Dokuz Eylül Üniversitesi

Tepki
0
@artofriding

slm ben onur deü eğitim fakültesinde okuyorum aynı zamanda inciraltında kalıyorum sık sık manastıra takılıyoruz arkadaşlar ile deü lü arkadaşlar ile de oraya tırmanmak isterim biz balçovalı arkadaşlar ile birlikte baraj yolu dışında sık sık urla seferihisar flan yapıyoruz .tanışmak dileğiyle iletişim 05067669236

Scudo

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
Topluluk turları düzenlendiğinde de katılırsınız umarım. Tur olduğunda buradan da duyuru yapıyoruz.

OzzYMKL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
@onur demirci

Tamam dostum tanışalım bende kulüptenim adım ozan tınaztepedeyim bende genelde hafta sonları müsait oluyorum genelde müsait bir zamanda görüşelim numaranı aldım.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Özkara

ilker g.

Daimi Üye
Tepki
108
Arkadaşlar agustosun 20 si gibi izmir kuşadası bodrum marmaris ölüdeniz antalya mersin adana güzarhagında tur yapacağım.Katılabilecek arkadaş olursa oldukça memnun olurum çoğu ilde arkadaşım va yardımcı olacaklardır.Tur 1 ay civarı sürecektir.

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
OOO İlker bayadır yoktun ortalarda ii bi çıkış oldu bu.Kesin konuşmayayım ama katılabilirim ;) İnşallah sende de bi aksilik çıkmaz da bu güzel tur gerçekleşir...
Selamlar

ilker g.

Daimi Üye
Tepki
108
Daha yeni gordum msjını dostum.Gelen olmazsa tek başıma gelen olursa çok daha memnun olurum.Uni okuyanlar için uygun bir zaman.Ramazana denk gelmesi bir yönden kotu olsada bir yöndende nerden geçsek fiyatların sezon fiyatından çok daha düşük olmasından dolayı avantaj.Zaten 4 kişiden fazlası uzun turlarda zor oluyor konuştuğum kişilerin yorumları dolayısı ile.2-4 arası çok ideal bence.Hem vazgeçmek olmaz hemde grubu toparlamak kolay olur.Kesin olarak bana söyleyebilirsen birgün görüşüp plan yapalım.Ne eksik liste yapalım ki zor durumda kalmayalım

ilker g.

Daimi Üye
Tepki
108
Unutmadan bir bayan arkadaşımda tura katılmak istiyor.Çok kondisyonlu olduğunu sanmıyorum.Katılırsa birde bisiklet bulmak gerekecek ona.Oda ayrı mesele.

ilker g.

Daimi Üye
Tepki
108
@Lütfü Topal

agustosun 20 sı gıbı akdenız turu dusunuyorum arkadasım katılabılır mısın

Tepki
5
ben de tınazdayım arkadaşlar bir aya kadar bisiklet almayı düşünüyorum haziran sonunda arkadaşımla manisadan çıkıp foça-ayvalık-çanakkale turu düşünüyoruz bir haftalık, ağustosta da fırsat olursa size ikimiz katılabiliriz max. 4 kişi en ideali bence de ;)
isterseniz tanışırız bisiklet tavsiyesi de almam lazım :rolleyes:

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
@enes öztorun

bisikleti İzmir'den alacaksan bize ulaş bütün bisikletçilerden indirim yaptırabiliriz.
Tınazda da arkadaşlarımız var onlarla görüşebilirsin mesela.
Aramıza hoşgeldin
Selamlar

Tepki
5
evet hatta izmirde oturuyorum yarın arkadaşımla bisikletçileri gezicektik özellikle Whistle modellerini yakından görmek için bi tavsiyen varsa özelden de mesaj atar mısın gitmeden önce senle de görüşsek iyi olurdu msn veririm istersen...

ozgur_jeo

Aktif Üye
Tepki
163
@enes öztorun

Selam ben jeoloji müh. 3. sınıftayım. Özgür Öztürk. Bisiklet alıcağın zaman haberim olsun indirim yaptırırız sana ben bu aralar 3 4 tane arkadaşa bisiklet adırdım çok güzel indirimlerle hemde. Sana tavsiyem carrarolara bakman fiyat kalite seviyeleri çok yüksek. Motis bisikletten biz iki tane aldık inidirimide güzel yapıyorlar. İstersen sanada indirimli bişey yaptırırız. 0 506 217 70 70 numaram istediğin zaman arayabilirisn.

Tepki
2
merhaba, ben deu mezunuyum.. turları buraya yazarsanız ben de gelebilirim..

bol pedallar

Tepki
0
selam. ben deu mat. 3. sınıf ögrencisiyim. bu hafta içinde bisiklet alıp yaz boyu turlara katılmak istiyorum. bisiklet almamda yardımcı olursan sevinirim jackal_jeo

Tepki
10
@özgür yıldız

Merhaba özgür senide aramızda görmekten mutluluk duyarız.. en yakın zmanda bekliyoruz ..

imt 3A (İ.Ö) :)

ermanatasoy

Forum Bağımlısı
Tepki
778
Arkadaşlar merhaba..

5 dakikanızı ayrın lütfen...

(link)

Tepki
0
Merhaba arkadaşlar deu eğitim fakultesinde okuyorum. Ekim gibi izmirde olacağım. Tanışmak, turlara katılmak, kulübe faydalı olmak isterim ki bildiğim kadarıyla öncesınde deu'nun bisiklet kulübü yoktu. Çok güzel bir oluşum olmuş. İnşallah güzel şeyler yapılabilir bizlerin de desteğiyle.

gökhan saraç

Daimi Üye
Tepki
19
arkadaslar buca da aksam ve sabah turları mevcut ilk tanısmayı oralarda gerceklestırebılrız