Carraro Kullanıcıları Kulübü

Murat YIL

Üye
Tepki
38
Bisiklet
Carraro
Alp Bey

Birbirimizi kollamak ve gazlamak zorundayiz.. neredeyse ayni hikayemiz..

Scudo

HikmetYılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
877
Bisiklet
KTM
Kortizon ve sigara dışında benimle de hikayeniz neredeyse aynı. Sanırım 35'li yaşlarda bir aydınlanma yaşıyor insanlar, orta yaş krizi midir nedir. Özellikle 20 seneden sonra bisiklete ilk bindikten sonraki gülümseme ve "totoş" ağrısı :). Düzenli binerseniz 1-2 haftaya kadar geçecektir, sele kılıf falan almanıza gerek yok. Ben geçen sene ilk hafta oturamamıştım ;)

Ahmet Ayaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Bisiklet
Salcano
Sabahtan beri okuyorum yazmazsam olmaz. :)

LAN GİDİŞAT KÖTÜ AYDINLANMASI (6 AY ÖNCE)
Kilo: 98
Sigara: Günde 1-1,5 paket

ŞU ANDA
Kilo: 78
Sigara: Defterden sildik Allah'a şükür
Kondisyon: İşe gidiş geliş şeklinde haftada 300 km bisiklet yolculuğu (Ramazan dolayısıyla sekteye uğradı)

Bu arada konuyla alakalı olarak jelli sele ile geldi benim bisiklet, 20. km'den sonra rahatsızlık vermeye başlıyor ama indikten sonra etkisi çok fazla sürmedi. Şimdi pedli tayt ve forma aldım, gözüm Rumelifener'inde :)

Murat YIL

Üye
Tepki
38
Bisiklet
Carraro
Saka gibi beyler. Demek bizim kusak ( 73-78 ) sorunlu bir kusak. Simdiki gencler masallah akli basinda yasiyor. Hemen hemen hikayelerimiz ayni. Alinan kilolar, askerlik oncesi sonrasinda verilen kilolar, evlilik ile birlikte alinan kilolar, nedeni bilinmez bir sigara bagimliligi, 35 yasla hafif aydinlanma...

Klube hos geldik o haldr

• Beğen
Tepkiler: Kerim Kaan D.

Ahmet Ayaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Bisiklet
Salcano
@Murat YIL

Gençlikte spor kolay sonradan sonradan salmaya başlıyor insan. En azından bizim gibi canlı örnekleri görüp ibret alsınlar :)

Gençken elimden gelse 7/24 basketbol oynayacak olan biz evlenip göbek salan abilere bakıp onlar gibi olmayacağız diyorduk ama okul bitip iş hayatına atılınca hele de masa başı bir işte çalışınca üzerine de hanımın yemekleri sağlık kaygısı gözetmeden lüp lüp götürünce o eleştirdiğimiz abilerimiz gibi olmaktan kaçamadık. Marifet gibi sigaraya da 24 yaşında başladım ben, ama neyse zararın neresinden dönersek kardır.

@Ömer Ş.

Abi maalesef aya tamamlayamadık o işi. Tam forma girmişken araya ramazan girdi. Kısmetse ramazan'dan sonra aynen devam. Bisikleti Nisan ortası gibi aldım şu ana dek toplam 1800 km yol yaptım.

Ali Kerimoğlu

Daimi Üye
Tepki
45
Bisiklet
Sedona
Murat Bey bisikletiniz ve yeni yaşamınız (sigarayı bırakan herkese söylerim) hayırlı olsun. Eşanlı olarak sigarayı bırakıp spora başlamanız, sporu bırakmadığınız sürece sizi sigaradan uzak tutacaktır. İlave olarak koku alma ve tat alma duyularınız eskisine nazaran 3 kat artacağı için, yine de kiloya dikkat etmenizde fayda var.

Bisikletiniz şu an için almayı düşündüğüm bisikletlerden bir tanesi. Biraz bahsedebilir misiniz?

Ali Arı

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Bisan
Helal be demeden yapamadım:) Size babamın numarasını vereyim de arayın konuşun. Anlatın hikayeyi. Onu da kurtarak:)

Tepki
254
Bisiklet
Salcano
Babamın derken? Babam yaşındasınız falan dersen, bisikletin tadını çıkaramadan kalpten gidebiliriz. :)

Ali Arı

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Bisan
Yok yok :) O yarım asırlık bir adam. Bisikletin tepesine binip sigarayı bırakmasını sağlasak manasında dediydim:)

Murat YIL

Üye
Tepki
38
Bisiklet
Carraro
Arkadaslar Eymir'den canli bildiriyorum totoş hala agriyor. Onun disinda hersey yolunda. 20km zorlayacagim bugun. Avuc icim biraz agridi sanirim bir ayar yapmam lazim sele-gidon arasinda.

225 fiyatina gore harika
Esimin 224 unu denedim fren disinda bir farklari yok. O da harika
Babanizin telefonunu verin ben konusurum. :))

aertan

Daimi Üye
Tepki
140
İsim
ali ertan noyan
Bisiklet
Ghost
tum yazilanlari gulumseyerek okudum.
hepinize, hepimiza helal.

Murat YIL

Üye
Tepki
38
Bisiklet
Carraro
(link)

mevcut durumdan dolayı benim gibi standart bir tempo ile pil bitene kadar uzun uzun pedallamak zorunda kalan biri için acaba nasıl olur???

Arkadaşlar 8 temmuzdan bu yana toplamda 10 gun esimle beraber eymir golunun cevresinde birer tur ile baslamistik. Bu aksam molasiz 2 tam tur ( 22 km ) pedalladik. Hatta 3. Turu da atardik yorulmamistik. Totoş alisti bir problem yok. 3.5 kg kadar zayifladimda hafif bir diyet ile birlikte. Simdilik hersey cok guzel gidiyor. Ancak esim normal kadro sectigi icin pisman oldu. Yarin fabrikaya soracagim sadece kadroyu Lady kadro ile degistirebilir miyiz diye. Aldigimiz yere de soracagim. Zaten yeni alindi cizik bile yok uzerinde. Olmazsa 224 icin kendi kadro boyunda bulamamis bir arkadasa satabilirim ki esime Lady kadro aliyim. Bu fiyata bu kadar memnun kaldigim bir bisiklet sectigim icin mutluyum

Tepki
1
Bisiklet
Carraro
Bende carraro BIG 927 ile bisiklet dünyasına dün giriş yaptım, bakalım kullandıkça tecrubeleri aktarırız...

• Beğen
Tepkiler: Can incesu
Tepki
3
Bugün Carraro Sportive 330 aldım. Öncelikle rengi sitesinde ve mağazalarda gösterilen renkle alakası yok.. Bildiğin siyah.. ve çok hoş durmuş.. gri fln değil.. Ayrıca ön değiştirici

kendi sitesi dahil tüm sitelerde Shimano SLX diye geçiyor ancak Deore LX var.. Aldığım yere söyledim , eve getirdiğimde farkına vardım dedim. SLX yazıyor ama LX dedim..

Bizimle ilgili değil dedi.. Geçen sene de aynı yerden bisiklet aldım satıcı gerçekten esnaf adam.. takdir ettim.. Bana fabrikanın nosunu verdi ve aradım. Durumu anlattım. Araştırıp

döneceklerini söylediler..hadi bakalım göreceğiz.. Böyle şey olmaz ya.. Kendi ana sitelerinde bile SLX diyor..

Bu arada kadro triple butted olduğu yazılı ama ben hiç bir yerinde böyle bir ibare görmedim. sportive 330 kullanan arkadaşlar varsa söyleyebilirler mi.. gerçekten triple butted mı

bu ?

Berkcan E.

Aktif Üye
Tepki
53
Bisiklet
Carraro
Sizde Carraro'nuzun resmini atın bakalım forumda ne kadar Carraro kullanıcısı var. [emoji2]
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/10/19/d5a62f9546dfd376fc823b6c9d9fd876.jpg
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/10/19/d217c78d5dc892bc41c7fcf9cba37f86.jpg
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/10/19/29464e20d17131a64fce79a6b8386709.jpg