Çanakkale Bisiklet Turu 2018

Aerocycle

Eski sporcu, Yeni performanscı
Tepki
127
İsim
Murat
Bisiklet
Corratec
Gecen sene hava cok guzeldi mukemmel bir ortam ve ambians vardi. Bu sene de tum zorluklari goze alip ciktik yola bursadayim son 250 km kaldi. Bu ise gönul verdik dönüş yok artık. Accuweatherde pazar gunu yagis yok cumartesi 12-1-2 arasi 3saatlik bir yagis var. Yagmurlullari hazirlayin.

Scudo

Hurol Yoney

Daimi Üye
Tepki
307
İsim
Hürol
Bisiklet
Diğer
Şunu da belirtmek gerekir. Geçen yıl hava 2 gün boyunca çok güzeldi amma ertesi gün yani Pazartesi günü çok ciddi kötü bir soğuk vardı. Gece gündüz veya siyah beyaz farkı kadar değişken bir havaydı.

• Beğen
Tepkiler: excelus

excelus

Üye
Tepki
18
İsim
mehmet
Bisiklet
Sedona
Yer bulamayanlar icin yaziyorum. Canakkaleden kepez yolunda 10. Km de yeni trua otel var suanda musait odalar. Yagis olayina gelirsek bugun icin ciddi yagmur gosteriyordu parcali bulutlu guzel bir gun oldu.Troya avm den kaydimizi onaylattik numaralarimizi aldik. Suluk ve yeleklerimizi de aldik.

Barış Çavuş

Gezgin Kızanlar
Tepki
1.010
Bisiklet
Sedona
Gerçekten bugün hava çok güzeldi. Eceabat’ta sabah 08.30 yağmur durdu. Şuan Çanakkaleden yazıyorum, hala hava çok güzel. Her ne kadar da tahminler ara ara yağış göstersede umarım yarında aynı güzellikte olur.

Koray Gürel

caylakpedal
Tepki
237
İsim
Koray Gürel
Bisiklet
Canyon
Pazar akşamı İstanbul’a araç ile dönüp de yeri olan var mı 1kişilik(+bisikleti)

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.303
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tüm katılımcılara kaza-belasız,keyifli sürüşler dilerim.
100. yılını kutladığımız "Çanakkale Zaferi",sonsuza kadar hatırlanacak.
Orada şehit olmuş vatansever insanlarımıza ve farklı milletlerden olup savaşta ölen tüm insanlara rahmet diliyorum...

Hurol Yoney

Daimi Üye
Tepki
307
İsim
Hürol
Bisiklet
Diğer
Önce İntepe rampalarında yağmur başladı o kısa sürdü. Sonra ise Kumkale'ye yaklaşırken yine başladı bu ama uzun süreli hafif de olsa sağanaktı. Dönüşte ciddi bir yağmur olmadı bir yerde hafif çiseledi o kadar. Toplasan 1 saat yağmadı belki ama büyük kesim için yıpratıcı oldu. Çünkü ıslak yerin nemi havayı ekstra soğuttu.

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
Kimseyle karşılaşamamak üzücü oldu ya avmye girdiğimde formamı sordum stokta olmayıp kargolayacaklarını söylediler. Gözlüğüm kayboldu bayıra çıkarken durduğum yerde genç bisikletiyle bana çarptı

Tuzlu_Fıstık

Kendin ol Sonradan Görme olma
Tepki
1.286
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Nasıl geçiyor hiç resim yokmu gidenlerden

• Beğen
Tepkiler: Kadir KARADEMİR

Tuzlu_Fıstık

Kendin ol Sonradan Görme olma
Tepki
1.286
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok güzel kareler gerçekten bende gelmeyi çok istiyordum ne yazıkki gidemedim ayrıca jandarma ata binmek yerine bisiklete binseydi keşke topluluğa ayak uydururdu

Tabi naçizane fikrim

Kadir KARADEMİR

Forum Demirbaşı
Tepki
952
İsim
Kadir KARADEMİR
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Tuzlu_FıstıkAtları değiştirelim mi diye laf attık kabul ettiler [emoji3] ama atın kadro boyu büyük geldi bize [emoji23]

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gael

Üye
Tepki
67
İsim
Engin
Bisiklet
Giant
Evet arkadaşlar tur bana göre çok Güzeldi özellikle bugün. İlk gün haşatımızı çıkardı yağmur, yani öyle böyle bi hava değildi, ayrıca parkur da bana zor geldi, 5 km upuzun rampa çıktık sanırım. Bugün şehitlikte bir bacağı olmayan bisikletçi ve gözleri görmeyen bisikletçiler gördüm, çok duygulandım onların azmini görünce. Ama bugünkü parkur tek kelimeyle efsane bir rotaydı.

Hurol Yoney

Daimi Üye
Tepki
307
İsim
Hürol
Bisiklet
Diğer
2. günün sabahı oldukça soğuk ve endişelendirici olsa da yağmur yağmadı. Rüzgarla beraber yerin nemi de gidince saatler ilerledikçe ısınan hava ile beraber çok iyi bir tur oldu.

Genel olarak hava konusunda ilk gün de kısa yağmur yıpratsa da ucuz kurtulduk diyebilirim. Bu da organizasyonun emeği açısından iyi oldu.

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
@Koray Gürel Resimde kimliği belirsiz varlığı görüyorum 2 göz 1 ağız ve de burnu olan :D Yüzü yeşil gibi üstelik :D
66708BD2-6310-4189-B90B-474811CA645A.jpeg

• Beğen
Tepkiler: aga17