Çadırsız matsız tulumsuz uzun tur

tolgax3

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
tolga oz
Bisiklet
Nishiki
bunlar yok üst üste elbise giyip petrolde uyusam başıma iş gelir mi çadır 90 lira en ucuz mata gerek yok tulum elbise aynı şey aykları elleri yüzü örtünce olur çadırsız uyunur mu poşetmi seriyim yere? böcekmi gelir?

ANKara -->alanyaya gidicem strava 22.23 saat dedi ben 15 16 saate giderim 30 ortalamayı yakalamayacak adam değilim bu hırsla ne olur başıma çok kötü bişey gelir mi kask takıyım mı ?

• Beğen
Tepkiler: Burak_Cakir
Scudo

Ahmet.S

Aktif Üye
Tepki
51
İsim
Ahmet
Bisiklet
Bianchi
Valla havalar soğumaya başladı. Bence süper marketlerde satılan çadırlardan alın nispeten ucuzdur. Yanınıza evden battaniye falan götürün bence.

• Beğen
Tepkiler: tolgax3

tolgax3

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
tolga oz
Bisiklet
Nishiki
tamam ama o çadırlar emanet naylon -ben poşet alıcam aynı şey sup yerine kalın minder
ben çok pis ateş yakarım rüzgar eserse hiç acımam ormanı yakarım :D
bide 2 adet dış lastik büküp ipleyicem ipte lazım olur aldım poşet alıcam iyisi

tolgax3

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
tolga oz
Bisiklet
Nishiki
kardeşim nerde hatam var ne olur söylesen? ekonomim çok kötü ondan bazı şeyler gereksiz

tolgax3

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
tolga oz
Bisiklet
Nishiki
kardeş düşüp bayıldım bikere toprak yolda bence ölmek hiç kötü fikir değil felc olacağıma ,morgda geberirim daha iyi sakat kalsam kimse bakmaz ben eğimleri en az 50 60 ile inmek istiyorumki belki ölüp kurtulurum trafik kazası derler

• Beğen
Tepkiler: Tayfun Sezer
B

BF Okuru

Misafir
Kafana bim poseti gecir , kaska gerek yok bnce . 15-16 saatte gidecegine gore uyumana gerek yok uyuyacak adam degilsin bnce sen , sikinti etme bunlari pedallamaya bak bir an once :)

spe07

Daimi Üye
Tepki
207
İsim
ANIL
Bisiklet
Giant
@tolgax3 En önemlisi Bisikletin nedir ne durumdasın Başına böyle gidersen çok şey gelir uzun yol öyle şakaya alınacak bir durum değil ben yıllardır yapıyorum o kadar deneyimime rahmen korkuyorum yeri geldi mi mahalle arasında bisiklete binmeye benzemez uzun yol dikkat et derim nacizane fikrim yanlışım varsa düzeltin lütfen

• Beğen

tolgax3

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
tolga oz
Bisiklet
Nishiki

gmfaruk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.109
Bisiklet
Kron
Bazi Tcr ciler cadirsiz uyuyodu onlara bak bi bence
Acikta yaticaksin gece zehirli bi bocek falan sokucak al basina bela

• Beğen

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
(link) bu konuya yazarsanız, belki fazla ürünü olan arkadaşlar size yardımcı olabilirler :harika:

• Beğen
Tepkiler: tolgax3 ve spe07

spe07

Daimi Üye
Tepki
207
İsim
ANIL
Bisiklet
Giant
@tolgax3
En azından çadırın olmalı kardeşim her türlü tehlikeye karşılık havalar iyi olsa neyse sorun olmaz ama sıkıntı şuan
resimde gördüğün çadırı istersen yollayabilirim ücretsiz olarak tek kat ama çadırsız kalmaktan iyidir
resim 2012 yılına ait ilk tura çıktığım makina çok üzülmüştüm satınca :)
https://i.hizliresim.com/J6pL95.jpg

tolgax3

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
tolga oz
Bisiklet
Nishiki
hocam 10 metrekareden fazla poşet görmüştüm biyerde duruyodu iyiki aldım, onu rulo yapıcam, içine giricem :D:D:D::D

tolgax3

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
tolga oz
Bisiklet
Nishiki
hertürlü ekipman hazır ruh sağlımın bozulduğu günler bana sigarayı bıraktıran bisiklet (5 ayönce 100den fazla deneyip bırakamadım pedalla bıraktım)
(5aydır kötü bisikletlerle 5in km yaptım ve yokuşları 92 kg çıktım 12 ayda 10 kg civarı verdsim...)
hep hayel ettiğim bisikleti ucuza kapattım ve kargo taktım bana yeter sıkıntı yok .teşekkürler

spe07

Daimi Üye
Tepki
207
İsim
ANIL
Bisiklet
Giant
@tolgax3 Yolun açık olsun dostum Allah yardımcın olsun keyifli pedallamalar

B

BF Okuru

Misafir
hiç bir şey olmaz.

15-16 saat 30km/h ortalama yapan adama ne soğuk ne böcek ne yılan hatta yıldırım bile işlemez.

umutcanv

Aktif Üye
Tepki
99
İsim
Umutcan Vurgun
Bisiklet
Carraro
bence yola çıkmadan önce kamyoncu benzinlikleri belirle. uyuyamasanda en azından rica eder kamyon içinde dinlenirsin :D :koptum: