Dokuz Eylül Üniversitesi

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
Buca'daki arkadaşlar Buca turlarını takip ederlerse birçok Deu öğrencisi ile de tanışabilir..

Scudo
Tepki
0
slm bende deu ilahiyat fakültesinde okuyorum kendime bisiklet bakıyorum bi tane buldum almaya karar verdim şubat ayında bisikletim olacak ve sizinle tanışmak beraber pedal çevirmekten zevk duyarım...alacağım bisiklet sedona borla bu bisiklet hakkında yorumlarınızıda duymak isterim yada farklı tavsiyeniz varsa paylaşırsanız memnun olurum

serhat toy

Forum Demirbaşı
Tepki
369
Ben Fen-Edebiyat'dayım.
Bisikletimin Fren Kaliperleri yamuldu kırıldı vs. yeni alacağım kaliperlerinde kaliteli bir şey olmasını istediğim ve bu aralar maddi olarak sıkışık olduğum için yeni kredi kartım gelene kadar iptal'im...
Ama sonrasında kulüp aktif ise katılmak isterim...

Mesela Fen edebiyat fakültesinde bisiklet park alanı yapılması yönünde dilekçe falan yazmak istiyorum ama benden başka birileride lazım... o kadar araba alanı var bir arabalık yeri bisikletlere ayırsalar herhalde bize yeter....
Güvenliklerin olduğu bölümde mesela.

• Beğen
Tepkiler: matrixod

ugurmatur

Üye
Tepki
30
bekle beni izmir :) arkadaşlar hala aktif üyeler varsa hem bilgi alma amaçlı hemde bisiklet gezisi amaçlı konusalım :)

serhat toy

Forum Demirbaşı
Tepki
369
@serhat toy

Arkadaşlar DEÜ 'li olanlar bana mesaj atsınlar face'den falan eklesinler..
Bir şekilde organize olup bu park yerlerini yaptırmamız lazım...
Hocalar sınıfa bisiklet sokulmasından rahatsız oluyorlar ve ara ara tartışma yaşıyorum...
Birlik olmamız lazım...

• Beğen
Tepkiler: matrixod

ahmetçetinkaya

Forum Demirbaşı
Tepki
129
Bisiklet
Specialized
AKÜBİT (Akdeniz Üniversitesi Bisiklet Topluluğu) ten selamlar herkese.

Yarış
Nihayet kampüsümüz içerisinde bir yarış organizasyonu projesi hayat buldu.
(link)

herkesi bekliyoruz........

Tepki
3
Merhabalar bende seneye tınaztepe yolcusuyum topluluğun gezi veya tur aktiviteleri oluyo mu oluyosa nerden nasıl haber alabiliriz katılmak için

gökhan saraç

Daimi Üye
Tepki
19
Facebook taki Buca pedal ve doga sporları klubu aktif olarak kullanılmaya çalışılıyor ve bunun giib birkaç grup daha var takip etmenizi öneririm

Tepki
0
Arkadaşlar başlığı sonuna kadar okuyamadım amma velakin şuan deu bisiklet topluluğu aktifse yapacağımız tur organizasyonunu birlikte gerçekleştirelim . Deü Akademi topluluğunun da içinde bulunduğu turumuz olacak . bana ulaşırsanız detaylı olarak görüşelim arkadaşlar . (link)

Emre Semerci

Aktif Üye
Tepki
58
Bisiklet
b'Twin
Bu yıl Dokuz Eylül'de okuyacağım. Hala aktif mi grup?
Kurban Bayramı dönüşü bisikleti getiririm olmadı.

Tepki
1
Bisiklet
Carraro
Dokuz Eylül Bisiklet Topluluğu ( Debit ) olarak facebook sayfamız var Emre aktif bir şekilde turlar düzenliyoruz ayrıca facebooktan beni de ekleyebilirsin

• Beğen
Tepkiler: Emre Semerci
Tepki
1
İsim
selim
Bisiklet
Bianchi
Bende deu tiptayim gecen yil pek bi etkinlik olmadi yada ben fazla takip edemedim ama bu yil olmasi icin kendimde aktif rol almak isterim

Tepki
1
Bisiklet
Carraro
Facebook sayfamızı takip edersen her hafta pedallıyoruz eğer vaktin olursa iibf de standımızı açtık uğrarsan konuşuruz dostum

Tepki
3
ben ege ünideyim, uygun zamanlı gezilerde bikaç arkadaşımla katılma şansımız var mı, ebit üyesiyiz?

OnurMetin

Üye
Tepki
14
İsim
Onur Metin
Bisiklet
Mosso
Üniversitemiz bünyesinde bulunan bir bisiklet topluluğumuz mevcut. Facebook linki= (link)
Topluluğa kayıt için, 19 Eylül'den sonra Dokuzçeşmeler Kampüsü'nde ağaçlı yolda kurulacak masaya müracaat edebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Emre Semerci