catalca turu fotograflari.. (1,36 mb)

Scudo

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
olabilir ama arkadaşlar bakalım ben bu hafta sonu bizim pederin dükana baka bilirim bakmasam sizlere katılmak isterim cuma veya cumartesi akşamı beli olacak o zaman sizlere haber veririm düzenlerseniz

morphadron

Üye
Tepki
0
abi naptın sen :)

artık öğrendiğine göre datça'ya kadar gidebiliriz demektir..

tamergunal

Üye
Tepki
1

yapmak lazim.. ama tren rezaletini cekmemek icin benim onerim sabah erken catalcaya trenle gidip ordan bu tarafa pedallamak..

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
olabilr arkadaşlar çok dogru hem o cıktımız yokuşların iniş tadınıda çıkardtırız

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
abi ortam kararını versin ondan sonra tekrarlarız önemli olan çogunlun okeylemesi

muamyildiz

Daimi Üye
Tepki
412
ya kaardeşim inmek güsel de ben yokuş çıkmak istiom :) grupta spd ler de çoğaldı, hatta ikiye katlandı (2 iken 4 oldu), bol bol çıkış yapmalı off-roadlara dalmalıyız. benim teklifim sabah 5 te çıkalım, hem gidelim hem dönelim aşaı yukarı 250 km :D PİSİ PİSİKOPATIM, BİLLAH YAPARIM!!!! :04:

ibrahim89

Daimi Üye
Tepki
49
muam sondaki cümle çok uymuş bu mesajına :) "Önemli olan varmak değil,yolda olmaktır." :)
bende spd yok ama her türlü varım.. hadi bakalım şimdi bende spd yok mazeretini kimse gösteremez heralde :) hem dönüş zor oluodu ne ööle sıkıştık trende :p

morphadron

Üye
Tepki
0
ben yol olsun her türlü giderim zaten abi :D

ama iniş olursa daha zevkli olur yaa..muğla marmaris arası bi dağ var mesela, arabayla bile 40-45 dakkada anca iniyosun..düşünsene aynı yolu bisikletle indiğini :)

Tepki
3
Abi kaşınmadan edemiyorum..
Muammer'in fikrine katılıyorum..
Sabah 5 'te sirkeci'de buluşalım..
Artık Çatalcaya saat kaçta ulaşırsak oradan tekrar pedallara kuvvet geri dönelim..
Ve çok hızlı bir şekilde karar alıp , bu hafta sonuna uygulayalım derim..
Hadi arkadaşlar maksat spor olsun..
Ayrıca gruptaki bütün arkadaşlarım bu parkuru sevdi..
Arkadan nal toplayan biri olarak ben bile tekrar yapalım derim..
(hem vitesleri artık daha bilinçli kullanıyorum..)

hadi karar zamanı..
Ölü toprağını bir an önce atmak lazım..
Hem şunun şurasında nekadar daha binebilirizki..
2 - 3 ay sonra yağmur çamur başlayacak..

Hoşcakalın..

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
ya beyler ne yaptınız ya benide düşünün ama herneyse ben bu halede geliyorum arkadaşlar haydi çatalcaya kalkıyo 1 2 kalkıyor çatalca kalkıyor :))) ne aman yapalım turu

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
abicim çatalcaya bende geliyorum.ama yolda off-road mı yapacaz yoksa sarıyer turu gibi asfalttan mı gidecez birisi bana acil olarak msn'den yada buradan belirtsin ona göre bisikletlerime bakım yaptıracam.bende gelebilirm.ama söz vermek istemiyorum..