Dolar ne zaman 2 TL'ye çıkar?

Uçmakdereli

Daimi Üye
Tepki
212
Bisiklet
Claud Butler
@serhataltay
Selamlar, Kumbağ dayım duruma göre kışın da kalabilirim. Geçerken bir ihtiyacınız olursa haber edebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: serhataltay
Scudo

darkbmx

Üye
Tepki
63
dolar ne zaman 2 tl ye çıkar bilmem de. 2 tl'ye düşeceğini görmeye ben ömrümüz yetmez. başımızdaki kişi bakın nasıl dik duruyorum da papazı vermiyorum diye iddalaşıyorken ülkede maaşlardan geri kalan herşeye dört kat zam geliyor.

binali'yi almanyada rehin alıncalar deniz yücel'i saniyede salmışlardı. üstelik öncesinde uzun reyiz canlı yayında "ben bu koltukta oturduğum sürede o adam asla hapisten çıkamaz" demişti :koptum:

• Beğen
Tepkiler: sccetin

gkhnt

Üye
Tepki
89
İsim
Gökhan
Bisiklet
Bianchi
Dolar 10 TL olur mu meçhul de, 5 TL' ye inmeyeceği kesin. Mumyalaşmış başlıkları hortlatmak çok zevkli :islik:

darkbmx

Üye
Tepki
63
@gkhnt

çok doğru. çünkü düşmesi için tek bir adım atılmıyor. "bu da geçer yahu" diyerek geçmesini bekliyorlar.

darkbmx

Üye
Tepki
63
(link)

yetiş ya Rıza yetiş ya Zarraf. sen gittiğinden beri ülke çok beter. sen ne güzel cari açığımızı ödüyordun.

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
Tamam vurmayın artık açmam daha ağzımı. Son vakam dolar 5.5 Ken PC toplamayarak gerçekleşti

Roadlover

Aktif Üye
Tepki
170
Bisiklet
Merida
belki rüyanda 2tl olabilir:))) hele hele bi tarafın açık kaldıysa:)))

HakanAydn

Forum Bağımlısı
Tepki
6.238
İsim
Hakan
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
hey gidi günler hey...🙄

• Beğen
Tepkiler: necmeddin

hgercek

Daimi Üye
Tepki
840
Bitcoin 1 dolarken 100 tane alıp bi kenara atmadım ya ben en çok ona yanıyorum. Yirmi bin dolardan bozdursam şimdi Dan Bilzerian hayatı yaşıyordum :(

• Hahaha
  • Beğen
Tepkiler: Ali Eren ve MakRo

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.757
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer

Burak Altaç

Forum Bağımlısı
Tepki
5.118
İsim
Burak Altaç
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Günaydın . Rahat olun arkadaşlar,dolar yakın bir zamanda 1.5 TL'nin altına inecek. Bilgi sağlam kaynaktan. Arkanıza yaslanın ve bu adamın ekonomik öngörülerine güvenin :):)
osanoğlu.jpg

Tepki
14
İsim
kadir
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
ikinin önüne bir rakamı ekleyecekler yakında :) az kaldı bir kaç seneye

HakanAydn

Forum Bağımlısı
Tepki
6.238
İsim
Hakan
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Kuzey Ege bence 0 atacaklar, onun için bekliyorlar (çaba harcıyorlar). Zaten yakındır an itibarıyle..
İşte o zaman bu topik tekrar anlam kazanacak...silbaştan...

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.300
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
bu adamların vatandaş falan umrunda değil. 2,5 milyon yıllık salda gölü akp dönemini atlamadı, ayrıca millet koronadan kırılırken kanal istanbul ihalesi yaptılar. kendi yandaşı dahil herkese, her şeye düşman bu adamlar.

Revolutions

Aktif Üye
Tepki
139
Forumda bi algı operasyonudur gidiyor.. dolar almaya teşvikler..krediyle dolar alma fikirleri...ülke battı bitti kül oldu bunlara göre...siyasi görüsü bir tarafa bırakın..bu ülkede zamanında araba fabrikasıda kuruldu(ne gerek var biz sana hazır yapılmışını veririz) uçak fabrikasıda kuruldu..atatürk(10 sene daha dursaydı çok farklı olurdu diye düşünüyorum) ~menderes~özal~ve şimdiki hükümet.ülkeyi kim 1 adım ileri götürmeye çalıştıysa alaşşağı edildi..iç savaş denemeleri.. kumpas..darbe..not düşürme her yol deneniyor...hiçbiri tutmayinca ekonomik operasyon başladı..ülkemiz her zaman bir üst akıl tarafından dizayn edilmistir..hiçbir zaman tam bağımsız olmamıştır..isteniyorki hemen avrupayla amerikayla aynı seviyeye gelelim...kurulan sistem dahilinde 70~80lerde sağ sol çatısması..millet sağcı solcu diye birbirini dograrken adamlar her türlü sanayisini geliştirdiler..90larda vayefendim irtica geliyor..geçmis yıllarda önce guneydoguda halkı askere düşman edecek icraatlar yapıldı...sonra ortaya pkk diye bir örgüt cıkarıldı dış güclerce palazlandırıldı al sana teror sorunu..aksın paralar savunma harcamalarına..her sıkılan kurşunun her kalkan f16 nın bi maliyeti var devlete ..koalisyonlardan ne fayda geldi bu memlekete..bu ülkede sözde demokrat insanlar yüzünden başı kapalı diye nice genç insan okullarını bırakmak zorunda kaldı..meslek liseliler katsayı uygulamasıyla magdur oldu....zamanında projelerle taşşak geçenler şimdi yapılan projeleri baltalayıp durdurmaya çalışıyor..aynı projeyi avrupada görse adamlar yapiyor ya diyenler kendi ülkesinde görünce burun kıvırıyorlar..Yeni bir dünya düzeni kuruluyor..100 yıllık planlar sahnelenmeye başladı..ülkemiz 2 yıldır fiili olarak savaşta..Vel hasıl kelam anlatacak çok şey var..diyeceğim ülkemizin kıymetini bilelim..bakın 24 milyonluk suriye dagildı hiç bir yere sığmadılar..biz 75 milyonuz kimse bizi kabul etmez hiç bir yere gidemeyiz.. .. gerekirse burda ölürüz ama bu ülkeyi kimseye teslim etmeyiz..alevi sunni kürt....sagcı solcu her görüsten insana..her fikire saygım var...ama ortak gayemiz ülkemiz olsun arkadaşlar..
Gözler yaşlı...

• Beğen
Tepkiler: Imp