Dokuz Eylül Üniversitesi

Scudo

ilker g.

Daimi Üye
Tepki
108
yamin beni kaydetsene yahu :) msnde ne gerekiyorsa vereyim.arada kaynadım sanırım :)

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
14 Mayis İzmİr'e Pedal EtkİnlİĞİne Katilan TÜm ArkadaŞlar Sonsuz TeŞekkÜr Edİyorum. Sanirim 35 Bİsİkletİ AŞkin Bİr Katilim Vardi.bu Dokuz EylÜl Ünİversİtesİ İÇİn GÜzel Bİr BaŞlangiÇ Oldu.

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
Performansı iyi olan arkadaşları 23 mayıs cumartesi günü nif dağı kamplı tırmanış turuna bekliyoruz.Gelmek isteyenler detaylı bilgi için özelden msj atsın.

gencizmirli

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Kamp nerede kurulacak acaba? Balık çiftliğinde mi yoksa daha mı aşağıda?

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
daha aşağı derken ne taraftan baktığına bağlı. kamp kurulacak yerin rakımı 1050. Balık çiftliği ile aşağı yukarı aynı rakım. Detaylı bilgiye (link) ulaşabilirsin.

Tepki
5
beyler ben izmir'e geliyorum. gazi üniv.deyim bir ara buluşalım olurmu bisiklete ankara'da başladım çeşme'ye gitmeye nedersiniz?

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
Sen İzmir'e geliyorsun ben Ankara'ya gidiyorum.Okul bitince malum herkes memleketine.Yaz okulunda buradayım.Bizle bağlantıyı koparma çok güzel yerlere gidilecek.

Tepki
21
@apron83

ege üniversitesi bisiklet topluluğundan türlü aktiviteler ve organizasyon için , sks den destek alabilmek için neler yapılabileceği konunsda fikirler almak sizler içinde faydalı olacaktır diye düşnüyorum doktora öğrencisiyim dokuzeylülde ben de topluluğunuza katılmaktan mutlu olurum

Tolga Erçetin

Daimi Üye
Tepki
203
Yetenek sınavında başarılı olmayı becerirsem yakında ben de sizlerleyim :) Tavsiye vermek isteyen olursa açığım ;)

• Beğen
Tepkiler: matrixod

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
Tolga arkadaşımızı aramıza bekliyoruz. Bu arada sürekli Ege üniversitesini bize örnek göstermek yada destek almamız konusunda yardım etmek isteyen arkadaşlara söylüyorum. Her üniversitenin ayrı bir işleyişi vardır. Yardım etmeye çalıştığınız için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: matrixod

ilker g.

Daimi Üye
Tepki
108
Yamin perşembe sabah erkenden yola çıkıp bodruma gitmeyi düşünüyorum bana rotada yardımcı olur musun ;) Msnim açık şu anda

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
bir arkadaş daha sordu. ona linkleri yolladım. Elimden gelen yardımı yaparım.

ozan ulutaş

Aktif Üye
Tepki
27
Bende artık Dokuz Eylüldeyim.
Yeri değil ama işletme fakültesine yakın güzel bir yurt bilen varmı?

ozan ulutaş

Aktif Üye
Tepki
27
Evet. 2 kişilik düşünüyorum. Üniversitenin yurdu varmış kayıtları bugün başlıyor ama debis'e üye olmak gerekiyormuş. Beceremedim o işi.

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
Debise üniv. ye kayıt olmadan üye olamazsın. Ö zel yurtlar genel olarak söylemem doğru olur mu bilmiyorum ama cemaat yurtları. İlk girdiğinde anlamazsın. sonradan anlarsın ancak.Sanırım tınaztepede kampüs öğrenci yurdu vardı.ona bir bak istersen.

• Beğen
Tepkiler: ozan ulutaş

ilker g.

Daimi Üye
Tepki
108
Akedemi studyo daireleri var.Biraz pahalı fakat güvenliği falan var bisikletin varsa çok iyi olur.Ama ben çok sevmemiştim açıkçası orasını =)

• Beğen
Tepkiler: ozan ulutaş