Cannondale Kullanıcıları Kulübü

Gökay Akçay

Daimi Üye
Başlık
6
Tepki
782
İsim
Gökay Akçay
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Quick 4 (2019) ile ben de aranıza katıldım. Forumdaki ilk mesajımı buraya bırakmak istedim.200138 dosyayı görüntüle
Çok güzel bisiklet güle güle kullanın arka park ayağının takılı olduğu yerde ayak ile kadro arasında sağlam bir lastik parçası yoksa kadronuz zamanla fena zarar görecektir bisikletçiler genelde dandik elektrik bandı sarıp takarlar arada bir parça yoksa eski bir iç lastik parçasını kadroya sarıp ayağı öyle takmanızı öneririm

Başlık
0
Tepki
1
İsim
Ahmet Ayaydın
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
hayırlı olsun güle güle kullanın güzel günlerde olsun darısı başımıza

Başlık
0
Tepki
8
İsim
Forrest Gump
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Çok güzel bisiklet güle güle kullanın arka park ayağının takılı olduğu yerde ayak ile kadro arasında sağlam bir lastik parçası yoksa kadronuz zamanla fena zarar görecektir bisikletçiler genelde dandik elektrik bandı sarıp takarlar arada bir parça yoksa eski bir iç lastik parçasını kadroya sarıp ayağı öyle takmanızı öneririm
çok teşekkürler. onu bisikletpro'da alelacele taktırdım hiç yoktu çünkü. orijinal bir şey yok mu alabileceğim öyle dediğiniz gibi bir bağlantı noktası zaten olan? bisiklet ve kası aldım. geçen sene aldığım yürüyüş kıyafeti ve yürüyüş ayakkabısını da şimdilik bisiklete uyarladım. şimdi ekipmanları alma zamanı yavaş yavaş. forumda alınacak tüm ekipmanları gösteren derli toplu bir başlık var mı ki acaba?

8409 çok teşekkürler. daha güzelleri senin olsun.

Gökay Akçay

Daimi Üye
Başlık
6
Tepki
782
İsim
Gökay Akçay
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Şehir - Tur
çok teşekkürler. onu bisikletpro'da alelacele taktırdım hiç yoktu çünkü. orijinal bir şey yok mu alabileceğim öyle dediğiniz gibi bir bağlantı noktası zaten olan? bisiklet ve kası aldım. geçen sene aldığım yürüyüş kıyafeti ve yürüyüş ayakkabısını da şimdilik bisiklete uyarladım. şimdi ekipmanları alma zamanı yavaş yavaş. forumda alınacak tüm ekipmanları gösteren derli toplu bir başlık var mı ki acaba?

8409 çok teşekkürler. daha güzelleri senin olsun.
Öyle bir ayak yok ama sizin park ayağı gayet güzel evde bulabileceğiniz kalınca bir lastik ile kolayca yapabilirsiniz mantık metal metale sürtmesin, forumda başlıklar vardır mutlaka yavaş yavaş bulursunuz, eldiven, bisiklet alyan takımı, pompa, yedek iç lastik, zil, matara, matara kafesi ve aydınlatma ilk aklıma gelenler hepsini decathlondan 20 şer liraya alabilirsin ilk başta heves edip çok para harcama zamanla ihtiyaçların doğrultusunda paranı daha bilinçli harcarsın

Başlık
0
Tepki
8
İsim
Forrest Gump
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Öyle bir ayak yok ama sizin park ayağı gayet güzel evde bulabileceğiniz kalınca bir lastik ile kolayca yapabilirsiniz mantık metal metale sürtmesin, forumda başlıklar vardır mutlaka yavaş yavaş bulursunuz, eldiven, bisiklet alyan takımı, pompa, yedek iç lastik, zil, matara, matara kafesi ve aydınlatma ilk aklıma gelenler hepsini decathlondan 20 şer liraya alabilirsin ilk başta heves edip çok para harcama zamanla ihtiyaçların doğrultusunda paranı daha bilinçli harcarsın
Bro sen söyledikten sonra baktım, tarif ettiğin gibi bir şeyin üstüne takmışlar zaten bisiklet pro'daki arkadaşlar. Böyle, kadroyu saran ince siyah -sanırım plastik- bir tabakanın üstüne ayaklığı monte etmişler. Sanırım bir şey yapmama gerek kalmadı bu durumda. Resmini çekip atacaktım unuttum, şimdi de evde değilim işteyim.

• Beğen
Tepkiler: Gökay Akçay
Yukarı Alt