Caddebostan

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aramıza hoşgeldin. İyi forumlar ve iyi eğlenceler diyorum. Senin oturduğun bölgede sürekli gezi ve tur organizasyonları var. İlgili bölümü takip edersen çok keyifli turlara katılacağına eminim.

Scudo

anubıs

Üye
Tepki
7
merhaba 3 gün önce bisiklet aldım ve foruma üye oldum.motorsikletten sonra bisiklet almak garip hisler yaşattı:) tam tersi daha sık rastlanan bişey sanırım :)

hafta içi ve sonu caddebostan sahil yolunda turluyorum şimdilik. katılmak isteyen arkadaşlar varmı? (varsa mesaj atsınlar ).

Altuğ

• Beğen
Tepkiler: macerakolik

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yeni bisikletiniz hayırlı uğurlu olsun. Kazasız, belasız, bol pedallı günler dilerim.

Antares

Forum Demirbaşı
Tepki
194
Bisiklet
KTM
Hangi saatlerde turluyorsunuz ?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Anubis

cehennem sıcağında turmu olur :D akşam turları daha zevkli olur tavsiye ederim:)

ve foruma hoşgeldiniz

anubıs

Üye
Tepki
7
cehennem sıcağımı:) eylül buraya gayet güzel geldi cehennem sıcağı yok.hatta geceleri üşütüyor hava...

teşekkürler.

mirraco

Üye
Tepki
41
kardesım hosgeldın bızım caddebostan sahılınde tayfamız var hergun bınıyoruz bınme tarzımı freeride flandland ayrıca hafta sonralrı yolda yapıyoruz aramıza bekelrız adım soner

Can Sonbay

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Bisiklet
Giant
Belki bazılarınız Caddebostan Balıkadamlar Spor Kulübünü bilir.Ben orda kürek yapıyorum.Ve sahil artık 2.evim gibi oldu.Hafta içi hafta sonu Zamanımın çoğunu orada geçiriyorum.Bu sitede orada takılanlar gezenler haber verirlerse caddebostanda turlayanlara katılmak isterim.Özellikle msn ve telefon ile iletişim kurarsak gayet iyi olur..:)

ilse

Üye
Tepki
12
@Anubis

merhaba :)

Akşam üzeri iş stresini atmak için sahil boyunca turluyorum katılmak istersen 19 civarı?

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Mrb konu eski! :) 17-09-2007, 12:00 AM

mcgrey

Aktif Üye
Tepki
97
Sahilde hangi güzergahta ve kaç saatleri arasında pedallıyorsunuz arkadaşlar? H.içi akşam 8`e doğru ve h.sonları sizlere katılabilirim

ilse

Üye
Tepki
12
@mcgrey
Merhaba,
Hafta içi 19.30 civarları Bostancı dan başlıyorum katılmak istersen...

selcuktnt

Forum Bağımlısı
Tepki
302
@Anubis

alışırsın bendede durum aynı :D 105 ile dağ tepe gezdikten sonra şimdi 741 ile aynı şeyleri yapıyorum ama bir fark var doğanın ve dünyanın sesini duyabiliyosun :D

mcgrey

Aktif Üye
Tepki
97
@ilse

Akşamları sahilde pedallayan belli bir grup var mı? Sahilden mi gidiyorsun/uz? Akşam 8gibi anca evde oluyorum o yüzden 8 gibi katılabilirim :eek: