Caddebostan

Tepki
59
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
az önce 2. el yol bisikleti konusunda biriyle anlaştım 8'inde alıyorum. sağlam bisikletle güzel bi başlangıç yapmak için bi sonraki hafta buluşsak daha iyi olur bence.
edit: Btwin Triban 3 red

Scudo

Cihan Şar

Aktif Üye
Tepki
97
Bisiklet
Scott
Haftasonu için caddebostan'daki bisiklet yolu sıkıntılı oluyor, Bostancı-Tuzla yahut alternatif herhangi bir rotada bende eşlik edebilirim. Hatta yarın için Maltepe'den çıkıp boğaz hattından Anadolu Feneri yapmayı planlıyorum müsait olup gelmek isteyen olursa birlikte gidebiliriz.

Tepki
59
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
sanırım benim eleman satmaktan vazgeçti kaldık yine eskiye :/
neyse cumartesi için planı olan varsa yazsın geliyorum hadi beyler yapın bi organizasyon tam 1346 gündür tek sürüyorum :D

• Beğen
Tepkiler: Max Torque

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
aynen yapın organizasyon yapın hatta bugun 7-8 bisikletçi okul çıkışı grupça suruyorlardı seslenecektim çok uzaktı duymazlar diye :(

• Beğen
Tepkiler: Süphan Hasdemir
Tepki
59
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
zaten benle onur var herhalde sadece. kaçta olsun o zaman siz yapın organizasyonu
edit: katılmak isteyenler hüseyin bey ile irtibata geçebilirler

• Beğen
Tepkiler: Max Torque

Onur Cavus

Üye
Tepki
42
İsim
Onur Çavuş
Bisiklet
Diğer
Herkese selamlar!

Foruma yeni katıldım fakat bir kaç aydır aralıklı olarak gözatıyorum ve bilgileniyorum :)
Acaba ev-iş arası yolumu bisikletle katedebilir miyim düşüncesini geçtiğimiz nisan sonunda denemeye karar verdim. Atalar Caddebostan arasındaki bu güzel yolu bisikletle geçirmek çok iyi! Zaman içinde biraz bilgi edinmeye de çalıştım ve çalışıyorum. Forumun da çok faydası oluyor. Herkesin emeğine sağlık :)

• Beğen
Tepkiler: aziz otkur

MertAG

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Kron
Nisan çok geç hemen bugün başla!

Onur Cavus

Üye
Tepki
42
İsim
Onur Çavuş
Bisiklet
Diğer
@MertAG
Hocam 2014 nisandı o :)
O günden beri devam :)

MertAG

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Kron
@Onur Cavus
Zaaaa xD benden çok olmuş :D

• Beğen
Tepkiler: Onur Cavus

Pearl Jam

Üye
Tepki
58
İsim
BK
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Orbea
Herkese selam,
Eskiden beri düzenli spor (basket, koşu, yüzme) yaparım. Son birkaç yılda ara vermeme rağmen, half ironman hayali ile geri döndüm. 5-6 aydır Gloria'ya hazırlanıyorum. Yol bisikletini ise 2 ay önce aldım. Vakit buldukça haftasonları Caddebostan-Tuzla rotası yapıyorum. Anlayacağınız bisiklet konusunda oldukça yeniyim. Şimdilik ortalama 28/29 km ile gidebiliyorum, ve bir defada en fazla 90 km yaptım. Önümde yarışa 2 ay zaman var. Sizlerden ricam, bu rotada 30 km temposu ile giden gruplar varsa, bu gruplardan olan biri bana yazabilir mi? Grup müsaitse katılmak isterim. Şimdiden teşekkürler ve herkese sağlıklı sürüşler..

ozi*

Üye
Tepki
22
İsim
Ozan
Merhaba, Bostancı vapur iskelesinden başlayıp cumartesi ve pazar günler saat 8.30 da start veren Atilla Bisiklet Takımı var.Yanlış bilmiyorsam saatler böyle.Ve gruba kabul ediyorlar .25-30km ortalamayla Tuzla 'ya gidiyorlar.İsterseniz aralarına katılıp bir gün deneme sürüşü yapabilirsiniz.Beğenirseniz,devam edersiniz.

Ama önce kendileriyle iletişime geçmek isterseniz,Facebook sayfasından takımın sayfasına mesaj gönderebilirsiniz,mutlaka yazarlar.

Çok fazla takip etmediğim için saatler hakkında aklımda kalanlar bu kadar,ancak onlara tekrar sormanız daha iyi olacaktır.Bir değişiklik olmuş olabilir saatlerde.

Keyifli sürüşler [emoji4]