Decathlon

Scudo

Imlampre

Daimi Üye
Tepki
287
İsim
hakan
Bisiklet
Cannondale
bisiklet bir sarf malzemesidir.dolayısıyla yarı öbür gün mutlaka ihtiyaınız olacatır.siz bence fren pabucu alın

• Beğen
Tepkiler: Ruhpastası

Ruhpastası

Forum Demirbaşı
Tepki
342
İsim
Şafak Çalışkan
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
@aynakol
listeme ekledim, teşekkürler

Ruhpastası

Forum Demirbaşı
Tepki
342
İsim
Şafak Çalışkan
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
10 liraya yama seti 20 liraya paça bandı aldım
buradaki decathlon bitmiş, malzeme yok hiç, zaten önünde tramway çalışması var, pert olmuş ortalık gidecek yeri zor buldum, 3 tane köpeğin saldırısına uğradım. o yol yapılana kadar gitmem oraya bir daha

önerileriniz için teşekkürler

ab.ceylan

Üye
Tepki
1
@B. Cagta @B. Cagta
Merhaba,Özceylan bisiklet yetkililerinden biri olarak,konuya dahil olma ihtiyacı duyduk.Bu yazınız üzerine aralık ayı maillerimizi kontrol ettik ve cevap verilmeyen maile rastlayamadık,sizden ricamız mail gönderme tarih ve mail adresinizi iletirseniz seviniriz.

skapilar

Üye
Tepki
28
İsim
Serhat
@sspl bende bugün almayı düşünüyorum yalnız (link) ve bu ürün arasında kararsız kaldım, sürüşlerde altta bağlantı olmaması sıkıntı oluşturuyor mu ? bilgi verirsen memnun olurum.

ersnpk

Daimi Üye
Tepki
516
İsim
Ersin
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@menderes26
kesinlikle katılıyorum çok başarılı semçanta ürünleri :harika:
(link) linkte şurada dursun belki birinin işini görür..

• Beğen
Tepkiler: AliG.

skapilar

Üye
Tepki
28
İsim
Serhat
sem çanta kullanan arkadaşlar da yorumlarını yazarsa daha çok bilgi sahibi oluruz.

• Beğen
Tepkiler: ersnpk

B. Cagta

Daimi Üye
Tepki
19
Bisiklet
Salcano

Ghost Buster

Aktif Üye
Tepki
123
Bisiklet
Ghost
@sspl eee nasıldı bakalım işe yaradı mı ?? var mı bir zımbırtısı ??

Pallino

Üye
Tepki
29
İsim
Atahan
Açıkcası sağlamlığı beni düşündürdü. Askı yeri bir sarsıntıda kırılır mı falan diye. Acil fikir verir misiniz alacağım ya da başka ürüne yöneleceğim.

sspl

Forum Bağımlısı
Tepki
2.774
İsim
Emre
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
@skapilar Yok ben bir problem yaşamadım bahsettiğiniz konu hakkında. Şehir dışındaydım geç cevap için kusura bakmayın.
@onuranil Usta ben kullanıyorum. İş görüyor. Ucuz yollu bir alternatif arıyorsanız ve bahsettiğim iç cep olmaması mevzuu sizi sıkıntıya sokmayacaksa tavsiye ederim. Su geçirme muhabbeti hakkında yorum yapamayacağım yanlız.

Kafaikiteker

Aktif Üye
Tepki
312
Bisiklet
Merida
Hayırlı olsun öncelikle. Şunu söylemek isterim Siz bagajın tek tarafına heybe takımışsınız limitte en fazla 7 kg o heybe için lakin küçük parçalar dışında çok fazla malzeme koymanızı tavsiye etmiyorum. Tek taraflı ağırlık bisikletinizin dengesini bozar ve buda kaza geçirmenize sebep olabilir. kazasız sürüşler dilerim. @sspl

• Beğen
Tepkiler: sspl

sspl

Forum Bağımlısı
Tepki
2.774
İsim
Emre
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
@Mahmut.
Uyarınız için teşekkürler. Zaten sizinde belirttiğiniz gibi çok yüklenemiyoruz çantaya :) şimdiye kadar güzel işler başardı, kendisinden gayet memnunum. 1 tanesi yeterli geldiği için 2cisine gerek duymadım. Ayrıca beni düşürecek kadar dengemi bozmuşluğu da yok. Çok doldurmuyorum belki doldurursam dediğiniz gibi durumlarla karşılaşabilirim. İyi dilekleriniz için sağolun, mutlu pedallar!

B

BF Okuru

Misafir
Herkese merhaba , aslında decathlonu çok severim fakat getirdikleri yeni duzen ve son yaşadığım olay beni çok üzdü .
60354 dosyayı görüntüle

Ozellikle hafta ici magazanin bos oldugu saatlerde iceride bisikletim ile dahi gezebiliyordum . boyle keskin bir donus olmasi bana gereksiz geldi . kendi sattiklari kilitlere bile yazmislar en fazla 15 dklik parklarda kullanima uygundur falan diye , disarisi kesinlikle guvenli degil bisikletler icin.