Cube Analog

Scudo

salim kurt

Üye
Tepki
25
İsim
Salim Kurt
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Süper fiyatı ne kadar? pazarlık yaptınız mı :D

Tepki
12
Hayırlı olsun, kaliteli bir bisiklet almışsınız, güle güle kullanın. Modifiye konusunda ise kullandıkça en iyi kararı kendiniz vereceksiniz. Önce biraz lastikleri eskitelim.

Tepki
20
teşekkürler liste fiyatı 1540 tl idi 1230 tl ye aldım,iyi dilekleriniz ve tavsiyeleriniz için tekrar teşekkürler

salim kurt

Üye
Tepki
25
İsim
Salim Kurt
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Satın aldığınız yeri yazarsanız sevinirim, aynı bisikletten almayı uzun zamandır düşünüyorum. Sanırım kısa zaman içerisinde alırım. Teşekkürler. Tekrar güle güle kullanın.

AHMET67

Aktif Üye
Tepki
75
Bisiklet
Amoeba
alper ben soracaktım ki sen sormuşsun çanta benimde dikkatimi çekti gerçekden güzel duruyor hacmide fena degil güle güle kullanın

• Beğen
Tepkiler: Alper Yıldırım

dinçer karadayı

Daimi Üye
Tepki
174
Hayırlı olsun çok güzel bir bisiklete sahipsiniz :) nacizane görüşüm modifiye yapmak için acele etmeyin,arızalanırsa değiştirirsiniz ,üzerindeki komponentlerde gayet iyi sizi bayağı bir götürecektir,asfaltta hızlanmak isterseniz dişsiz bir lastik edinirsiniz,keyifli sürüşler :)

Tepki
20
evet asfaltta hızlanmakta zorlanıyorum lastikleri değişicem galiba,teşekkürler

Burhan Özyılmaz

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Carraro
Hayırlı olsun kadro mükemmel (ııımmm siz profesyoneller ne diyor?) bol pedallar... :D

Tepki
20
acele etmemeye karar verdim kullandıkça değişim konusunda sizlerin bilgilerine ihtiyacım olacak teşekkürler

İslam Gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
790
İsim
İslam GÖLGE
Bisiklet
Cube
Çok güzel bir bisiklettir.Hayırlı olsun.Ben de Cube analog kadro üzerine kurulu bir bisiklet kullanıyorum.1 yıl oldu herhangi bir sıkıntım olmadı kadrodan yana.Değişimleri ise parçaları eskitince düşün hemen karar verme.
Hayırlı pedallamalar.

• Beğen
Tepkiler: ahmet ulaş