'' ekstrem bike ''

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ali kıran

ali dostum..şimdi forum uzun bi zaman kapalı kaldı ve ben hemen pedal sesine girdim performans olarak garipçe topiğini açtım ikinci adres pedal sesidir...
forum açıldığıne göre........
önümüzdeki hafta içi müsait bi gün benim için her gündür

bostancı saat 10.00 ...adalar iskele önü çarşamba -perşembe - cuma - ct günleri ,,,,,,,,başıbüyük rampaları kayış dağı rampaları ve aydos rampaları haftanın dört günü pazar ise genel ağır tur şeklinde olacaktır bütün yaz aynıdır ..

Scudo

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
<script src='https://www.bisikletforum.com/shareable/?i=dscf4188.jpg&s=594&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>(link)</noscript>
(link)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
yah yah
ih bin aynen ben .....

:) :) :) :)

heves kursakta kaldı ...ahhhhhhhhhhhhhh
iznik yaktın benüüüüüüüüüüüüüüüü

:D :D :D :D :D :D :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

bu acaip bi olay hemide ucuz ..1.40 kuruş bimde ......
cevizli sucuk adamı acaip fişeklemece ...

ali kıran

Üye
Tepki
7
@Kudret Kurtcebe

süper o zaman hafta içi çalıştığım için katılamam ama cumartesi olabilir

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ali kıran

ali dost ....
yarın saat 10.00 da bostancı adalar iskele önüne gelirsen ilk etap çalışmamız başlar bu etap bol rampalı başıbüyük ,kayış dağı,ve aydos rampalar aynı güzergahtan dönünce dik rampalar var kayışdağında ,ora benim çalışma yerim ....

ali kıran

Üye
Tepki
7
ok ben de öle planlıyorum.sabah bana +25km gelirken eklenecek zaten yarın bakalım :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ali kıran

evet gidiş ve dönüş 50 km oluyor artı 25 ekle sana o kadar km ama ne kadar çok o kadar iyi sonra bunların faydasını alacağın yer 21km lik rampa olayı kartepe turu... o tur bize sadece 44 km ye patlayacak ama bunun 21 km si rampa .........

Recep Volkan ÇETİNCEVİZ

Forum Bağımlısı
Tepki
180
Bisiklet
Scott
Selam Kudret abi bisikleti temizledim fren kablosu ve para olunca birde fren papuçlarını alınca önümüzdeki hafta sonu veya önümüzdeki hafta içi ısınma turlarına gelebilirim kask hala yok birde kartepeye gittinizmi forumu epeydir takip edemedim :S eğer gitmediyseniz şimdiden ısınsam acaba nasıl olur...

Recep Volkan ÇETİNCEVİZ

Forum Bağımlısı
Tepki
180
Bisiklet
Scott
Kudret abi bisiklet testden geçti küçük tur yapdım fren kablosunuda halledersem problem yoktur önümüzdeki hafta pazartesi günü hariç gelmeye çalışıcam kartepeye hazırlanmam gerek =)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Recep Volkan ÇETİNCEVİZ

kartepeye gelmeden önce kağıt imzalayacaksın o kağıdın içeriği kaskın olmadığı için herhangi bi olayda sorumluluk sana ait diye bi arkadaşada imzalatacağım açıkça zor etaplarda kask herkez takacak takmayanların başına geleceklerden sorumlu değilim....ayrıca haftaya antremanlara kasksız gelirsen kağıdı imzalattırırım yine..ayrıca kartepe kontenjan 12 ona göre ...

bundan sonra böyle....

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
Kudret Abi Aydosa ne zaman gidiyoruz ?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Mehmet Ser

yav aydos sakat be yahu....offroaddan değil yalnız 100 artı 20 olayı var ona bi bakalım..

(link)

nihat yildir

Daimi Üye
Tepki
144
Bisiklet
Ghost
kudret bey merhaba,
astro-242srd bisikletimi yeni aldım. ilk olarak köprü geçişine kadar kask ve eldivenimi alıp, sonrasında pompa, içlastik, tamir takımı vs ekipmanlarımı tamamladıktan sonra sizin antremanlarınıza katılmayı planlıyorum. ancak siz beşiktaş taraflarınızda oturuyorsunuz sanırım. ben ise tuzladayım. bundan dolayı surekli katılamayabilirim. bu konuda sizin bir tavsiyeniz var mı.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@nihat yildir

nihat arkadaşım....öncelikle hoş geldin topiğe bu topikte antremanlar hafta içi çarşambadan başlar cumartesi dahil devam eder bu durum kasım başına kadar devam edecek kasımda genelde insanlar soğuk ve yağışlı havalarda pek antremana katılmıyorlar ve haklılar ...kasım ,aralık, ocak ,şubat ve mart ve nisan aylarında havanın durumu müsait olursa pedallama olmakta ....
önemli olan kişinin bisiklette kendini geliştirmesi......
antremanlarda en hızlıya göre hareket etmeden önce hiç bu konuda deneyimi olmayan arkadaşlar için hazırlık aşama antremanları vardır bu antremanlarda bisikleti nasıl kullanacağımızı ,vitesleri nasıl kullanacağımızı öğreniyoruz ayrıca yanımıza yiyecek olarak kuru üzüm kuru kayısı, kuru incir alıyoruz ..içecek olarak ,evde hazırladığımız maden suyu ile ayranı karıştırıp antremana geliyoruz hafta içinden kırmızı etleri yiyoruz sabah kahvaltısı 4 yumurta lor peyniri ile çırpılıp yeniyor ve yanına mümkünse yeşil çay içiyoruz .......
karbonhidrat aşırı şekilde yüklenmiyoruz ve sütü azaltıyoruz sakatatlardan kızartmalardan uzak duruyoruz ,beslenmeyi iyi yapmak bisiklete binmekten önce gelir iyi beslenemeyen bisikletin sele üstünde dayanamaz ....
ben beşiktaşta değilim erenköy kadıköydeyim ve buluşma yeri bostancı adalar iskele önü olmaktadır saat 10.00 da ,
iç lastik ve pompa şarttır tabi kask etap 55 km lik bol rampalı başıbüyük -kayışdağı -ve aydos etabıdır ...
ayrıca bisikletin tüm bakımları yapılmış olmalı......kabak lastikler olmamalı lastiğin havası tam olmalı ,vitesler sorunsuz geçmeli.....fren ayarları tam olmalı..
çok ağır bisikletler yorucu olur normal ağırlık 12 kilodur...