo

hep aklımda Elixir Cr vardı. Son zamanlarda yeni Xtr biraz kafama girdi ama Xo'nun görüntüsü daha ağı bastı.

Tepki
23
ben elixirr ve cr karbon kullandım hıcbır sıkıntı cıkarmadı bana harıka frenler xt de yabana atılacak fren degıl ama ben elixir r yı bıle xt ye degişmem

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Avid XX kullanıcısıyım (elixir serisi ile aynı hemen hemen hafiflik dışında) Geçenlerde yeni XTR denedim ve ne kadar iyi ve kuvvetli olduğuna inanamadım ve hemen XTR a geçmeye karar verdim, yeni nesil XT de aynı sistem ikisi de çok iyi ve bu durumda yeni nesil XT ve XTR öneririm kesinlikle (1 sene önce eski nesil XTR yerine XX almıştım). Yarıştığım bisiklete XTR almaya karar verdim ama piyasada gelenlerin hortumları gelmemiş o yüzden biraz erteledim...

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
@Hakan Yazman

xo aldım çok yaklaşık 3 ay belki de fazla olmuştur şuan için çok memnunum eski shimano 486 larıma göre onlar hd fren ise bu ne diyecek kadar kuvvetli ve dozajı çok iyi geldi bana ama xtr da aklım kalmadı değil özellikle fren kollarına vites kollarının adapte olması güzel olurdu ama geçti artık :). Verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Hakan Yazman