Bulut Fabrikası

Scudo
Tepki
61
Bisiklet
Carraro
d&r mağazalarında bulamadım, online satışta görünüyor oysaki:kötü: kargoya verilmesini bekledikçe merakım, beklentim arttı..

• Beğen
Tepkiler: Gökhan Kutluer

Gökhan Kutluer

Daimi Üye
Tepki
691
Bisiklet
Diğer
@Altan Yılmaz Bazı mağazalarında var bazılarında yok, biraz karışık :) Yeni ve tanınmamış yazarların kitaplarına çok güvenmedikleri için çok fazla adetli almıyorlar. Dolayısıyla her yere dağıtmıyorlar. Alıp destek olduğunuz için çok teşekkür ederim, çok mutlu oldum.

• Beğen
Tepkiler: saglam.serdar

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.190
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
Ben bir kitap sorup bulamayınca oraya giden herkese tembihliyorum kitabı sorması için. Küçük çaplı bir mahalle baskısı yapıyorum :)
Bakkalınızdan ısrarla isteyiniz derlerdi eskiden. O hesap :D

Ömer Ş.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.154
@trainspotting35

Tvdeki bazı programlar, bazı kitaplardan çok daha kaliteli oysa ki.

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.455
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ömer Ş. Hayal gücü iyidir. Kitaplar hayal gücünü kamçılar. :)

IMG_3438[1].JPG IMG_3439[1].JPG Yaklaşık 2 dakika önce kargodan geldi. Sizin kitabınıza öncelik vermeden önce ablamın kitabı çıktı onu bitirmeyi düşünüyorum. Okuduktan sonra buraya detaylı fikirlerimi yazacağım. Ablamın kitabının da reklamını yapmış olayım. Tüyap kitap fuarı 12. Salon No: 503 A. Bu reklam sizi rahatsız ettiyse kaldırabilirim. Kolay gelsin.

Gökhan Kutluer

Daimi Üye
Tepki
691
Bisiklet
Diğer
@trainspotting35 Olur mu hiç :) İyi yaptınız, keyifli okumalar dilerim! Destek olduğunuz için de çok teşekkürler!

Gelirinin tamamını bisiklet sporunda kariyer hedefleyen bir veya daha fazla gence bisiklet sponsorluğu için harcayacağım Bulut Fabrikası, Pandora'nın (link) 8. sıraya kadar yükselmiş.

Destek olduğunuz bu kitap sayesinde birilerinin yüzüne hep beraber kocaman bir gülümseme koyacağız, belki hayallerine pedallamasını sağlayacağız.

Tüm bisiklet insanlarına teşekkür ederim! İyi ki varsınız...

Cevat_MD

Forum Bağımlısı
Tepki
1.978
İsim
Cevat Bayhan
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
2017-11-12 08-47-18.JPG
Özellikle forumdaki yorumlardan etkilenerek hemen aldım ve bir solukta okudum. Yaşamın içinden, herkesin kendinden de bir şeyler bulabileceği insan öyküleri... Yakın çevreme tavsiye ediyorum. Forum aracılığı ile sadece bisikletsever dostlara değil edebiyatsever dostlara da mutlaka okumalarını salık veririm. Eline sağlık @Gökhan Kutluer

• Beğen

Gökhan Kutluer

Daimi Üye
Tepki
691
Bisiklet
Diğer
@Cevat_MD Bey beni ne kadar mutlu ettiniz bilemezsiniz.

Kitabımı okumaya, vakit ayırmaya değer bulduğunuz ve çevrenize tavsiye ettiğiniz için çok teşekkür ederim.

Evet, kitapta bisikleti öykülerin hepsinde merkeze değil de karakterlerin hayatına serpiştirmeye gayret ettim. Yazıldığı dönemi yansıtan bir kitap oluşturmaya gayret ettim. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.900
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
Dün bkm kitapevinde çalışanları terlettim biraz. Stokta görünüyordu ama raf adresini girmemişler. Depoyu ve tüm rafları tarayıp yarım saatte bulup getirdiler. Okuyup tekrar yazacağım. :harika:

Kunget

Forum Demirbaşı
Tepki
389
İsim
Emre
Bisiklet
b'Twin
Elimdeki kitabı bitirip para işini düzene koyduktan sonra alıyorum :)

• Beğen