Çok büyük bir kaza geçirdik.

urkmez39

Aktif Üye
Tepki
159
İsim
Volkan
Bisiklet
Carraro
Çok geçmiş olsun, en kısa sürede iyileşip dönüşünü bekleriz. :( Bu arada gerçekten yollarda en kötü şöförler, ticari araç grubunda.

• Beğen
Tepkiler: Tunakan Önen
Scudo

sezginnatik

Aktif Üye
Tepki
173
İsim
sezgin
Bisiklet
Salcano
Geçmiş olsun ve en önemlisi hakkınızı sonuna kadar arayın . Maddi manevi tazminat davası açın l. Adamdaki cesarete bak emniyet şeridinde arkadan vuruyor hala arkadaşı suçluyor. Sırf bu cesareti kırmak içim bile dava açılır emsal olur dava sonucu.

• Beğen

ouzoo

Aktif Üye
Tepki
75
İsim
Oğuzhan
Bisiklet
Sedona
Geçmiş olsun, arkadaşınız iyi ya gerisi önemli değil. Kusurlu karşı taraf olduğundan, kendinize yepyeni bir cube almayı ihmal etmeyin. Ayrıca tüm hastane masrafları, manevi tazminat ve bu süreçte tarafınızdan sağlanan diğer ihtiyaçlar (refakatçinin yemek, ulaşım parası gibi ufak şeyler dahil) için de karşı aracın trafik sigortasına başvurabilirsiniz.

• Beğen

mhd

Daimi Üye
Tepki
282
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Her birinize çok geçmiş olsun. Forumdaki arkadaşın dediği gibi kendini bilmez insanlar yüzünden emniyet şeritlerimiz, emniyetsiz durumu dönüşmüştür. Bir yıldır bisiklet kullanmaktayım. Yakın gelecekde ben de tur yapmayı düşünüyordum. Bu gibi talihsiz haberleri okudukça tur yapma isteğim tükendi diyebilirim.

• Beğen

İsmailDemirel

Aktif Üye
Tepki
671
İsim
İsmail Demirel
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
çok büyük geçmiş olsun...

• Beğen

Hasan Tunalı

Daimi Üye
Tepki
173
Bisiklet
Cube
Çok geçmiş olsun kardeşim.. Şehirler arası yollarda genel de 2 şerit oluyor bazen emniyet şeridi olur bazende olmaz hız limiti 80 olsa bile araçlar kamyonlar yolu boş buldumu gaza sonuna kadar basarlar önlerine araç geldimi yavaşlamak yerine emniyet şeridini sollama şeridi olarak görürler... bence o sığır herif tırla kapışmaya girmiş onu geçmek için emniyet şeridine dalmış

Hakkınızı tamamen arayın bisikletin çok güzel bütün masraflarını karşılamasını isteyin ve hastahane masrafları...

• Beğen

ERDİNÇ DURAN

Forum Demirbaşı
Tepki
928
İsim
ERDİNÇ DURAN
Bisiklet
Peugeot
çok büyük geçmiş olsun...ne yazıkki şahane ülkemin şahane insanları bunlar... dikkatsiz , özensiz , saygısız , hayasız....bisikletli ya da motosikletli kişilere bakış açısı trafikte genelde aynı...serseri, zibidi.....bu bakış açısından dolayıdırki bir kazada yaralanmamız ve hatta ölmemiz bile çok fazla umursanmıyor...Allah hepimizi kazadan beladan korusun...

aeneskral

Allah için NAMAZ'a dur ey müslüman!
Tepki
839
İsim
Abdulkadir Enes KIRAL
Bisiklet
Giant
öncelikle geçmiş olsun. aynı güzergahı iki hafta önce dört kişi gittik geldik. bursa-gemlik-çınarcık-yalova. yalova'da bir gün konakladıktan sonra dağa vurup delmece yaylası sonra oradan narlı ve sahil yapıp tekrardan bursa'ya dönüş yaptık.

hani gece olur sizde ışık olmaz, reflektör olmaz, uyarıcı bir nesne olmaz gelir çarpar hadi bir nebze anlarım. o yolları çok iyi bilirim geniş ve bomboş(şehir içi gibi işlek olmayan) yolda hemde güpegündüz nasıl olur da 80 km hızla araç emniyet şeridindeyken size arkadan çarpar. akıl alır gibi değil. bu şoförde göz nizam yok mu arkadaş. gene allah'dan leğen kemiğine denk gelmiş ya omurgaya veyahut boyuna darbe alsaydı. geri dönülmez noktalara gelinseydi. bunun hesabını kim verecekti.

bu kadar seri taburcu olması sevindirici bu arada. tekrardan geçmiş olsun. genel manada bizler bisikletçiler olarak daha dikkatliyiz daha temkinliyiz. ama sürücüler hiç sallamıyorlar bizleri görmezden geliyorlar. akıllanmak için ille böyle kazalar mı yaşanmalı.

Tepki
31
Bisiklet
Cervélo
Çok geçmiş olsun.
Söylemesi buradan kolay olabilir; fakat ucuz atlatmışsınız.

Direksiyon başına geçince bastırılmış tüm duygularından intikam almaya çalışan, çocukluğu iyi geçmemiş, kendini ispatlamaya çalışan yaratıklarla dolu yollar.
Onlara ne yapsak nafile.
Biz, kendimiz, her türlü güvenlik önlemimizi almalıyız.

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
çok geçmiş olsun. Allah korumuş.
Ve yetkililerde hala emniyet şeridine bisiklet yolu yapadursun. Tanıtım fotosu çekilirken bile araç bisiklet yolunu ihlal ediyor düşünün artık

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11666181_1014137995271186_3516924339198268064_n.jpg?oh=84377782e3f197ef5a204596273cfc6e&oe=56269420

Onur Cavus

Üye
Tepki
66
İsim
Onur Çavuş
Bisiklet
Diğer
Çok geçmiş olsun, umarım tez zamanda travmanın etkisini üstünüzden atarsınız, arkadaşınız da tam sağlıklı hale gelir.

• Beğen

promuro

Üye
Tepki
44
İsim
Murat A.
Bisiklet
Carraro
Çok geçmiş olsun arkadaşınıza, kask takmayı hiç sevmiyorum ama bu gibi dangoz sürücüler varken kasksız gezmek büyük risk olacak, kaskın ciddiyetini anlamış bulunuyorum.

• Beğen

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Kaza haberini üzülerek okudum ama arkadaşınızın ucuz atlatmasına da sevindim.

Herkes çokça sözler sarfetmiş. Hepimiz araç kullanıyoruz, bazen dalgın anımız da oluyor. Allah çarpmakla da çarpılmakla da imtihan etmesin...

Not: Grup sürüşlerinde yakın sürmenin farkedilirlik açısından etkili olduğunu düşünüyorum. Ama nasip işte bir an ayrı düşmüşsünüz kaza yaşanmış...

aatacaan

Üye
Tepki
8
İsim
Ata Can
Bisiklet
Salcano
Çok geçmiş olsun umarım arkadaşınız iyidir şifalar dilerim.

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
@slcktutar
Bir an önce al...ilk düstügünde ilk yere degen yer kafamiz oluyor.....

Allah sifalar. Versin..

• Beğen

eyupozturk

Roadie
Tepki
316
İsim
EyoO
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Geçmiş olsun. Hakkınızı sonuna kadar maddi, manevi her anlamda arayın. Bu gibi durumlarda cinayete teşebbüsten yargılanıyordu galiba..

• Beğen

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.943
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
Çok üzüldüm, arkadaşınız darbeli bir kazayı çok şanslı şekilde atlatmış. Haftanın beş günü sabahları sürüyorum. Tek alabildiğim önlem sabah hava aydınlık bile olsa arka farımı flash modda tutuyorum. Ne olur ne olmaz; kasten üzerime süreceklerden değil de beni farketmeyecek şoförlerden daha çok korkarım.

• Beğen