Çocuk taşıma römork ve koltukları

Şerif Feridun

Forum Bağımlısı
Tepki
1.139
İsim
Şerif Feridun
Bisiklet
Carraro
@ÆSir öncelikle geçmiş olsun eliniz anahtar tutuyorsa bu tip ekipmanları kendinizin monte etmesini tavsiye ederim. Montaj esnasında titreşim nedeniyle gevşeyebilecegini düşündüğünüz kritik parçaları monte ederken vida/civata dişlerine loctite 270 veya şeffaf tutnak cilası sürerek monte ederseniz bu tip durumları engelleyebilirsiniz. Arkada koltukta oturan çocuğa ellerini içerde tutmasını da öğretmenizi tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: ÆSir
Scudo

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.162
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
  • Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.473
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Abdülkadir Ergin (link) bende bundan vardı ama çok tefarruatlı olduğu için kullanamamıştım. Oğlanın küçük bisikleti ile beraber sattım o zaman efsane Decathlon indirimden 50 TL ye almıştım. Ben açıkçası Türkiye şartlarında çocuğumu arkada çekmeyi düşünmem bile ama yine de sizin bileceğiniz iş. Allah korusun hayvanlar hep arkadan çarpıyorlar.

Yılmaz C. SEZEN

Aktif Üye
Tepki
71
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba arkadaşlar.
1 yaşında oğlum için bisiklet Ön çocuk taşıyıcı araştırması yapıyorum ama pek sağlıklı sonuç bulamadım.
Sizin kullanıp memnun kaldığınız ürün varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.
Arka taşıyıcı düşünmüyorum bu arada...şimdiden teşekkürler :)

gurkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.340
İsim
Gürkan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer
Merhaba arkadaşlar.
1 yaşında oğlum için bisiklet Ön çocuk taşıyıcı araştırması yapıyorum ama pek sağlıklı sonuç bulamadım.
Sizin kullanıp memnun kaldığınız ürün varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.
Arka taşıyıcı düşünmüyorum bu arada...şimdiden teşekkürler :)
Merhaba ,

Thule Yepp mini var. Ben arkaya bağlanan Yepp maxi kullanmıştım, şahsi tecrübem bu ürün için yok. Fakat bugüne kadar birçok Thule ürününü kullandım, henüz memnun kalmadığım olmadı.

(link)

• Beğen
Tepkiler: Yılmaz C. SEZEN

isok

Üye
Tepki
43
İsim
Ismail K.
Bisiklet
b'Twin
Thule Yepp mini kullanıyorum, çok rahat sağlam ve oldukça hafif bunun yanında hırsız kilidi olması da dışarda bırakmak gerektiğinde güven veriyor. ayak koyma yerleri çocuğun boyuna göre ayarlanabiliyor ayağını tutan kemerler sağlam. Çok memnunuz önde çocuk taşıyıcı arayan herkese tavsiye ederim. @Yılmaz C. SEZEN