Çin Malı Karbon Kadro?

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Başlık
44
Tepki
772
Bisiklet
Ghost
evet ben de karbon tecrübesini düşük bütçe ile yaşamak istiyorum ve soruyu yineliyorum:bu kadroları kullananların ,1. elden deneyim sahibi kişilerin değerlendirmelerini merak ediyorum, kulaktan dolma bilgilerle yorum yapacak kişilerin değil.Umarım konu birilerinin polemik yapma hevesine kurban gitmez.

evet ben de karbon tecrübesini düşük bütçe ile yaşamak istiyorum ve soruyu yineliyorum:bu kadroları kullananların ,1. elden deneyim sahibi kişilerin değerlendirmelerini merak ediyorum, kulaktan dolma bilgilerle yorum yapacak kişilerin değil.Umarım konu birilerinin polemik yapma hevesine kurban gitmez.

• Beğen
Tepkiler: Serrchi

Özhan Akgöğ

Forum Demirbaşı
Başlık
35
Tepki
959
Bisiklet
Diğer
@emir yakup bulut

Altta fotoğraftaki kadroyu ara ara 2 yılı aşkındır kullanıyorum. Hatta bozuk yola gireceğimde bununla gidiyorum. Gayet memnunum. Çok rijit olduğunu söyleyemem. Şahsi fikrim xrs001 buna göre daha rijit ama uzun yolda bununla ortalamayı daha rahat ve ağrısız koruduğumu söyleyebilirim.

Alacaksanız şayet no-name karbon kadro alın. Kesinlikle çakma; başka marka etiketli ürün almamanızı tavsiye ederim. Bu arada bisikleti baya zorlayan birisiyim. Her idmanı yarış koşar gibi gidiyorum. Buna rağmen kadroda tık yok.

En büyük eksisi parçaları zor bulmak. Kadro kulağı benimkinin şans eseri F10 ile aynıymış ordan bi şekilde denk getirdim. Haricnde sele borusunu bişey olsa aynısını bulabilir miyim bilmiyorum. Bu tarz şeyleri göz önünde bulundurun alacağınız kadroda.

23416838_1056567397819910_8634356128777502720_n.jpg

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Başlık
44
Tepki
772
Bisiklet
Ghost
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.
almayı planladığım kadro budur, kırmızı rengin cazibesi...
cevabınız için teşekkürler, hazır sizi bulmuşken şunu da sorayım, orta göbekle ilgili bir başlığa yazmıştım 1 kişi hariç cevap veren olmadı @Özhan Akgöğ bu kadro için orta göbeğe satıcı bb92 demiş ve ben de bütçe kısıtlamasından dolayı claris r2000 setle toplamayı düşünüyorum, fakat claris setteki orta göbeğin kodu bb-rs 500 ...bu göbek bu kadroya uyar mı acaba?

Özhan Akgöğ

Forum Demirbaşı
Başlık
35
Tepki
959
Bisiklet
Diğer
@emir yakup bulut
Claris r2000 sette hollowtech göbek olması lazım. BB-rs-500 "BSA" yani vida yuvalı kadrolara özel shimanonun ürettiği göbek tipi.

Sizin dikkat etmeniz gereken şey Hollowtech II yani aynakolun teknolojisi. Hollowtech de yanlış bilmiyorsam bütün göbek tiplerine takılabilen bir sistem. İyi bir bisikletçide bu göbekleri bulabilirsiniz.

Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Daha düşük fiyatlısı da vardır elbet. İlk gördüğümü attım.

• Beğen
Tepkiler: emir yakup bulut

Mhmm@

Bisikletsever
Başlık
5
Tepki
3.840
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@emir yakup bulut
Önce bir planla başlar sonra gerçekletiğini görmek mutlu eder inşallah istediğin voltranı oluşturursun :harika:

• Beğen
Tepkiler: emir yakup bulut
Yukarı Alt