Bursa

Scudo
Tepki
1.982
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bursa'mızın en etkin ve istikrarlı pedal basan grubu BTK(Bursa Tur Komitesi) :harika:
@cazci Abi eğimin azizliği ile sadece selamlaşabildik, davetin için teşekkür ederim.Malum 30-35 gündür çeviremedim, biraz hamlamışım.Güzel doğası ile hem hasret gidermek hem de biraz ter atmak için Gündoğdu'ya doğru çeviriyordum.İnşallah başka bir Cumartesi günü pedallarız..
@Özcan
@Uğur ELBİ
@selim82
Aklımda kalan ve hatırlayamadıklarım, diğer arkadaşlara da selam olsun...

sadi imren

Bursa Tur Komitesi | B.T.K
Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bursa Tur Komitesi cumartesi ve pazar gününü çok aktif geçirdi. Cumartesi fit yaptıranlar Mudanya Trilye tarafına turlayan pedaldaşlarımız sisli pazar turu ile haftayı noktaladı.
IMG-20191117-WA0017.jpgIMG-20191117-WA0009.jpgIMG-20191116-WA0009.jpg20191115_220258.jpg20191115_171101.jpg

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.271
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yarın, (23 Kasım cumartesi) iki ayrı tur düzenledik. Uygun olan arkadaşları da bekliyoruz.
Want to join my club ride on Strava? (link)

Want to join my club ride on Strava? (link)

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.271
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ve kışın ilk soba başı muhabbeti bu salı akşamı Gündoğdu da yapıldı, çok eğlendik...
IMG-20191203-WA0017.jpg
Doğalgaz sobası kadraja girmemiş ama içeriyi iyi ısıtmıştı. :)

Gökay Akçay

Forum Demirbaşı
Tepki
1.869
İsim
Gökay Akçay
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaşlar Uludağ’da kaybolan dağcılardan haberi olan var mı? Yazılı ve görsel basından bilgi almak imkansız, en iyisi sizin gruba danışmak diye düşündüm :(

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.271
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Gökay Akçay , maalesef bulunduklarına dair bir haber yok. Onları bulmak için dağa giden AKUT ekibi de kritik zorlukta bir noktada mahsur kaldı ve başka bir ekip onlara ulaştı.

Son düzenleme:

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.862
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
Arkadaşlar Uludağ’da kaybolan dağcılardan haberi olan var mı? Yazılı ve görsel basından bilgi almak imkansız, en iyisi sizin gruba danışmak diye düşündüm :(
TRT Haber kanalı her saat başı haber bülteninde olaydan bahsediyor. Yeni gelişmeleri oradan ve aktif dağcı arkadaşlardan takip ediyorum.
Şu anda yarısı gönüllü dağcı 270 kişi, iki termal kameralı helikopter, drone'lar, birçok kar aracı bu olaya seferber edilmiş. Az önce haberlerde, sismik tarama cihazı getirildiğinden bahsedildi.
Yani hâlâ umutlular arama ekipleri. Umarım sağ şekilde bulunurlar :(
Edit: Buraya da yazayım, arama köpeği neden kullanılmadığını halen anlamıyor ve şaşırıyorum.

Gökay Akçay

Forum Demirbaşı
Tepki
1.869
İsim
Gökay Akçay
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Şehir - Tur
TRT Haber kanalı her saat başı haber bülteninde olaydan bahsediyor. Yeni gelişmeleri oradan ve aktif dağcı arkadaşlardan takip ediyorum.
Şu anda yarısı gönüllü dağcı 270 kişi, iki termal kameralı helikopter, drone'lar, birçok kar aracı bu olaya seferber edilmiş. Az önce haberlerde, sismik tarama cihazı getirildiğinden bahsedildi.
Yani hâlâ umutlular arama ekipleri. Umarım sağ şekilde bulunurlar :(
Edit: Buraya da yazayım, arama köpeği neden kullanılmadığını halen anlamıyor ve şaşırıyorum.
@Gökay Akçay , maalesef bulunduklarına dair bir haber yok. Onları bulmak için dağa giden AKUT ekibi de kritik zorlukta bir noktada mahrum kaldı ve başka bir ekip onlara ulaştı.
Gerçekten çok üzücü umarım hayattadırlar, merak ettiğim bir konu biz de uzun mesafe yarışlarına meraklıyız ama özellikle mtb’ci arkadaşlarımız için daha elzem şu kullandığımız (ben hiç kullanmadım) garmin cihazlarında bir kayıp modu felan yok mu? neticede gps üzerinden 3 uydudan sinyal alabilen aletlerden bahsediyoruz bu aletleri kullanarak dışardan biri konumumuzu bulamaz mı ? Hep haberlerde görüyoruz ama yarın öbür gün bizim başımızada gelebilir.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato