Doları protesto turu

specific

Forum Bağımlısı
Tepki
1.935
İsim
Harun
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sorsak dünyanın gelmiş geçmiş en iyi en dehşet en ilham veren en sürreal en imkansızları başaran, yapmadığımız tank icat etmediğimiz helikopter satmadığımız iha maho kalmadı ama gelin görün, Türk lirası dibi görüyor 😁 ne güzel hikaye.. Ulan neredeyse bu kadar gelişmişliği andromeda galaksisinden uzaylılar bile kıskanıp elçi gönderecek.. Diyecekler ki siz tanrı mısınız? Bir kişiye inanıyorsunuz 😁
Sinirden gülme emojisi yoktu, kusura bakma. :D

• Beğen
Tepkiler: SerdarCYCoo2Bursa
Scudo

Cömert

Forum Bağımlısı
Tepki
2.617
Yakın zamanda karadenizde , ege veya akdenizde hiç farketmez , doğal gaz rezervi bulduk diye açıklama yapılmasını bekliyorum. Biraz da millet bahçelerinde yatıp yuvarlanırsak , bitti gitti işte.

SerdarCYCoo2Bursa

Jiroskopik Kararlılık
Tepki
3.301
İsim
Serdar
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Pinarello
Bisiklet türü
Yol bisikleti
"Tourney neden kötüleniyor" diye bir başlık vardı bir ara...
Paraya kıydım "Tourney" aldım başlığı da açılacak...

At fava bekle
Ben şimdiden fixie bakmaya başladım ama oyuncak ya da model 😁

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.449
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Yakın zamanda karadenizde , ege veya akdenizde hiç farketmez , doğal gaz rezervi bulduk diye açıklama yapılmasını bekliyorum. Biraz da millet bahçelerinde yatıp yuvarlanırsak , bitti gitti işte.

Seçim vaadi olarak doğalgaz ve petrol rezervi bulduk vaatlerine o kadar alıştık ki, ''ayçiçek yağı rezervi'' bulduk derse şaşırmıcam artık!

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.546
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Seçim vaadi olarak doğalgaz ve petrol rezervi bulduk vaatlerine o kadar alıştık ki, ''ayçiçek yağı rezervi'' bulduk derse şaşırmıcam artık!
Ben ona sevinirim bak. Seneye de zeytinyağı rezervi açıklaması gelirse çil yavrusu gibi dağılırız. 1637757990335.png

SerdarCYCoo2Bursa

Jiroskopik Kararlılık
Tepki
3.301
İsim
Serdar
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Pinarello
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hedef 20,23 😁

umutcelik

Forum Bağımlısı
Tepki
8.095
Bisiklet
Trek
Benzine zam haberi geldi ama bu kur artisindan sonra daha da gelir. Asgari ucret 240$ civarina da dustu. Bu durumda insan emegi akaryakittan cok daha ucuza geliyor. Acaba yakinda tuk tuk taksiler hizmete girer mi?

AB'ye girecegiz diye gunduz vakti havai fisek atilan yillardan doktor maasinin Almanya'daki asgari ucretten daha az oldugu hale geldik. Bu ihtimal de cok uzak degil bence.

stock-photo-tuk-tuk-typical-asian-rickshaw-bicycle-oriental-antiqued-portrait-tricycle-vienti...jpeg

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.971
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Soru şu, neden 13.50 ye çıktı neden 12.06 ya düştü? Tantana bunun kara mizahı? Ne gitti acaba ülkeden bu arada?
13.50 den 12,06 ya düşmesi çok garip gelmesin. Kar satışları geldi, düzeltme yedi. Bütün yatırım ürünlerinde(altın, gümüş, hisse senedi, kripto vb..) bu böyledir.