Ciddi Kaza Geçirdik (09/07/2016 - Polonezköy Yolu)

Ömer E.

Aktif Üye
Tepki
159
Bisiklet
Giant
@SAVAŞ
Tebrikler, özellikle son paragrafta inanılmaz mükemmel tespitler!

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Scudo

kfy11

Üye
Tepki
4
İsim
Anıl Şen
artık bisikletlerin önüne ve arkalarına mini kameralar takıp mı yola çıkalım, ne yapalım gerçekten çaresiziz.

Ömer E.

Aktif Üye
Tepki
159
Bisiklet
Giant
Bu tür olaylarda verilecek ve ana habere çıkacak birkaç okkalı ceza çok iyi olurdu. Beni solladılar demesi bisiklet yolu hikayesini bildiğini gösteriyor. Hem ahlaksız hem uyanık..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kfy11

Üye
Tepki
4
İsim
Anıl Şen
@Ömer E. aynen öyle, ülke olarak ne zaman bu kadar karaktersiz olduk hala inanamıyorum... ince buz üstün de pedal çeviriyoruz...

• Beğen
Tepkiler: İbrahim A.

kamer32

Üye
Tepki
10
@Murat Semiz

@Erdem C.

bu kamera görüntüleri delil niteliği taşıyor mu peki. daha önce işe yaramış mı hiç? almak lazım mı? şahsa özel bir kamera sonuçta mobese kamerası değil.

kfy11

Üye
Tepki
4
İsim
Anıl Şen
sele altına ; (link)

şöyle uygun bir kamera

ön tarafa da su geçirmez bir kamera ya da aksiyon kamerası alınabilir... delil olsun olmasın, Şu olayı kameraya kayıtları olsaydı, sosyal medyayı gayet güzel ayağa kaldırabilirdik.

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
@SAVAŞ haklısınız valla ne diyeyim. adli mercilerde karşıma dürüst insanların çıkacağını ummaktan başka çarem yok. Çünkü darp izleri, bisikletlerdeki hasarlar, düştüğümüz bölge, bunların hepsi biz anlatmasak bile olayı ifade edecek şekilde belirgin.
@Mehmet Vidinli maalesef, bütün çürüklerimiz sol tarafımızda, sağdaki su kanalına uçuyoruz ama onu sollamaya çalıyormuş. Sollayıp da ne yapacaksak..?
@ömer solak kafamı biraz daha toparladıktan sonra süreç ile ilgili bir kaç sorum olacak size. çok teşekkürler.
@Behram Belek sizinki gerçekten kaza olmuş, belli ki insan çarpmış. Bana çarpan zaatın bilerek çarpmadığından hiç bir zaman emin olamayacağım.
@Ozan k. ancak dediğinizi deneyebildim ama kayıt bulunamadı. Süreci nasıl takip edebileceğimi ben de bilmiyorum. Süreç boyunca hep normal polis ilgilendi bizimle. Trafik polisi gelmediği içi kayıt bulunamamış olabilir mi? Yoksa daha sisteme düşmemiş midir? Komiser adli tatile girdiğimizden sürecin normalden uzun süreceğine değinmişti.
@kamer32 gizli görüntü almıyorsan delildir.

Tepki
7
İsim
Yunus Emre Çırak
Bisiklet
Bianchi
Geçmiş olsun. Maalesef bilinçsiz ve bir o kadarda küstah bir tavırla yaklaşmış.

aknorl

Daimi Üye
Tepki
848
İsim
akın oral
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@İbrahim A.
Yine de hocam bişey daha söylemek lazım, haklısınız olayla ilgili olarak ama cezalandırıcam diye kendimizi daha fazla üzmeyin diye düşünüyorum. Gerekeni yapmayın diye anlaşılmaz umarım dediğim şey...

• Beğen

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Çok geçmiş olsun. İnsanlığın bittiği bir ana denk gelmişsiniz. Dilerim en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz. Karın bölgesindeki o morluk iç kanama olasılığını getirdi aklıma. Lütfen ihmal etmeyin. Tekrar geçmiş olsun.

• Beğen

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
@aknorl dediğinizi anladım. Burası Türkiye olduğu için haklısınız. Sosyal medya ve basın yoluyla durumu mümkün olduğu kadar yaymaya, insanların dikkatini çekmeye çalışıyoruz. Bu dava sayesinde daha fazla insanın bilinçlenmesini hedefliyoruz. Konu bazı haber sitelerinde ve ekşi sözlükte yer bulmaya başladı bile. Bunu yapmak zorundayız. Düşünebiliyor musunuz, ehliyeti olan biri bisiklet ile yolu paylaşması gerektiğini bilmiyor. Onu geçtim kaza anında yapması gerekenleri bilmiyor, onu geçtim ilk yolda yaralı bir şekilde iki insanı bırakıp kaçabiliyor? Sonra yine bizim aramızda volta atıyor.... Ohh ne ala...

@SerkanH teşekkür ederim. Neyse ki sevk edildiğimiz Beykoz Devlet Hastanesindeki doktorumuz kafa ve vücut bölgesi için tomografi çektirdi. Kan ve idrar testi yaptı sonuçlar temiz.

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben olaya Cinsiyet olarak yaklaşmıyorum. Teşbihte hata olmaz. Ayının Dişisi de Erkeği de Ayıdır benim için aynısı diğer canlılar için de geçerli olduğundan. Biz fazla etik değerlerle bakıyoruz olaya. Magandanın cinsiyeti yoktur.
Çarpan kişinin cinsiyetine değil ahlaksızlığına takıldım.

Kafa atmak isterdim kadına ama biliyorum ki haklı iken haksız konuma düşeceğim.

Çok geçmiş olsun hem size hem kız arkadaşınıza.

selket

Aktif Üye
Tepki
49
İsim
Kenan Hiçyılmaz
Bisiklet
Diğer
@kfy11
Bu kamerayı bayadır takip ediyorum kullanan var mı

https://i.hizliresim.com/pPA5go.jpg Bu aparalta tam portbagaja takılabilir

• Beğen
Tepkiler: kfy11

Ozan k.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.738
Bisiklet
KTM
@İbrahim A. Hocam hiç beklemiyorsunuz ve derhal raporun tutulduğu karakola gidiyorsunuz. Rapor tutulmussa alıyorsunuz tutupmamissa tutanagi aliyorsunuz şikayetçi olduğunuzu bildiriyorsunuz. Asla asla olayın peşini bırakmiyorsunuz . Bu işler hep sürüncemede bırakılır hep bıkıp olayın peşini bırakmaniz istenir.
Hak ararken hain terorist gomünük ve anarşik olma dünyasına hoşgeldiniz. Polis memuru sizin gibi Avrupalı özentisi hevesli bisikletçiye yolda araba çarptı diye uğraşacak hali yok. Siz terorist gibi gidip kahraman polisi şımarık taleplerinizle meşgul etmezseniz bu iş cozulmez.
İyi niyeyliys ofleye pofleye rapor tutar veya savcıya yönlendirir .

• Beğen

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
@Ozan k. teşekkür ederim. Maalesef oraya gidebilmek oldukça zor. yarın şirketten araç isteyip gitmeye çalışacağım.

• Beğen
Tepkiler: Ozan k.

Osman Tuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
1.173
Bisiklet
Bianchi
Çol çok geçmiş olsun, okuyunca asabım öyle bir bozuldu ki anlatamam. Teybiyesizlik bu kadının yanında zerre gibi kalır.

• Beğen

Contry

Üye
Tepki
69
İsim
Umut
Bisiklet
Diğer
Zamanında banada zengin picinin biri çarpmıştı ehliyeti yoktu galiba eli ayağına dolaşmıştı hastaneye gidelim diye ısrar ediyordu evim çok uzakta diyip taksi parası istemiştim iyi para kopardim lavuktan bisikleti yeniledim o parayla uyanık olacaksın .

ATALAY16

Forum Bağımlısı
Tepki
1.712
İsim
Fatih Mehmet ATALAY
Bisiklet
Sedona
çok geçmiş olsun hocam her ikinize de o sürücü bayanın pişkinliğine bak

• Beğen