Carraro Kullanıcıları Kulübü

ragyu

Üye
Tepki
0
İsim
Çetin Ç.
Bisiklet
Carraro
@Sedat ÇİFTÇİ

merhaba bende carraro 330 almayı düşünüyorum ama kilitlenebilir masası olmadığı için bir yandanda aklım carraro 227 de.
siz 6 aydır kullanıyorsunuz sanırım sizce hangisini almalıyım?
"keşke amartisörü olsaydı" dediğiniz oldu mu yoksa amortisör olmadan da oluyor mu?

Scudo

mşehirli

Üye
Tepki
38
İsim
Murat Şehirli
Bisiklet
Merida
Carraro 419 grunge var bende. 2 .el aldım. 3 ay civarı oluyor. Diğer hantal bisikletlerden geçiş yaptım ve çok beğendim. Diğer bisikletler ile zorlanarak çıktığım yokuşlar şimdi düzmüş gibi geliyor. :) Yalnız ön amortisör işini pek çözemedim. Çeşitli ayarları var. Ellemiyorum bende. Bir de lastikler dağ lastiği olduğu için daha şehir bisikletine benzer lastik almayı düşünüyorum.

Tepki
18
İsim
E.Y.
Bisiklet
Carraro
Merhaba arkadaşlar. Ben carraro remix d almayı düşünüyorum. Çelik kadroyla ilgili sıkıntım yok hem daha sağlam olur diye düşünüyorum. Ancak mekanik disk kafamı kurcalıyor. Mekanik disk çok sorun yaratır mı ve de bunu V frene çevirebilirmiyim? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler :)

Carraro remix d kullanan yada kullanmış arkadaşlar varsa lütfen yorumlarınızı görüşleriniz yazın.

Bu arada boy: 1.78
Kilo: 63 :)

mşehirli

Üye
Tepki
38
İsim
Murat Şehirli
Bisiklet
Merida
@(link) al benden de o kadar. Bisiklete binmek için bekleyip duruyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Burak_Cakir
Tepki
37
İsim
Mustafa
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar merhaba. 24 ocakta crp 710 aldim. 1ay kadar kullandiktan sonra talihsiz bir kaza gecirdim. Nisan sonu gibi lastiklerimi degistirip hayata kaldigim yerden devam edicem inşallah. Bisikleti aldigimda ustunde cst 1.95 lastik vardi. Ben michelin country race'r 2.10 almayi pkanliyorum. Bu lastigi kullanan varmi aranizda yada baska bir onerisi olan :)

• Beğen

sapienza

Aktif Üye
Tepki
48
İsim
Burak ESEN
Bisiklet
Carraro
CARRARO CR-RACE 012 almayı dusunuyorum sızce nasıl bır bısıklet yol serısı olarak?

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Yol bisikleti olarak, Carraro 052 full tiagra arıyorum. 1500 TL bütçem var, satan arkadaşlara duyrulur!

hakacoco

Üye
Tepki
26
İsim
hakan onay
Bisiklet
Carraro
carraro big 1029 dün aldım kullandıkça yorumları paylaşırım!

• Beğen
Tepkiler: ozhank

eaea5252

Üye
Tepki
4
İsim
Emre A
Bisiklet
Sedona
(link)
(link) Arkadaşlar carraronun bu iki modeli arasında kaldım bütçem bu ikisinden birini almaya yetiyor sizce bu modeller nasıldır? 1200-1500 bütçe aralığında bana önerebileceğiniz bisikletleriniz var mıdır?Şimdiden teşekkürler.

• Beğen

Ensar..

Aktif Üye
Tepki
46
carraro big 929 hd 29 jant sizce nasil iyi bir bisiklet mi almayi dusunuyorum da. bir de kilosunu bilen varsa yazabilir mi. aslinda btwin rockrider 520 ile ikisinin arasinda kaldim. 29 jant mi yoksa 26 mi karar veremedim. kullanim amaclari nelerdir bu jant boyutlarrinin. yardimci olursaniz sevinirim diger konulara da yazdim cevap alamadim.