catalca turu fotograflari.. (1,36 mb)

tamergunal

Üye
Tepki
1
merhaba arkadaslar pazar gunu yaptgimiz catalca turunun fotograflarini gonderiyorum.. duyurunun altinda da fotograflar vardi gerci ama epey yuklenecek ve gec acilacak dusuncesiyle burada yeni bir baslik altina atiyorum (umarim yanlis yapmiyorumdur..) iyi seyirler.. :)

Scudo

tamergunal

Üye
Tepki
1
devami.. (mumkun oldugunca kucuk tutmaya calistim. isteyen olursa buyuk boyutlarini gonderebilirim...)

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
Tamer merhaba...

Resimler çok güzel... Çok güzel bir gezi olmuş... Ancak, resimlerde göremedim, Terkos (Durusu), Yeniköy ve Karaburun'a girmediniz mi?

Süleyman Şatır

tamergunal

Üye
Tepki
1

merhaba.. tesekurrler. terkos ve karaburuna gittik. ancak karaburunda sahile kadar devam etmedik sadece giriste yemek molasi verip tekrar yola döndük.. yeniköyden emin degilim. :) fotograf aslinda cok fazla var ama buraya yuklemek izlenmesi acisindan zor olucak...

Tepki
3
Merhabalar..
Ben hepinizin huzurunda Muammer arkadaşımıza en içten duygularımla teşekkür etmek istiyorum..
Adam Cevat kelle gibi..
Pisletinde ne ararsan var..Yolda kalma derdin yok..
Neredeyse hepimizin sorunları ile yakından ilgilendi..
İlk aldığım günden beri bu ne işe yarıyor dediğim sol taraftaki vites'in kullanıma girmeside Muamer sayesinde oldu..
Lastik'de oluşan bombe'yi yine muammer'in teknik müdahalesi sonrasında giderdik..
Yokuşta teklediğim zaman yokuş yukarı arkadan yiten yine muammer'di..

Kısacası gün her şeyiyle çok güzeldi..
Ama birde yavaş gitseydiniz iyi olurdu be abi..

ibrahim89

Daimi Üye
Tepki
49
resimler için çok teşekkürler.. resim çekmek için verdiğimiz molalara değmiş doğrusu :) karaburuna girdik ama sanırım fotografg çekme fırsatımız olmadı yemek yeme telaşına düştüğümüz için :)

yola çıkarken alınması gereken iki önemli şey var zaten..
1. bisiklet 2. muammer :)))

herkese selamlar..

ibo (BRASIL) :)

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Resimler gerçekten çok güzel çıkmış. Tamer abi ellerine sağlık gerçekten güzel pozlar yakalamışsın. Biliyorsun en kısa zamanda CD mi bekliyorum ;)
Bu arada nasıl dalmışım ben öyle çimenlere tepelere sabit maşayla =D

muamyildiz

Daimi Üye
Tepki
412
arkadaşlar abartmayın be "muammer konusu"nu. bi iki vites tekniği dersi, dış lastik atımı giderilmesi, vites ayarı, 1 iç lastik değişimi (sonradan eve dönüş yolunda benim lastiğim patladı, yanımda lastik olmadığı için eve dogru depar atarak( 3km) lastik tam oturmadan eve varabildim , fren ayarı, arka attırıcı kulağı düzeltilmesi, tur bagajı sıkılaştırılması gibi bikaç sorunla ugrastım, baya ugraşmışım yazınca çok gözüktü :)
hepsi bir yana çok güzel bi turdu,gerek grubun çok güzel olması,gerek etrafın güzelliği gerek asfaltın iyi olması açısından. istenildiğinde etraftaki patikalardan toprak yollardan da gidilebilir, bolca var ve ayşe sayesinde deneme fırsatı bulduğumuz birkaçı çok keyifli.
biz şimdiden turu tekrarlamayı düşünüyoruz bile..
en az bu kadar güzel başka organizasyonlarda da beraber olamak dileğiyle..
Bol pedallı günler..

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
evet abi muamer için çok dogru söylüyorsunuz çiden buy işin ustası oluş çok deyerli bir arkadaşımız
resimlerimiz çok güzel çıkımış abi elerine saglık tüm çatalca turuna katılan arkadaşlara selamlar

Tepki
3
Selam..
Arkadaşlar Çatalca turu sonrasında halen yorgunluğumu atabilmiş değilim..
Ama buna rağmen hafta sonunun yaklaşmasından dolayı beni kaşıntı bastı..
Hani diyorumki aynı güzergah değilde, başka bir rota deneyelim..(sadece fikir.)
Uğur'la hafta içi konuşmamızda bir fikri vardı..
Sirkeci-Kadıköy-Trenle İzmit / oradan pedallla Kandıra veya kefken yapalım pansiyon konaklamalı demişti..
Ne dersiniz ?
Veya aklınıza gelen alternatif bir tur programınıda paylaşabiliriz..
Ben daha dün akşam'a kadar bir daha uzun süre pislete binmem diyordum..
Ama hafta sonu yaklaşıyor evde pineklemek yerine yeni yerler keşfedelim..
Belki biraz abartı olabilir ama Çadır keyfide yapılabilir..(bu arada benim çadırım yok ama tamam derseniz..Gider alırız.)

Neyse bu konuya ilişkin fikirleriniz varsa paylaşalım..

Hoşcakalın.

Ramazan

gonul

Üye
Tepki
0
Yeniden merhaba,

Neden Kavacıkta buluşup, bisikletlerle Polonezköy-Riva-Polonezköy-Kavacık yapmıyoruz. belki biraz kısa gelebiliriz orada rivadan sonra da devam etmek mümkün.

Bu pazar olabilirdi mesela...

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
paylaştığınız için çok teşekkürler arkadaşlar...elinize sağlık..

magirus

Üye
Tepki
5

aslında yapılabilir fakat sabah çok erken çıkmak gerekiyor ki sıcaklara kalmadan en önemlisi trafiğe ve eksoza kalmadan gidebilelim

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598
Bu pazar bişeyler yapmalı arkadaşlar,pisletler paslanmasın :ci: :Skull-175

gonul

Üye
Tepki
0
polonezköy-riva polonezköy fikrim vardı yapılırsa katilmak isterim

fangornents

Aktif Üye
Tepki
84
fotoğraflara bakınca evdeki bisiklet sanki ağlıyor gibi geldi. fotoğraflar için teşekkürler
hakan

gonul

Üye
Tepki
0
Evet sabah saat 07 gibi kavacıkta buluşmaya ne dersiniz? sonrada oradan polonezköy-riva arada bir dinlenme ve kahvaltı gibi bir mola ve sonrada geri dönüş. Ne dersiniz?

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598

Merhaba Gönül
MSN den konuşalım mı? Arkadaşlarla MSN den karar vermeye çalışıyoruz birkaç gündür.