Decathlon Türkiye'de Büyüyor

Tepki
10
İsim
İbrahim DEKER
Bisiklet
Carraro
Kayseride de olsa keşke ya :D boşuna kargo parasından bıktım

Scudo

Alpaslan.Savacı

Aktif Üye
Tepki
181
Bisiklet
Canyon
Bütün bisiklet kıyafetlerim Decathlon'dan, karbon dağ bisikletim de Decathlon'dan. Babamın dükkanı gibi hissettiriyorlar resmen, git dene, seç, al uymayanı getir değiştir inanılmaz rahat bir ortam, karşılığında da kasalar tıklım tıklım her daim sıra var...

Ürün belli fiyat belli, kurallar belli. Ben eminim fiyatlara bir miktar "iyi niyeti suistimal" de dahildir. Ama satış stratejilerini, sayıları çok daha az olan "kötü niyetlilere" göre değil parasını dikkatli harcayıp kendine en uygun ürünü almak isteyen çoğunluğa göre kurgulamışlar.

Bu vesileyle yeniden bisiklete dalmamı!!! sağlayan Ankara Decathlon Bisiklet'ten Melih'e selamlar sevgiler....

Tepki
27
İsim
hüseyin Tercihen şevik
Şehir ve tur bisikletlerine girince ağlayasım gelen markadır ve en büyük merakım 1000 tl olan çelik maşalı 20 kilo modelin neden öyle bi fiyatı hakettiğidir ? Orman mı taşlıyorlar diyor insan

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Bu akşamüstü uğradım. Son zamanlarda bu kadar kalabalık dükkan görmemiştim. Kasaların önünde uzun kuyruklar oluşmuştu. Bu bölgeye heyecan getirdiği kesin. :)

Ozan Güneri

Forum Bağımlısı
Tepki
2.357
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Brandium'da herkezin elinde decathlon poşeti vardı bu akşam.

Ender şeker

Forum Demirbaşı
Tepki
111
Bisiklet
Sedona
3 gibi ugradim sanki millet decathlon'a susamis gibi saldirmisti.ucgen kadro cantasi alacaktim sirayi gorunce geri biraktim.29 jant bisiklet bulamadim.asil gitme sebebim olan abus granit x kilit sisteminide bulamadim.ofise donup internet sitelerinden siparis verdim:)

özgür duygu

Forum Bağımlısı
Tepki
2.492
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba, Bugünkü açılışa gidenler acaba bisiklet stoklarına bakabildi mi , triban 3 veya fit 3 var mıydı:)

Furkan TK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.180
Bisiklet
Cube
İstanbul Anadolu yakası Avrupa'ya geçmekden yorulmuştu fakat Anadolu yakası için mağaza m2'si yetersiz. Normalde Decathlona girdiğim zaman, vakitin nasıl geçtiğini anlamam sadece bisiklet bölümüne değil tüm spor dalları ile ilgili reyonları keyifle gezerim. Fakat ilk defa Decathlon'da gezerken içerde sıkıldım alacaklarım varken almak istemedim bunun sebebi kalabalık oluşu değil, içerisi basık tavan çok alçak, diğer mağazalar gibi reyon bölümleri geniş değil iki kişi yan yana geçemiyorsun.

İstanbul'daki diğer mağazalara kıyasla oldukça küçük sanki bir tur atıyorsun mağaza bitiyor. Bugünde içerisi nedense aşırı sıcaktı, şahsi fikrim Decathlon Anadolu yakası için doğru proje hazırlayamamış.

• Beğen
Tepkiler: Gökhan BİROL
Tepki
5
İsim
Halil İbrahim Özuğur
Bisiklet
Salcano
Ohh be sonunda Antalya, simdiye kadar sporun yogun oldugu Antalya ya acmamalari garip.

evrenozbilen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.141
İsim
Evren
Bisiklet
Scott
Öğleden sonra 4 gibi Brandium Decathlon'u arayıp, büyük alet çantasının ellerinde olup-olmadığını sordum. "Var ama tek" dedi satış sorumlusu, ben de ayırıp/ayıramayacağını, akşamüstü gelip alacağımı söyledim. Ayırdı... Akşamüstü gidip, ayıran arkadaşı bulduğumda, bilgisi olmadan satıldığını öğrendim... :mad:

Normalde o satış sorumlusunun benden çekeceği olurdu... Ama çevreyi izlediğimde, kalabalıktan arkadaşların zorlandığını gözlemlediğimden ve ilk gün olması nedeniyle "canın sağolsun" dedim, ayrıldım.

Şimdi söyleyin bakalım 'benim' alet çantamı kim aldı? :eek:

(link)

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
valla ben şanslıyım. avrupa yakasındaki 3 dechatlona da yakınım.
mall of . 3 km.
forum ist . 5 km
marmara forum . 9 km

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Her girdigimde bise almadan cikamadagim tek magaza decatlhon candir can.stoklari biraz daha kuvvetli olmali bence.giydigim montu bile sorgusuz sualsiz degistirdiler.musteri memnuniyeti on planda ondanda basarili oluyolar ve genelde personelide kaliteli.

V.K.

Daimi Üye
Tepki
246
Bisiklet
Diğer
Triban 500 gelir diye bir ümit vardı hep içimde :agla:

Sey_Yeah

Daimi Üye
Tepki
97
Bisiklet
Specialized
spor sevgisini TRye aşılasak da teknoloji marketleri yerine spor mağazaları tüm şehirlere gitse keşke

• Beğen
Tepkiler: hasan kahvecioglu
Tepki
19
İsim
Hasan KAHVECİOĞLU
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@x-rayted
bir arkadaşım sürekli irtibat halinde, triban 5 bekliyor, nisan sonu geliyor deniliyor.Samimi bir söylem gibi duruyor. gelmeyecek deyip geçmiyolar.bilgi için..

Tepki
27
İsim
hüseyin Tercihen şevik
Ah be okul bitte bende gidipde bisiklet alayım :'(

Tepki
62
Bisiklet
b'Twin
Nisan ayı içerisinde Triban 5 in stoklarda olacağı bilgisini almıştım bende..(anadolu yakasındaki bir arkadaşım sordu) Anadolu yakasında açılan decathlona Triban 5 gelemeyebilirmiş.. Kaç aydır bunu bekliyordum, triban 5 geldiğinde kadro olucakmı endişesi var inşallah gelirde deneme fırsatı bulabilirim..

• Beğen
Tepkiler: YatsıGöbek

erme1984

Üye
Tepki
29
Bisiklet
Ümit
brandium decathlon ne yazıkki diğer decathlonlara göre küçük ama genede olmamasından iyidir. decathlon türkiye yönetimi en azından anlamıştır, istanbul anadolu yakasına 1 decathlon daha açılması gerektiğini... aslında stratejileride pek anlaşılır değil avrupa yakasında 8-10 km kare içinde 3 tane decathlon var. gerçi bu sene yapılan açıklamada, 2016 yılında 6 mağaza açılacakmış, biri anadolu yakasında açıldı... diğer bekleyen arkadaşlara söyleyeyim (link)ntalya, trabzon ,bursa, gaziantep ve Ankara mamak’ta açılacak. Anlaşılan istanbul anadolu yakasına 2. bir mağaza açma niyetleri henüz yok. bence çok yanlış ama kendi takdirleri tabiki... bu arada ek bilgi decathlon fransa'da renault'tan sonra ar-ge'de 2., türkiye'de de bir üretim ofisleri var ve decathlon' un üretiminin %4-5'i türkiye'de üretiliyor...

• Beğen
Tepkiler: Egemen Ocaklı