Downhill için destek

berhandh

Üye
Tepki
121
İsim
Berhan
Bisiklet
Giant
dh sürüyorum daha iyisini almak için pt işe başlıyorum bi magazada üniversite ile kafa kafaya götürücem para biriktiricem kredi çekicem
para kolay kazanılmıyor heleki dhye binmek gerçekten bütçe istiyor sürekli biyeri kırılıyor bozuluyor lastikler yarılıyor yani bisikleti alınca hiç bir şey bitmiyor..
bak bisikletin iç lastigi yarıldı yazlıkta koskoca ayvalıkta balıkesirde iç lastik bulamadık adanadan bi arkadaşım kargoyla yolladı yoksa kalıyoduk ortada dediğim gibi
sen isteklisin ilk adımı atmışsın ama sakın bisiklet alınınca herşey biticek sanma cidden çok masraflı çok bütçe isteyen bi dal bence bir daha düşün derim^^
sana tavsiyem işe gir çalış sürekli biriktir komple.jpg

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
onumdeki 2 senen calisamiycam buyuk ihtimalle cunku lys ygs basliyor bu sene de dershaneye yazdirmislar ama bakalim hayirlisi artik

Tepki
1
İsim
Nurhak Emre Şen
Bisiklet
Carraro
Açıkçası forumun %50 si eminim ki şuanda bir parça için para biriktiriyor yediklerinden içtiklerinden kısıyordur(buna ben de dahilim) kimsenin kendi malzemesinden feragat edip de sana yardımda falan bulunacağını sanmıyorum açıkçası. Öyle bir adam varsa helal olsun ne güzel adammış ben de tanışmak isterdim.
İğneleme olarak algılama ama bu işler böyle olmaz madem çok seviyordun yanıp tutuşuyordun yaz tatilinde çalışsaydın keşke.

berhandh

Üye
Tepki
121
İsim
Berhan
Bisiklet
Giant
Yazın 3 ay çalışsan min 3 bin girerdi cebine
Bisikletlernide 2 k ya satardsatardn oldu sana 5k üstünede 500 baban eklerdi verirdim benim makineyi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@berhandh yasimdam dolayi yarim gun ise alindim (6saat) ve haftasonlari yoktu bu yuzden gunluk 20 tl aliyordum 1200 tl ediyor bu da 200 ile kaskimi aldim suan 1k var ve hala bisikletleri satmaya calisiyorum

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Merhaba arkadaslar konunun sonunu getirmek ve sizleri son durumdan haberdar etmek istedim.
Bir kisminiz bu tavrima karsi gelse de bu konu sayesinde kendim icin yararli bilgiler edindim. Birkac ay once elimde olan paraya diger bisikletimi evde kullanmadigim ya da az kullandigim esyalari satarak bir miktar daha ekledim. Bunun yaninda bir kisim destek ve iyi bir arastirma ve indirim takibiyle cok uyguna profil resmimde gordugunuz nukeproof scalp 2014 bisikleti topladim. Cumartesi aksami elime ulasacak ve pazar gunu bisikleti yurur hale getircegiz. Saygilar

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur