card raeder yardım

evrenselo1

Üye
Tepki
0
benim card raeder var ben ondan telefono program atmak istiyorum ama nasıl olacağını bilmiyorum bilen varsa yardımcı olsun LÜTFEN!!!!!!!!!!!!!
:D

Scudo

no_name

Daimi Üye
Tepki
198
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
kardeş bak eğer 3230 da hafıza kartı varsa o kartı çıkart ve card reader
a tak card reader ıda bağla pc ne direkt çıkarılabilir disk olarak görecektir bilgisayarım da oradan hafıza kartının içine istediğin dosyayı atıp cep teline taktığında çalıştırabilirsiniz

Tepki
21
benimde tel 3230 ve yapman gereken çok kolay card reader ı bilgiyarına tak yüklemek istediğin programları direk hafıfa kartında bi klasör açıp içine at ve kartdı telefonuna tak telefonundan dosya yönetecine girip açtığın klasörü bul ve onları bir bir tele yükle daha sonra silebilirsin

evrenselo1

Üye
Tepki
0
arkadaşlar ben normal mp3, resim falan atıyorumda program atamıyodum teşekkür ederim deniycem

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
hafiza kartindan telefona format atamazsin bi karisiklik olmasinda sadece karta format atarsin telefona ayri komutla format atliyor !!!

evrenselo1

Üye
Tepki
0
ben olayı çözdüm programı hafıza kartına atıyorum dosya yöneticisinden attığım yeri bulup programa giriyorum ve kendi yüklüyor temalar içinde aynı yol arkadaşlar çok teşekkürler çok yardımcı oldunuz yoksa usb kablo alıcaktım