Caddebostan

ÖMER KAYA

Üye
Tepki
14
peki atillabisiklet nerde yarışlara katılmak isderim tabiki ama yarışa almak için neler isdeniyor ? bu konularda hiç bilğim yok ğibi birşey

• Beğen
Tepkiler: Dogukan Artuç
Scudo

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
@emrah_atillabisiklet

merhaba,sporcu alımlarında şehir farkediyormu? kocaeli/gebzede yaşıyorum,15 yaşındayım.yarış deneyimlerim var.

• Beğen
Tepki
349
atillabisiklet üsküdar altunizadede
biz sporcudan antremandan başka bişey istemiyoruz
önemli olan bisikletin varmı varsa donanımı nasıl
kaç yaşındasın ve nerede ikamet ediyorsun.
bu spor zordur ve yapabilirmisin.
@ÖMER KAYA

aslında bakarsan şehir pek fazla fark etmiyor çünkü kacaelinde 3 sakaryada 2 tane sporcumuz var ama o sporcularda master yani antremanlarını kendileri yapabiliyor ve nasıl yapıcağını biliyorlar.
senin en az sezon açıldığında pazar günleri toplu antremanları katılman gerekiyor
toplu antremanlarda haremden başlıyor tuzla tuzladanda akfırata kadar gidiyor
telefon edersen daha detaylı görüşebiliriz.
0216 474 76 06
@Onur Kahraman

• Beğen

ÖMER KAYA

Üye
Tepki
14
benim yaş 14 ama bisiklet yoplama 18 vits arka dişli şimano arka ve ön atırıcı şimano çift jant asfal lastikleri var renk siyah çift kat boya var alttaki renği kırmızı ufaktedek çizik var ama ön maşa biraz dandik kulanulmuş bisiklet 2009 model üzerinde şimano yazıları vardır ben sultanbeyli uznderede oturuyorum yapma konusuna ğelince sorun olmucağına inanaıyorum belki ilk antiramanda zorlana bilirim ama alışkınımda saten

• Beğen

Dogukan Artuç

Aktif Üye
Tepki
76
ben şuana kadar bir yarışa katıldım ve takıma girmeyi çok isterim:D

ama sadece haftasonları evde olabiliyorum çünkü yatılı okula gidiyorum...

bu hafta içinde atilla bisiklete gelebilirim(tabi siiz orda olcaksanız)??

Dogukan Artuç

Aktif Üye
Tepki
76
@emrah_atillabisiklet

öncelikle yaşım 12 bu sene 13oluyorum.Bisklet bianchi alhonga v-fren,shimano alivio arka vites...Ama yaza yeni bir bisklet alacağım. sporun zorluğu konusunda sorun yok:D

@Onur Kahraman

(tabikide) msn den konuşalım

Tepki
349
hafta içi antreman yapabilirmisin yatlılı okul sorun oluyormu.
senin katagorinde gele3ceğin yıldızları olucak
son olarakta ben olmasamda muhattap olabileceğin 3 kişi daha var o kunuda sıkıntın olmasın
bu arada bisiklet değiştirmek yada almak isteyenlere (tabi spor yapma için) extra yardımlarımız olacaktır..

@Dogukan Artuç

• Beğen

Dogukan Artuç

Aktif Üye
Tepki
76
@emrah_atillabisiklet

hafta içi antrenman olarak koşu yapabilirim.Olmazsa öğretmenlerim bisiklet konusunda beni destekliyorlar okula bisiklet götürebilirim.Antrenman için okulun futbol sahası var(120x60)yeterince büyük ve etrafı koşu yolu ile çevrili.:D

Dogukan Artuç

Aktif Üye
Tepki
76
size ulaşabileceğim bir adres varsa daha iyi olabilir.forum üzerinde konuşmaktansa

B

BF Okuru

Misafir
merhaba yaş 16 benim 93lüyüm .Doğukan hafta içi 3 gün hafta sonu hergün caddebostan tuzla yapıyorum genelde tek başıma oluyorum eşlik ederim dersen özelden mesaj atabilirsin.

kolay gelsin

B

BF Okuru

Misafir
genelde 3den sonra zamanım oluyor tek başıma cıktıgım için belli bir zaman aralıgım yok ama cogunlukla saat 3 den sonra çıkıyorum malum okul