Çizimlerim...

_bluessy_

Aktif Üye
Tepki
76
Bir değişiklik olsun istedim ve kalemimden çıkanları sizlerlede paylaşmak istedim...Umarım beğenirsiniz;

(link)

(link)

• Beğen
Tepkiler: hdeveci
Scudo

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Ellerinize sağlık. Gerçekten değişik bir tat kattınız.

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
Çok güzel çizimler ellerinize sağlık diyorum...

Sevgiler.

Barbaros.

metin06

Üye
Tepki
12
güzel çizimler ..bu abimin sayfası aslında ..kenan ben akdeniz üni.içmim ve çevtas. da 4 . sınıf ögrencisiyim sende resim okuyosun galiba. desenler iyi görünüyor..

_bluessy_

Aktif Üye
Tepki
76
Herseyden önce saol...resim okumadım..aslına bakarsan eğitimde almadım..yetenek sınavlarına gırıdm yedektım vs olmadı...ama grafik tasarım yüksek lisansı yapmak istiyorum....

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Gerçekten çok güzeller ve izlemesi/bakması çok keyifli eserler. Bizimle bu keyfi paylaştığın için teşekkürler. :)

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.166
Evet....

Bir Kara Kalem USTASI daha...

Ben bır zamanlar ugrasımdı ama oda mazıye karıstı..

Çizimler çok dikkatlı ve soguk kanlı çizilmiş...;)

Elinize sağlık,müthiş olmuş..

saygılar..

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Sevgili Bluessy; (Asıl adını bilmediğim için bu şekilde hitap ediyorum özür dilerim.) Resim konusunda yetenekli olduğun her halinden belli. Bu içten gelen bir şeydir. Önüne geçilemez. Aynı benim müzik zevkimin önüne geçemediğim gibi. Annem emekli olduktan sonra Matematik / Fen bilgisi öğretmeni olmasına rağmen halk eğitimin resim kurslarına katıldı. Daha sonra ünlü ressamlardan dersler aldı. Hatta arkadaşlarıyla bir resim galerisi kurup işlettiler. Şimdi ise bir ressam arkadaşının atölyesinde çalışmalarına devam ediyor. Birbirinden güzel yağlıboya tablolar ortaya çıkarıyor ve bunu yaparkende büyük bir coşku ve heyecan duyuyor. Eğer anadolu yakasında oturuyorsan bu ressam hanımın atölyesinde verdiği kurslara katılmanı tavsiye ederim. Resim konusunda gelişimine yardımcı olabilir. Annemdeki değişikliği hayretlerle izliyorum çünkü. İlk kişisel sergisinde de yaptığı resimlerin neredeyse tamamına yakınını satmıştı. Seneye 2. sergi hazırlıkları yapıyor. İnsan istediği şeyi yaparsa coşku duyar ve bu coşku ona inancı getirir. İnanç hayata daha sağlam bağlanmasını, ayaklarının yere daha sağlam basmasını sağlar. Sende bu alanda kendini geliştirmelisin bence.:)

Tekrar güzel paylaşımların için teşekkürler ve de sevgiler.

MFG(+)

_bluessy_

Aktif Üye
Tepki
76
İsmim Zeynep, herşeyden önce teşekkür ederim. Resim yapmak beni gerçekten çok rahatlatıyor. Bu yeteneğimi geliştirmek ya da en azından köreltmemek için çeşitli şeyler yaptım zamanında, fakat hayat beni başka seçimlere yöneltti. Hayatım boyunca prof. olarak yapmak istediğim başka bir meslek var aslında ama resimden de asla ama asla vazgeçmek istemiyorum. Şimdiye kadar herhangi bir eğitim almadım fakat bu konuda bir şeyler yapmak isterim. Zaman olarak ve parasal olarak imkanım olduğunda ilgilenmeyi düşünüyorum...

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
Get up, stand up: don't give up the fight!

sadece bunu söylerim, başka da bi şey demem...çizimlerini görünce başarılı olacağına ikna oluyorum ;)

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Sevgili Zeynep;

Hayat mı yoksa toplumumuzun kültürü mü bizleri isteğimizin dışında başka yönlere yöneltiyor? Bu durumda olan ben dahil bir çok kişi yaşıyor bu ülkede. Seçimlerini kendin, kendi istediklerin doğrultusunda yaptıysan ne mutlu sana. Bu toplumda, hatta dünyada yaşayan nadir insanlardan birisin o zaman. Ama bana inan, ister istemez içinde doğuştan yerleştirilmiş o dürtü sana ne yapıp ne edip istediğin alanda bir şeyler yapma hevesi ve heyecanını sağlıyor. Müzik ve bisiklet bana özgürlük bilinci aşılıyor. Resmin de sana aynı şeyi vereceğine şüphem yok. Lütfen bu yeteneğini köreltme. Kendi seçtiğin yolda, hayat oyununda sana başarılar dilerim.:)

Sevgiler

MFG(+)

_bluessy_

Aktif Üye
Tepki
76

Teşekkür ederim..eleştirilere her zaman açığım...zaten eğitim almadığımı söylemiştim...ve özellikle perspektif konusunda eksiklerim olduğunu biliyorum. Sadece karalama ve yayma yapmamamı neden bu kadar ısrarla söylediğinizi anlayamadım. Merak ettim gerçekten?